• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Chcete se zúčastnit hlasování o cenu útěchy? [pro finalisty]

  • Ano, velice rád, budu mít pro cenu útěchy využití. Děkuji

    Hlasů: 20 74,1%
  • Ne děkuji, hru již vlastním a využití pro ni mít nebudu.

    Hlasů: 7 25,9%

  • Celkem hlasovalo
    27
  • Hlasování ukončeno .
Soutěž 

Vyhodnocení Vánoční soutěže

Tak to ještě nekončí!

Výherce hlavní ceny davidjaho, se rozhodl poskytnout první díl Tomb Raidera, do hlasování o cenu útěchy. Vyzývám tedy zbývajících26 soutěžících, kteří se dostali do finále, aby se v následujících 24 hodinách vyjádřili v anketě a dáme si ještě jedno losování.

V uplynulém týdnu jsme si zasoutěžili a jsem skutečně rád, že jste se lednové Vánoční soutěže zúčastnili v takovém hojném počtu. A že název nepřilákal žádné trolly, hh.

Pojďme si tedy shrnout průběh soutěže.

Jak jistě víte, nejdůležitější byl první den, protože ten byl vstupem do soutěže a kdyby někomu tento den chyběl, dál by se účastnit samozřejmě nemohl.

Bylo pro mě velkým potěšením sledovat jak odpovědi přibývají. Celkový počet soutěžících se zastavil na 73. To bylo moc hezké číslo.

Otázka 1 zněla: Jaká ze zmíněných her se dočkala po dlouhých deseti letech nové aktualizace, která přinesla podporu nových platforem, Steam Workshopu nebo třeba podporu rozlišení až 5K?

Odpovídali jste takto:

Správná odpověď byla volba: Knights of the Old Republic II

Dost Vás odpovědělo, že Age of Empires II, ale bohužel jste se nechali zmást, protože AoE II, se sice také dočkalo významného znovuoživení, ale nikoli updatem, ale HD remakem, který znamenal znovu vydání hry a tedy i její nový prodej.

Celkem Vás z prvního dne postoupilo 43 ze 73.

Otázka 2 zněla: Jaká ze zmíněných her se dočká datadisku po dvanácti letech?

Odpovídali jste takto:

Správná odpověď byla volba: Age of Mythology

Ze zmíněných her je to jediná, která se opravdu dočká datadisku k originální hře, která pokud je známo snad ani nebude mít HD remake.

Jen pro zajímavost: Kolem Abea a jeho univerza bylo nedávno také rušno, ale to proto, že vyšel nový díl s názvem Oddworld: New ‘n’ Tasty. Stará dobrá škola, kterou rozhodně doporučuji. Mrazík k ní i udělal češtinu.


Otázka 3
zněla: Jak se jmenovala herečka, která ztvárnila filmovou Laru Croft ve stejnojmenném filmu Lara Croft - Tomb Raider z roku 2001?

Správná odpověď byla? Tohle si myslím, že nepotřebuje větší komentář.

Otázka 4 zněla: Brian Fargo, známý herní programátor, designér a producent, stál v roce 1988 za vývojem legendární hry. Jak se jmenovala?

Správná odpověď byla volba: Wasteland

V roce 1988 to ze zmíněných byl skutečně on. Dragon Wars byl chyták z roku 1989 a Fallout byl až v roce 1997.

Otázka 5 zněla: Jak se jmenuje nejočekávanější české RPG, ve kterém nebude magie, ani monstra, jako třeba draci, ale zato tam rozhodně budou slepice?

Ano, byla to pro Vás pro všechny lahůdka. A doufám, že se na tuhle hru těšíte jako já, protože Dan Vávra nás jistě nezklame.


Tak to bychom měli stručné shrnutí.

Mno a jak jsem se zmínil na začátku, tak po prvním dni soutěžilo 43 hráčů. Nicméně po kontrole všech formulářů, se do finálního slosování probojovalo 29 hráčů, kteří správně odpověděli na všechny otázky.

Jmenovitě se jedná o:
alchymista, Anem,azik256, Betonic, CougarCS93, Cryptic, davidjaho, DawerCZE, jjjaaarrraaa, Largo, Logen177, Luk4s , MalingoCZ, Martuk, mike63, MIKO94, PED, peterm, postcore, R4ynor, Ravenja, RealiseWay, rifo, SteveHood, Sushi, TiLL, Tommy, yoyo54789, Zhilian.

