1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Info Videoukázka překladu modifikací ve Fallout 4

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 31 Leden 2016.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  V minulých aktualizacích jsme zmiňovali, že se jako nejpravděpodobnější kandidát na brzké testování jeví část modifikací, které jsou ve hře skutečně propracované, a které tým překládá jako první.

  Mno a tedy dnešní aktualizace bude právě na toto téma. Jak se říká, obraz zastane mnoho slov, a tak si tým pro dnešek připravil video, které Vám představí modifikace v plné kráse.

  Jedná se o první video ze série cca tří a tohle konkrétní se točí kolem modifikací zbraní. Tedy pohodlně se usaďte a užijte si ukázku.


  Jinak stále probíhá nábor překladatelů a hlavně korektorů. Pokud jste byli ještě na vážkách, tak máte stále příležitost připojit se k týmu a pomoci tak zrychlit práce na překladu.

  Odkazy:
  Korektor: náborový formulář
  Překladatel: náborový formulář

  PS: Všimli jsme si, že náš YT kanál má už 96 odběratelů, tak si dáme takovou malou výzvu. Stý a 120 odběratel dostane vybrat ze tří náhodných klíčů ke hrám, které máme k dispozici do soutěží.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
  Naposledy upravil moderátor: 1 Únor 2016

Sdílejte tuto stránku