1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Wolcen: Lords of Mayhem

Překlad výborné rpg a la Diablo

1. wardogus

wardogus Člen

wardogus přidal nový překlad:

Wolcen: Lords of Mayhem - Překlad výborné rpg a la Diablo

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
  2. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Paráda, díky moc.

3. marty63

marty63 Člen

To vypadá moc dobře, těším se...Ach jo, zase ten zakový minimální rozsah.

4. Jandik

Jandik Člen

5. rad pomuzu s prekladem. Hra vypada super, neco jsem uz nahral a mit to v cestine bude jen dobre :)

6. FalkoCZ

FalkoCZ Člen

Vypadá to dost dobře, jsme machři, že jste se dali do překladu. Myslím, že to bude luxus v češtině;)

7. Tak to je paráda. Na tuto češtinu i přispěji. Hru mám už od bety a je to super hra. V kooperaci to bude ještě lepší...díky.

8. Potřebujeme další překladatele. Je někdo ochotnej pomoc ? Čím víc nás bude tím to bude rychlejší :)

9. Drakefran

Drakefran Tým COTT Člen

10. KorinCZ

KorinCZ Člen

Něco nahodím až bude hotovo.:finger::smuggrin::inlove::kiss::beaver::arghh::doctor::speechless::stinkyfeet::mask::hungover::greedy::eek1::jawdrop::hungover::frown::eek1::roflmao::sick::greyalien::inlove::joyful::spiderman::spiderman::spiderman:

11. Super, moc děkuji, že děláte na překladu. Jen doufám, že vydávání aktualizací hry nebude pro překlad problém.Počítám že dojde k vylepšení a rozšíření v offline a online režimu. Takové POE má aktualizaci co 3 měsíce :)

12. wardogus

wardogus Člen

Nábor nových členů do překladatelského týmu
    Chceš se podílet na překládání této skvělé hry do českého jazyka? Staň se členem překladatelského týmu.

Tým nyní čítá 6 lidí, ale je toho stále hodně k přeložení. Překládáme ve svém volném čase pro českou komunitu. Každá další pomoc je více než vítaná.

Aktuálně zbývá přeložit dlouhé texty (cca 3000 řádků), takže je to stále hodně práce.

Pokud máš zájem, kontaktuj nás zde v komentářích

Facebooku
    nebo
    Discordu

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku