1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Volcanoids - Český steampunk v češtině

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 2 Květen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Na konci roku 18 jsem vás informoval o novém počinu Volcanoids od malého českého studia Volcanoid, který se bude odehrávat na ostrově Vulkán.

Všechny hlavní detaily jsem shrnul v novince: Volcanoids - Český steampunk na vulkanickém ostrově.

O hru jsem tehdy projevil osobní zájem a dal se do komunikace s Tomášem Rampasem, kterého jsem se na rovinu zeptal, zda se plánuje i český překlad hry. Dotaz jsem mu položil zrovna v době, kdy se hra nacházela v rané alfa verzi, ke které rozdávali klíče v loterii na jejich Discordu, tedy podle toho i vypadala odpověď, která tak byla budoucím příslibem přítomnosti češtiny ve fázi, kdy to bude již dávat smysl.

No a po mnohých aktualizacích, přechodu do předběžného přístupu a dalších aktualizacích, přišla ta poslední nejdůležitější, která kromě jiných lokalizací, obsahuje i právě naši mateřštinu!

Tedy pokud jste váhali zda malé české studio podpořit, případně zda se do hry podívat, pak je třeba zrovna teď ta správná chvíle a kdo bude dostatečně rychlý, může stihnout hru ještě ve 20% slevě ve které se na Steamu nachází do 3.5.19.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2

Sdílejte tuto stránku