• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Victor Vran

Victor Vran 2.06

folkemon

Překladatel
Člen
folkemon přidal nový překlad:

Victor Vran - Oficiální lokalizace ARPG mlátičky včetně Steam Achievementů.

Victor Vran je izometrické akční RPG s obrovským výběrem zbraní, předmětů, oblečení, démonických schopností a karet osudu. Zažijte intenzivní bojovou akci s desítkami nepřátel, kteří se na vás hrnou ze všech stran. Dejte průchod mocným schopnostem a nepřítele rozmetejte!
Victor Vran nechává styl hraní na vás. Sami si vytvořte vlastní verzi Victora díky široké škále mocných zbraní, oblečení měnícím situaci, záludným démonickým schopnostem a kartám osudu. Vyhlaďte...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

morfeus..

Překladatel
Člen
Děkuju folkemone, hru zatím nemám, ale plánuju ji koupit ve verzi pro dva na coop, a s mým 8 letým synem si to pěkně česky užijeme.
 

Archik

Wild Hunt
Člen
Ahoj, jen takový detailek, v popisu na steamu je chyba v znacích viz: Porazte nepøátele! DOSTUPNÉ JIŽ NYNÍ: Spoleènì s pøáteli pobijte démony. Jinka Skvělá práce
 

Bulva

Člen
... také jsem našel menší problém, u prodávání věcí dole v rohu nejsou přeloženy položky při prodeji (souhrnný prodej), ale to je už maličkost ;)
 
R

romank

Návštěvník
Ahoj, takže když mám koupenou originálku z 2015 v AN, tak mam smůlu ? nejde získat dodatečně? Prej ten překlad je až v té MULTI verzi.
 

folkemon

Překladatel
Člen
Aktuálně jsem se pustil do překladu DLC hry Victor Vran, tj Motörhead a Fractured Worlds. Až bude hotovo, dám zde opět vědět. :)
 

folkemon

Překladatel
Člen
folkemon doplnil k překladu Victor Vran nové informace:

Doplněn překlad DLC.

Volejte sláva a tři dny se radujte. Studio Haemimont Games konečně po půl roce doplnilo do Victora Vrana můj překlad DLC. :))

Konečně si můžete zahrát DLC Mötorhead Through The Ages a Fractured Worlds v češtině.

Vývojáři bohužel odmítli přidat další řádky pro jména v jiných pádech (DLC). Proto jsem se bohužel nemohl vyhnout některým agramatismům. Naštěstí jsou vidět jen ve výzvách.
Zjistěte víc o této aktualizaci...
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Koukal jsem na to, ale obě ty DLC nemají moc dobré ohlasy, dohrál jsi osobně? Jaký je tvůj názor?
 

folkemon

Překladatel
Člen
Ahoj, ten Motörhead celkem ujde, Fractured Worlds je narychlo spíchnutý. Ale v nějaké akci bych to klidně koupil. Komu se líbila původní hra, tomu se bude líbit i DLC.
 
Top