1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Wasteland 2 v akci

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 28 Květen 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Pokud patříte mezi ty, kteří si odepírají nákup Wasteland 2 kvůli chystané češtině, tak se možná naskytla příležitost, jak se na očekávané vydání připravit už nyní.

V obchodě JRC, právě běží akce ve které lze Wasteland 2 pořídit za 449,-.

Podotýkám jen, že za tuto cenu získáte i chystaný update, který má být obřích rozměrů a zmiňoval jsem se o něm zde.

Tahle cena už by mohla stát za hřích.

THX Zacharjas, ze upozornění

2. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Prémiový člen Tým COTT

Díky za oznámení, tohle je určitě super akce, jen bych měl otázku, nemám s JRC vůbec žádno zkušenost, takže jak probíhá koupě produktu: Dojde mi krabice domů nebo mi pošlou klíč na Steam nebo GOG?

3. Leffi

Hele, s JRC mám též pramalou zkušenost, ale vzhledem k tomu, že je u hry ikonka Steam, tak bych to typoval na klíč do steamu zaslaný obratem na mail.

4. Zacharjas

Zacharjas Člen

Ne, ne. Toto je konkrétně krabicová verze, která se, jak už je dnes zcela běžné, aktivuje přes Steam. Samozřejmě můžeš v JRC koupit i přímo elektronickou verzi - http://www.jrc.cz/hra_wasteland_2_dd. Ironií ale je, že ta elektronická je mnohem dražší. :)

5. Leffi

Zajímavé. Takže krabice ve slevě, kde se prohneš na dopravě, takže ta sleva už zase tak lákavá není. Vcelku na pováženou potom.

6. Hekimen

Koukám, že mají i prodejny, a jednu z nich mám dokonce 300metrů od domu, tak si to asi zakoupím na prodejně přímo, a mám to bez dopravy :)

7. Hekimen

Tak je krabice doma
    IMG_0159.JPG
    Pro ty, kdož jsou stále nerozhodni koupit - obsah krabice třeba přesvětší:
    2x Instalační DVD
    1x Oboustraný plakát
    1x Mapa (dá se taky považovat za plakát, na hrubým papíru)
    5x pohlednice (s různými obrázky)
    1x Anglicko/Polský manuál (na obrázku ta hnědá knížka, lepená vazba v měkkém papíru)
    1x Český manuál (na obázku vlevo nad DVD)
    1x Aktivační klíč hry Wasteland 2 do Steam klienta (obsahuje DLC - Choir Songs EP a Original Soundtrack)
    1x Aktivační klíč hry Wasteland 1 - Original Classic do Steam klienta (hru lze aktivovat až poté, co se aktivuje Wasteland 2, tj. tato hra je samostatně nepřenosná na jiný účet)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. Leffi

Ty jo, slušná porcička za pár korun.

9. Wishmaster

Wishmaster Člen

na vyplatu asi idem zobrat, ale od nas z Brlohu - tam to vychadza na 20 eciek .. a Premyslam nad Pillars of Eternity Hero edition. Ma to uplne fantasticku krabicku :)

10. Corvus

Corvus Člen

PoE: Hero Edition? Krabičku? To se asi pleteš... Nebo, že by nějaký obchod nabízel Hero edici jinak než digitálně? Pokud vím, tak v krabičce vyšla "pouze" tzv. Adventurer Edition (tu vlastním). ta má fyzickou podobu, disky se hrou, mapu, manuál atd.
    Jinak Ranger Edition Wasteland 2 je nádherná. Tohle balení se povedlo a ještě k tomu zdarma Director's Cut! Otázka je zda kluci, co překládají Wasteland 2 budou makat i na vylepšené edici... Tedy pokud tam přibyl i text. Prostě zda bude CZ lokalizace kompatibilní.

Sdílejte tuto stránku