• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

X-COM 2 - diskuze

Já osobně sem taky psi nevyužil xD nestihla se laboratoř postavit než sem to dohrál :D
 
Potřeboval bych poradit. Konečně jsem začal hrát Xcom (skolila mě chřipka a je na to čas :eek::D:p). Trošku se ztrácím v té nové mapě. Tohle mi třeba není moc jasné -
NEVel.jpg

- jak dostanu ten bonus ke zbraním? Kde mám navázat kontakt a kde postavit relé? Když na tu ruku tam klikám nikde tam není možnost s tím něco dělat...

díky za rady
 
Ahojda :D No bonus získáš tak že navážeš potřebné oblasti v severní americe (3 ty místa na navázání kontaktu mexiko atd., každý světadíl má svoje a vždy je to pro daný světadíl takže vždy hledej místa v tom světadílů) a postavíš tam rádiové relé a pak se ti zpřístupní co je tam napsané :)
 
Super Merhy děkuju.. Docela změna po předchozím dílu ještě se rozkoukávám :)
 
Pokud chceš finančně poděkovat za překlad klidně můžeš(informace jsou na té stránce s překladem), ale povinnost to opravdu není. :)
 
Pro každého uživatele překladu by to mělo být automatické...
 
POVINOST PODEKOVAT SAMOZREJMNE JE :devil::devil:
Bereme všechny dary, peníze, panny, berany ani velbloudem nepohrdneme či chemlelovinkou nebo dobrým doutníkem.
HOW
 
Narazil jsem na něco divného. Ve zkušebně jsem dokončil projekt Skulljack ale on nezmizel. Takže jsem ho dal vyzkoumat ještě jednou a zase nic. Trošku nechápu. Pak je tam ještě Skullmining ten asi na to navazuje. Jen nechápu proč tam možnost zkoumat Skulljack i po dokončení výzkumu...
 
Já jsem měl to stejné, vyzkoumal jsem a dostal jeden Skulljack. Ale pořád mě tam ten výzkum zůstal.
Stalo se mě to i u jiných výzkumů, jak tam je vyzkoumat různé speciální zbraně, brnění, střelivo a jiné.
Vyzkoumal jsem je, zobrazily se mě speciální věci. ale v inventáři jsem je neměl.
Nevím proč tam chyběly, asi chyba hry.
 
Gratuluji!

PS: Stejně nevěřím, že v době povinné maturity z češtiny ji složí někdo, kdo napíše "maturu" :)
 
No tak opravdu teď nehodlám, v tomto opojení myslet na češtinu a pravopis :D :D :D To zas musíš chápat :D Jinak díky :)
 
Přesně tak..gratulace.. oslav to pořádně (pamatuju si to že je to jedna z největších ulev co jsem zažil.. konečně je ta posraná maturita za mnou :D ) ..a jak se probereš po dlouhé oslavě..Kup si TW Warhammera co dnes vyšel..a pořádně si zapař..a ser na všechny :D :D
 
Back
Top