Ti byly ztotožněni v rámci našeho portálu a splnili tedy veškeré podmínky a tak se losovalo.

No a po celém týdnu pilné snahy se to má tedy takto:

1.místo a hlavní cenu v podobě Rise of Tomb Raider + původní Tomb Raider, získává:
davidjaho

2. místo a hru Heroes of Might & Magic III - HD Edition si odnáší:
R4ynor

3. místo a hru Botanicula získává:
DawerCZE


Generování se provádělo pouze jednou a výherci byly vloženi podle abecedy, kompletní výsledek generování přikládám v obrázku:


Gratuluji výhercům, brzy je oslovím a předám jim jejich výhry.

Všem zúčastněným děkuji a nevěšte hlavu, protože soutěž to nebyla poslední a třeba se na Vás usměje štěstí příště.
 
Naposledy upraveno:

SteveHood

Člen
Gratuluji výhercům.

Těší mě, že jsem zvládnul odpovědět na všechny otázky správně, ale bohužel štěstíčko mi nepřálo. Alespoň druhým se povedlo. Ještě jednou gratulace, a těším se na další soutěž!
 
Taky gratulace no ... Prohrát v šanci 3:29 už je hodně velká smůla :D Na druhou stranu mě to tak nemrzí, protože hry z 2 a 3 místa bych stejně nehrál a Tomb Raidera si alespoň koupím v krabičce a podpořím CZ a první díl už dávno mám ...

Jen škoda, že poslední otázky byly už tak jednoduchý, zvlášť poslední mi přišla, že už se to někomu asi nechtělo vymejšlet mohlo odpanout víc lidí :D :D
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
:) První otázka byla takový filtr, že další otázky jsem již zbytečně nestěžoval. Nicméně i pro mne plynou z této soutěže "jistá" ponaučení, kterých se budu držet příště......
 

davidjaho

Člen
Mockrát děkuji za Tomb Raidera. Je to asi poprvé co jsem vyhrál v podobné soutěži, takže ještě jednou převelice děkuji.
 
Díky za skvělou soutěž :) gratuluju kolegům na bedně. Taky je to moje první vítěství v podobné soutěží. Botaniculu už mám par let koupenou a 2x dohranou, ale určitě ji daruji někomu komu udělá stejnou radost jako mě. Je to nádherná hra.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Tak to ještě nekončí!

Výherce hlavní ceny davidjaho, se rozhodl poskytnout první díl Tomb Raidera, do hlasování o cenu útěchy. Vyzývám tedy zbývajících 26 soutěžících, kteří se dostali do finále, aby se v následujících 24 hodinách vyjádřili v anketě a dáme si ještě jedno losování.
 

Martuk

Člen
Dárce překladyher.eu
gratulujem výhercom a verím, že ich výhry budú baviť. 8. miesto tiež nie je zlé.
 
P

PED

Návštěvník
Gratulace výhercům. Doufám,že si výhry užijete. :thumbs up:
 

davidjaho

Člen
Není zač. Tomb Raidera z roku 2013 již ve své knihovničce mám, tak proč se s ním nepodělit a udělat radost někomu méně šťastnému? :)
 

Pilda

Člen
Je nutné dávat ten watermark do těch obrázků s grafy? Kdyby tam byl daný alespoň nějak inteligentně a ne tak, že překrývá důležitý text.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Mno, tak nám skončilo anonymní hlasování a já Vám všem mockrát děkuji, že jste hlasovali, ale protože mě vypekla jedna volba, kterou jsem evidentně špatně pochopil, nebudu to dále zdržovat a slosuji všechny finalisty a v případě, že padne los na někoho kdo výhru nevyužije, posune se to o místo dál :)

Vážně se moc omlouvám, ale tohle jsem nějak nepodchytil.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Tak hlasování o cenu útěchy vyhrál na prvním místě @Sushi , tedy případně gratuluji a dej prosím vědět, zda výhru převezmeš nebo zda budeme pokračovat dál :)

 

Cryptic

Člen
Nevadí , (aspoň za mňa ) kto nič nerobí , nic nepokazí , podľa mňa si sa rozhodol správne , nakoniec keby davidjaho nedal hru ako cenu útechy , nemusel by si toto takto narýchlo riešiť !? Tak že všetci môžu byť radi ra druhú šancu :)
 
Top