1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Wolfenstein: Youngblood 1.0.3

Překlad dalšího dílu Wolfenstein

1. folkemon

folkemon Člen

folkemon přidal nový překlad:

Wolfenstein: Youngblood - Překlad dalšího dílu Wolfenstein

Zjistěte více o tomto překladu...

2. KorinCZ

KorinCZ Člen

Škoda že si to hra nezaslouží.

Naposledy upravil moderátor: 4 Srpen 2019
  3. eliska

eliska Člen

Hra si češtinu samozřejmě zaslouží. Je v ní vše co dokáže v plné míře zaujmout. A navíc COOP, super. Díky Folkemone, že pokračuješ v překladech Wolfa.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 3 Srpen 2019
  4. Farflame

Farflame Člen

Tohle sice není můj žánr, ale shodou okolností jsem si všiml, že to hra docela schytala. :) Ale žádného kolegu neodrazuju od překladu. Svoje fanoušky si to najde a když to baví i překladatele, není co řešit.

5. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Mně je spíše líto Folca že si na sebe ušil bič s Tyranii :( Já to říkal hned o začátku že si bere velké sousto :D

6. Ijacek007

Ijacek007 Člen

Jako hra si sice odnesla kupu kritiky nicméně jako střílečka nemusí byt vůbec špatná navíc když jsou přeloženy všechny hry před ní je fajn že bude i tento díl česky. Snad nebude spousta uživatelů remcat tak jak v případě dalších překladu a bude mít autor dostatek času na práci a né na otravné otázky typu kdy už to bude. :)

7. Abby

Abby Člen

Čeština je určitě bezva věc, ale single se díky špatné inteligenci sestry prakticky nedá hrát. Ale kdo má rád střílečky tak coop bude jistě fajn. A grafika je úžasná. Třeba si to za rok zase zkusím zahrát, až opraví chyby.

Sdílejte tuto stránku