• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Wolcen: Lords of Mayhem

Wolcen: Lords of Mayhem

wardogus přidal nový překlad:

Wolcen: Lords of Mayhem - Překlad výborné rpg a la Diablo

Momentálně probíhá pozvolna. Kódování a diakritika je upravená a funkční. Je potřeba přeložit cca. 120 000 slov. Překlad probíhá úpravou xml v excelu, je to výborně nachystané. Data jsou na Github https://github.com/demoncz/Wolcen-Czech . Hledáme překladatele a testery.

O hře
Akční RPG v otevřeném světě, který je poškozen a rozpadá se, to vše ve skvělém vizuálu díky CryEnginu.

Wolcen: Lords of Mayhem nabízí dynamický bojový systém spojující komba zbraní a vašich...
Zjistěte více o tomto překladu...

FalkoCZ

Člen
Vypadá to dost dobře, jsme machři, že jste se dali do překladu. Myslím, že to bude luxus v češtině;)

Wyverna

Člen
Tak to je paráda. Na tuto češtinu i přispěji. Hru mám už od bety a je to super hra. V kooperaci to bude ještě lepší...díky.

Super, moc děkuji, že děláte na překladu. Jen doufám, že vydávání aktualizací hry nebude pro překlad problém.Počítám že dojde k vylepšení a rozšíření v offline a online režimu. Takové POE má aktualizaci co 3 měsíce :)

Nábor nových členů do překladatelského týmu
Chceš se podílet na překládání této skvělé hry do českého jazyka? Staň se členem překladatelského týmu.

Tým nyní čítá 6 lidí, ale je toho stále hodně k přeložení. Překládáme ve svém volném čase pro českou komunitu. Každá další pomoc je více než vítaná.

Aktuálně zbývá přeložit dlouhé texty (cca 3000 řádků), takže je to stále hodně práce.

Pokud máš zájem, kontaktuj nás zde v komentářích

Facebooku
nebo
Discordu

Zaitr

Člen
Moc se těším na Váš překlad už aby to bylo jste fakt borci. Děkuji moc vážím si vaši práce.Jste lidi kteří češtinu ve hře nepotřebují a děláte to pro nás kteří bez češtiny si hru tak neužijí.Ještě jednou moc díky

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="mo...[/QUOTE]
Trochu jsem si předělal nastavení hry a mezernik nefunguje ,můžu se zeptat co je na mezerniku je nastavené?diky

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Diky když jsem dal defaultní nastavení tak to zůstalo pořád stejný a nevěděl jsem co zmáčknout a hra nereaguje na to že jsi si změnil nastavení ovládání.

Ahoj,
tak to je supr že tuhle hru překládáte. Rád bych přispěl finančně aby vám šla práce lépe od ruky ;) Jen se mi zdá že to trochu usnulo na mrtvém bodě...pracuje na tom ještě někdo?

PirosCz

Člen
Hru stale "opravuji" ale stale ma chyby,a dalsi Updaty jsou na ceste , ale překlad by mohl i tak pokracovat ne ? :D Nez se opet vrati Coronní stav. (Už bylo dost přeloženo tak by byla škoda to nedokončit. Nvm teda jestli aspoň dějová linka už je kompletní. o_O)

Btw. Ve složkách hry je už nějaký naznak češtiny : czech_xml.pak - možná tvurci pracují sami na překladu nebo nějaká dohoda ?

Naposledy upraveno:

Jandik

Člen
Tak snad to dopadne dobře, byla by to škoda , je to krásná hra a rád bych si ji také ( jako ostatní pařmeni ) zahráli v češtině , tak držím palce (y)

Tak jak to vypada s prekladem?Stoji to na 66% uz 4 mesice snad..Porad je tady neco s koronavirem ktery uz neni davno!Vi nekdy kdy se preklad dokonci?