• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Warcraft 3 Čeština

K

Kolar53

Návštěvník
Dobrý den,

Českou lokalizaci hry Warcraft 3 Frozen Throne vytvořila společnost CENEGA CZECH, s.r.o.
Aktualizace této hry se až do Roku 2017 objevovala na FTP serveru společnosti Blizzard Entertainment.

Poslední mnou takto nalezená aktualizace je:
ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/War3TFT_127b_Cesky.exe

Tuto informaci jsem si potvrdil na podpoře Blizzardu.
Na jakékoliv další mé otázky mi nebylo rozumně odpovězeno.

Podle málo informací co mi poskytly mi řekli že Českou lokalizaci nikdy oficiálně nepodporovali.
Že se jedná o "Fan" projekt třetí strany a že snad ani neví že by ještě nějaké FTP měli.
O tom kdo má přístup ke zdrojovým kódům hry + FTP přístup a ještě do nedávna dělal překlad bude přísně stržené tajemství protože to vypadá že sami zaměstnanci spolčenosti Blizzard Entertainment to ani nevědí.

Poslední odpověď kterou jsem očekával bylo že si mám napsat na fórum jako všichni.
Když jsem se tam ale ptal naposledy to je tak 6-7 let zpátky. Na to proč už není možné offline aktualizace na FTP zobrazovat bylo mi řečeno kvůli bezpečnosti.

Nové offline aktualizace jsem pak hledal stylem pokus omyl změnou názvů cesty na webu.
Nebudu ani zmiňovat že mi jako první doporučily že si mám stáhnu jejich úžasný telemetry all send klient.
O kterém ani nevěděli ze začátku že vlastně češtinu nepodporuje...

Ví někdo kdo vytvářel překlad až do toho roku 2017 byla to Cenega nebo někdo jiný?
Neměl by někdo třeba zájem se o překlad aktualizace hry Warcraft 3 nadále podílet?

Co vím, tak češtinu měla CENEGA. A šlo o nějaký smluvní dokument, kdy se Blizzard zavázal aplikovat patche i na CZ verzi, po nějakou dobu. No a po uplynutí se na to již vybodli bo jim to nic nepřinášelo. Takže CZ jen do 1.27. :(
Je to škoda.