• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Warsaw

Warsaw build 104

morfeus..

Překladatel
Člen
morfeus.. přidal nový překlad:

Warsaw - Překlad

Překlad pomalu začal.

Dílo od polského studia Pixelated Milk chce prozkoumat ve hrách dosud opomíjenou etapu 2. světové války. V roli velitele partyzánské skupiny budete mít za úkol osvobodit Varšavu od nacistických okupantů.

Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/warsaw-hra-pixelated-milk.A190228_075220_bw-novinky_srp

Tady video pro představu o jakou hru jde:


Přestože hra nesklízí 100%...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Pilda

Člen
Díky za překlad. Tvé informace jsou ale mylné, ta hra není abnormálně těžká. Byla vcelku těžká v den vydání, ale ihned byla její obtížnost snížena aby to nebyl až takový hardcore. A tak vznikly ty fámy o abnormální obtížnosti. No a v dnešním patchi přidali dokonce i obtížnosti. Zatím teda jenom normal, hard a very hard, ale možná přidají i vysloveně easy než se ten patch dostane z beta větve do větve veřejné.
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Stále moc nedokážu pochopit, proč se vydává hra, která obsahuje dost vážné problémy a často pak hned zkraje vydání sklízí negativní recenze a to v naprosté většině za věci, které nemůže být problém odhalit při naprosto běžném hraní. Není to pouze případ Warsaw, tam to ještě nebude tak strašné, ale speciálně moderní RPG to takřka co titul to rozbitá hra při vydání.
 

MerlinSVK

Člen
Možno je za tým vydavateľstvo, ktoré tlačí na vývojárov nejakým deadline-om. Tí sú potom nútení vydať hru ako je, a že potom musia patchovať, to už vydavateľstvo moc nerieši, lebo peniaze sa už pomaly sypú. Ale to je len môj dohad.
 

Pilda

Člen
U malých studií to taky bývá to, že jim dochází peníze. Tahle hra ale žádné vážné problémy nemá, jenom jí autoři vylepšují i po vydání, což je plus, ne mínus.
 

Frantisek

Člen
Je to hardcore? ze pri smrti je vse ztracene jako v darkestu ? predem dekuji .... hra vypada super , ale radsi vychutnavam a ne stresuji :) pekny vecer:)
 

Pilda

Člen
František > při smrti přijdeš nadobro o postavu, ale to se nestává moc často, pokud si dáš bacha. No a v nejhorším dáš ALT+F4 a načteš si hru před smrtí... Není to stresující hra.
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Darkest Dungeon má úplně stejný systém, pokud se nepletu. Postavy mohou zemřít, ale není to konec hry, můžeš si najmout nové.
 

Frantisek

Člen
No hlavne jde o zdroje je tam vseho malo a fakt to musis umet hrat jinak si bez sance a takove hry nevyhledavam .... tam je to asi stejny, ale me jde o to ,,, jestli to je stejne narocny nebo mene :)
 

morfeus..

Překladatel
Člen
Ahoj fanoušci hry, potřeboval bych poradit. Máme tam tři druhy munice krátkou do pistolí dlouhou do pušek a těžkou do granátometů, jak je jednoslovně nazvat? krátká, dlouhá, těžká? nebo jiné nápady ta dlouhá nezní moc odborně... Vasil odborník na terminologie se nabídl a pak už neozval :( Takže nějaké nápady? Díky
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Můj návrh tady nepadl, takže já jsem navrhoval Pistolová/Pušková/Tanková, ale kdyby byl někdo kovanější v tomhle odboru, bylo by to fajn :)
 
[QUOTE="mo...[/QUOTE]

Zdravím.

Přítel je blázen do WW1 a WW2 historie. Když mi pošleš názvy zbraní a munice do nich, případně další věci kterými si nejste jistí, tak určitě rád pomůže. Na češtinu se už těší.
 

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Zdarec všichni. Včera jsem demokraticky nechal nerozhodnout své diváky, že se o víkendu, v sobotu 15.2.20 , kdy budu výjimečně streamovat od cca 21:30, vydám právě do hry Warsaw.

Bude to moje první zkušenost s podobně raženou hrou, tak se zajděte podívat pokud vás hra zaujala, ale nejste si jisti jestli ji zvládnete, protože jestli to dám já, tak neexistuje nikdo kdo by v tom nemohl být lepší. Vítáni budou samozřejmě i zkušení matadoři s jejich jistě potřebnými postřehy a typy.

Věřím, že @morfeus.. , @Apoliener a další kdo se podíleli na testu, odvedli skvělou práci a bude to jízda.

Těšit se na vás budu na svém Twitchi!
 

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
No bylo to rozhodnutí okamžiku včera večer, kdy jsem chtěl udělat divákům anketu co budu výjimečně hrát v sobotu, ale anketa mi nešla založit, hry jsem měl na výběr stejně jen dvě (FarCry4 a Warsaw), takže jsem rozhodl za ně, že to v sobotu zařadím, ale klidně si dej na čas :) V sobotu dám klidně něco jiného a Warsaw bude až s aktuální češtinou.
 

morfeus..

Překladatel
Člen
Tak určitě to je dobrá volba, navíc přestože lze hru hrát vícekrát, lze ji odehrát i jen za sobotní večer a jít dál. Autoři hru pořád masírujou, takže ani naše práce je neustálá masáž :D čeština bude....
 
Naposledy upraveno:

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Tak super, jak jsem říkal, bude to moje první zkušenost s podobným typem hry, takže jsem zvědav, jak si s tím poradím. Díky za úpravu češtiny, dnes večer se rozhodně budu těšit na nový a maximální zážitek i díky vám.
 
Top