1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Victor Vran

Oficiální lokalizace ARPG mlátičky včetně Steam Achievementů.

1. folkemon

folkemon Člen

folkemon přidal nový překlad:

Victor Vran - Oficiální lokalizace ARPG mlátičky včetně Steam Achievementů.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Děkuju folkemone, hru zatím nemám, ale plánuju ji koupit ve verzi pro dva na coop, a s mým 8 letým synem si to pěkně česky užijeme.

3. Archik

Archik Wild Hunt Člen

Ahoj, jen takový detailek, v popisu na steamu je chyba v znacích viz: Porazte nepøátele! DOSTUPNÉ JIŽ NYNÍ: Spoleènì s pøáteli pobijte démony. Jinka Skvělá práce

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Bulva

Bulva Člen

Tak už je to i na GOG verzi, parádní práce, díky moc :)

5. Bulva

Bulva Člen

... také jsem našel menší problém, u prodávání věcí dole v rohu nejsou přeloženy položky při prodeji (souhrnný prodej), ale to je už maličkost ;)

6. Ravenja

Ravenja Člen

Diki za češtinu. Je to super hra.

7. Ahoj, takže když mám koupenou originálku z 2015 v AN, tak mam smůlu ? nejde získat dodatečně? Prej ten překlad je až v té MULTI verzi.

8. folkemon

folkemon Člen

9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Budou se dopřekládat i včera vydané datadisky Fractured Worlds a Motorhead???

10. folkemon

folkemon Člen

Předběžně jsem tvůrci domluven, že ano. Až budu mít chvilku, tak to začnu řešit. Určitě připíchnu info i někam sem.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. folkemon

folkemon Člen

Aktuálně jsem se pustil do překladu DLC hry Victor Vran, tj Motörhead a Fractured Worlds. Až bude hotovo, dám zde opět vědět. :)

Sdílejte tuto stránku