1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Soutěž Vyhodnocení Vánoční soutěže

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 24 Leden 2016.

?

Chcete se zúčastnit hlasování o cenu útěchy? [pro finalisty]

Hlasování bylo ukončeno v 25 Leden 2016.
  1. Ano, velice rád, budu mít pro cenu útěchy využití. Děkuji

20 hlas(ů)
    74,1%
  2. Ne děkuji, hru již vlastním a využití pro ni mít nebudu.

7 hlas(ů)
    25,9%
  1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

V uplynulém týdnu jsme si zasoutěžili a jsem skutečně rád, že jste se lednové Vánoční soutěže zúčastnili v takovém hojném počtu. A že název nepřilákal žádné trolly, hh.

Pojďme si tedy shrnout průběh soutěže.

Jak jistě víte, nejdůležitější byl první den, protože ten byl vstupem do soutěže a kdyby někomu tento den chyběl, dál by se účastnit samozřejmě nemohl.

Bylo pro mě velkým potěšením sledovat jak odpovědi přibývají. Celkový počet soutěžících se zastavil na 73. To bylo moc hezké číslo.

Otázka 1 zněla: Jaká ze zmíněných her se dočkala po dlouhých deseti letech nové aktualizace, která přinesla podporu nových platforem, Steam Workshopu nebo třeba podporu rozlišení až 5K?

Odpovídali jste takto:
    Správná odpověď byla volba: Knights of the Old Republic II

Dost Vás odpovědělo, že Age of Empires II, ale bohužel jste se nechali zmást, protože AoE II, se sice také dočkalo významného znovuoživení, ale nikoli updatem, ale HD remakem, který znamenal znovu vydání hry a tedy i její nový prodej.

Celkem Vás z prvního dne postoupilo 43 ze 73.

Otázka 2 zněla: Jaká ze zmíněných her se dočká datadisku po dvanácti letech?

Odpovídali jste takto:
    Správná odpověď byla volba: Age of Mythology

Ze zmíněných her je to jediná, která se opravdu dočká datadisku k originální hře, která pokud je známo snad ani nebude mít HD remake.

Otázka 3
    zněla: Jak se jmenovala herečka, která ztvárnila filmovou Laru Croft ve stejnojmenném filmu Lara Croft - Tomb Raider z roku 2001?
    Správná odpověď byla? Tohle si myslím, že nepotřebuje větší komentář.

Otázka 4 zněla: Brian Fargo, známý herní programátor, designér a producent, stál v roce 1988 za vývojem legendární hry. Jak se jmenovala?
    Správná odpověď byla volba: Wasteland

V roce 1988 to ze zmíněných byl skutečně on. Dragon Wars byl chyták z roku 1989 a Fallout byl až v roce 1997.

Otázka 5 zněla: Jak se jmenuje nejočekávanější české RPG, ve kterém nebude magie, ani monstra, jako třeba draci, ale zato tam rozhodně budou slepice?
    Ano, byla to pro Vás pro všechny lahůdka. A doufám, že se na tuhle hru těšíte jako já, protože Dan Vávra nás jistě nezklame.

Tak to bychom měli stručné shrnutí.

Mno a jak jsem se zmínil na začátku, tak po prvním dni soutěžilo 43 hráčů. Nicméně po kontrole všech formulářů, se do finálního slosování probojovalo 29 hráčů, kteří správně odpověděli na všechny otázky.

Jmenovitě se jedná o:
    alchymista, Anem,azik256, Betonic, CougarCS93, Cryptic, davidjaho, DawerCZE, jjjaaarrraaa, Largo, Logen177, Luk4s , MalingoCZ, Martuk, mike63, MIKO94, PED, peterm, postcore, R4ynor, Ravenja, RealiseWay, rifo, SteveHood, Sushi, TiLL, Tommy, yoyo54789, Zhilian.

Ti byly ztotožněni v rámci našeho portálu a splnili tedy veškeré podmínky a tak se losovalo.

No a po celém týdnu pilné snahy se to má tedy takto:

1.místo a hlavní cenu v podobě Rise of Tomb Raider + původní Tomb Raider, získává:
    davidjaho

2. místo a hru Heroes of Might & Magic III - HD Edition si odnáší:
    R4ynor

3. místo a hru Botanicula získává:
    DawerCZE

Generování se provádělo pouze jednou a výherci byly vloženi podle abecedy, kompletní výsledek generování přikládám v obrázku:

Gratuluji výhercům, brzy je oslovím a předám jim jejich výhry.

Všem zúčastněným děkuji a nevěšte hlavu, protože soutěž to nebyla poslední a třeba se na Vás usměje štěstí příště.

Naposledy upravil: 24 Leden 2016
  2. SteveHood

SteveHood Člen

Gratuluji výhercům.

Těší mě, že jsem zvládnul odpovědět na všechny otázky správně, ale bohužel štěstíčko mi nepřálo. Alespoň druhým se povedlo. Ještě jednou gratulace, a těším se na další soutěž!

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Taky gratulace no ... Prohrát v šanci 3:29 už je hodně velká smůla :D Na druhou stranu mě to tak nemrzí, protože hry z 2 a 3 místa bych stejně nehrál a Tomb Raidera si alespoň koupím v krabičce a podpořím CZ a první díl už dávno mám ...

Jen škoda, že poslední otázky byly už tak jednoduchý, zvlášť poslední mi přišla, že už se to někomu asi nechtělo vymejšlet mohlo odpanout víc lidí :D :D

4. Leffi

:) První otázka byla takový filtr, že další otázky jsem již zbytečně nestěžoval. Nicméně i pro mne plynou z této soutěže "jistá" ponaučení, kterých se budu držet příště......

5. jjjaaarrraaa

jjjaaarrraaa Člen

4. místo to trošku naštve :D, ale samozřejmě gratuluji výhercům :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Cryptic

Cryptic Člen

Blahoželám výhercom !!! Ale 23. miesto tiež nieje zlé :)

7. davidjaho

davidjaho Člen

Mockrát děkuji za Tomb Raidera. Je to asi poprvé co jsem vyhrál v podobné soutěži, takže ještě jednou převelice děkuji.

8. Díky za skvělou soutěž :) gratuluju kolegům na bedně. Taky je to moje první vítěství v podobné soutěží. Botaniculu už mám par let koupenou a 2x dohranou, ale určitě ji daruji někomu komu udělá stejnou radost jako mě. Je to nádherná hra.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. Leffi

Tak to ještě nekončí!

Výherce hlavní ceny davidjaho, se rozhodl poskytnout první díl Tomb Raidera, do hlasování o cenu útěchy. Vyzývám tedy zbývajících 26 soutěžících, kteří se dostali do finále, aby se v následujících 24 hodinách vyjádřili v anketě a dáme si ještě jedno losování.

10. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

gratulujem výhercom a verím, že ich výhry budú baviť. 8. miesto tiež nie je zlé.

11. PED

PED

Gratulace výhercům. Doufám,že si výhry užijete. :thumbs up:

12. jjjaaarrraaa

jjjaaarrraaa Člen

Wow, klobouk dolu a velká pocta výherci o další slosování. :)

13. SteveHood

SteveHood Člen

Supr, výherce hl. ceny je štramák! Hlasoval jsem pro ano, tak to teď snad výjde. :)

14. Cryptic

Cryptic Člen

Prajem všetkým veľa šťastia a davidjaho(ovi ) poklona !!! Čaute , vidíme sa v druhom kole :D

15. Gratulujem výhercom dal som pekné 16 miesto.

Sdílejte tuto stránku