• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Wasteland 2 v akci

Pokud patříte mezi ty, kteří si odepírají nákup Wasteland 2 kvůli chystané češtině, tak se možná naskytla příležitost, jak se na očekávané vydání připravit už nyní.

V obchodě JRC, právě běží akce ve které lze Wasteland 2 pořídit za 449,-.

Podotýkám jen, že za tuto cenu získáte i chystaný update, který má být obřích rozměrů a zmiňoval jsem se o něm zde.

Tahle cena už by mohla stát za hřích.

THX Zacharjas, ze upozornění
 

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Díky za oznámení, tohle je určitě super akce, jen bych měl otázku, nemám s JRC vůbec žádno zkušenost, takže jak probíhá koupě produktu: Dojde mi krabice domů nebo mi pošlou klíč na Steam nebo GOG?
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Hele, s JRC mám též pramalou zkušenost, ale vzhledem k tomu, že je u hry ikonka Steam, tak bych to typoval na klíč do steamu zaslaný obratem na mail.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Zajímavé. Takže krabice ve slevě, kde se prohneš na dopravě, takže ta sleva už zase tak lákavá není. Vcelku na pováženou potom.
 

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Koukám, že mají i prodejny, a jednu z nich mám dokonce 300metrů od domu, tak si to asi zakoupím na prodejně přímo, a mám to bez dopravy :)
 

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Tak je krabice doma
IMG_0159.JPG
Pro ty, kdož jsou stále nerozhodni koupit - obsah krabice třeba přesvětší:
2x Instalační DVD
1x Oboustraný plakát
1x Mapa (dá se taky považovat za plakát, na hrubým papíru)
5x pohlednice (s různými obrázky)
1x Anglicko/Polský manuál (na obrázku ta hnědá knížka, lepená vazba v měkkém papíru)
1x Český manuál (na obázku vlevo nad DVD)
1x Aktivační klíč hry Wasteland 2 do Steam klienta (obsahuje DLC - Choir Songs EP a Original Soundtrack)
1x Aktivační klíč hry Wasteland 1 - Original Classic do Steam klienta (hru lze aktivovat až poté, co se aktivuje Wasteland 2, tj. tato hra je samostatně nepřenosná na jiný účet)
 
na vyplatu asi idem zobrat, ale od nas z Brlohu - tam to vychadza na 20 eciek .. a Premyslam nad Pillars of Eternity Hero edition. Ma to uplne fantasticku krabicku :)
 

Corvus

Člen
Ma to uplne fantasticku krabicku
PoE: Hero Edition? Krabičku? To se asi pleteš... Nebo, že by nějaký obchod nabízel Hero edici jinak než digitálně? Pokud vím, tak v krabičce vyšla "pouze" tzv. Adventurer Edition (tu vlastním). ta má fyzickou podobu, disky se hrou, mapu, manuál atd.
Jinak Ranger Edition Wasteland 2 je nádherná. Tohle balení se povedlo a ještě k tomu zdarma Director's Cut! Otázka je zda kluci, co překládají Wasteland 2 budou makat i na vylepšené edici... Tedy pokud tam přibyl i text. Prostě zda bude CZ lokalizace kompatibilní.
 
Top