• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Wasteland 2 GOTY

InXile Entertainment, který stojí za výrobou Wastelandu 2 v nedávné době oznámilo, že vydá Game of the Year edici své hry, což by mělo potěšit všechny, kdož ještě čekají na češtinu, která se kuchtí.
Dojde k velkým úpravám hratelnosti, přijdou nové perky, bude představen nově zásahový systém známý z Falloutů, kdy šlo mířit na jednotlivé části těla, vychytání spousty bugů...
Ale aby to nebylo málo, tak bude hra představena v novém grafickém kabátku (údajně běžícím pod Unity 5).
Všichni, kteří již mají tuto hru zakoupenou, to budou mít v rámci updatu zdarma, a kdo ještě ne, bude si to moct koupit jako samostatnou verzi hry.
To je vskutku solidní várka novinek, co myslíte?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Pro ty méně zdatné v angličtině, na steamu je o tom ze 7. května článek s titulkem: Game of the Year Edition Coming Free to All Owners, což teda znamená, že edice Game of the Year bude zdarma pro všechny držitele stávající hry, a mě by teda zajímalo, když hru koupím teď, dostanu taky zdarma Game of the Year Edici nebo se tato free akce týká jen lidí, kteří hru koupily před vidáním toho článku?
 
Naposledy upraveno:

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Myslím, že pokud koupíš hru teď, tak ti ty změny prostě přijdou updatem. Jde jen o to , že Goty bude prostě jen remastrovaná znovu prodejná verze, což v názvu s goty zase umožní trochu vyšperkovat cenu.
 

Char

Grafik
Tým překladyher.eu
Jako sponzor W2 to jsou uzasne novinky. Lepsi graficky kabat U5 a s cestinou no to budou uzasny rok 2015. Diky za informaci Leffi.
 
no, som sa na chivlku do toho zahryzol a v globale by som to zhrnul asi na toto - Newport Beach, CA – May 6, 2015 - inXile Entertainment recently announced the Wasteland 2 Game of the Year Edition, an enhanced and expanded update to the original game slated for late summer this year. inXile is now pleased to announce that this upcoming edition will be offered as a free upgrade to all previous crowdfunding backers and any purchasers of the original edition of Wasteland 2. This update will be released for all owners on Microsoft Windows, Mac OS X, and Linux platforms.

Cize ti staci kupit hocikde Wasteland 2 a ked vyjde GOTY, tak ti hodi automaticky update na GOTY.
 
Top