1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více
  1. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

morfeus.. přidal nový překlad:

Warsaw - Překlad

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Zdravím a nabízím pomoc s vojenským názvoslovím (hru ovšem zatím nevlastním). Jakožto zarytý militarista bych byl rád, kdyby bylo vše přeloženo tak, jak má být -> vasil51@email.cz

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Pilda

Pilda Tým COTT Člen

Díky za překlad. Tvé informace jsou ale mylné, ta hra není abnormálně těžká. Byla vcelku těžká v den vydání, ale ihned byla její obtížnost snížena aby to nebyl až takový hardcore. A tak vznikly ty fámy o abnormální obtížnosti. No a v dnešním patchi přidali dokonce i obtížnosti. Zatím teda jenom normal, hard a very hard, ale možná přidají i vysloveně easy než se ten patch dostane z beta větve do větve veřejné.

4. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Stále moc nedokážu pochopit, proč se vydává hra, která obsahuje dost vážné problémy a často pak hned zkraje vydání sklízí negativní recenze a to v naprosté většině za věci, které nemůže být problém odhalit při naprosto běžném hraní. Není to pouze případ Warsaw, tam to ještě nebude tak strašné, ale speciálně moderní RPG to takřka co titul to rozbitá hra při vydání.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Možno je za tým vydavateľstvo, ktoré tlačí na vývojárov nejakým deadline-om. Tí sú potom nútení vydať hru ako je, a že potom musia patchovať, to už vydavateľstvo moc nerieši, lebo peniaze sa už pomaly sypú. Ale to je len môj dohad.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Pilda

Pilda Tým COTT Člen

U malých studií to taky bývá to, že jim dochází peníze. Tahle hra ale žádné vážné problémy nemá, jenom jí autoři vylepšují i po vydání, což je plus, ne mínus.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Děkuji za práci na překladu , už se těším . Jinak na Steamu jde testovat verzi , kde je možné nastavit obtížnost .

8. Frantisek

Frantisek Člen

Je to hardcore? ze pri smrti je vse ztracene jako v darkestu ? predem dekuji .... hra vypada super , ale radsi vychutnavam a ne stresuji :) pekny vecer:)

Sdílejte tuto stránku