• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Soutěž 

Velká soutěž s Divinity: Original Sin

Nedávno jsem se zmiňoval, že se připravuje velká soutěž a je to tady!

Ve spolupráci s hlavními představiteli týmu COTT, jsme si pro Vás připravili soutěž, která prověří všechny fanoušky a hráče původního dílu tahového RPG Divinity: Original Sin.

Bude se jednat o velkou výzvu a tak po zkušenostech z poslední velké soutěže na Vás apeluji, abyste si s odpověďmi dali opravdu záležet. Nebude se jednat o bleskovou soutěž, na odpovědi bude dost času, takže se vyvarujte unáhlených kroků.

Jak bude soutěž probíhat?
V termínu od 4.4.2016 do 10.4.2016 bude každý den ráno cca mezi 8 - 10 hodinou zveřejněna jedna soutěžní otázka prostřednictvím odkazu na konci tohoto příspěvku. Na odpovězení otázky budete mít čas do 23:30 téhož dne, poté bude otázka automaticky uzavřena a odpověd na ni již nebude možné zaslat.

Do slosování se dostanou tentokrát opravdu pouze ti, kteří zodpoví všech 7 otázek správně! Správné odpovědi na jednotlivé otázky budou zveřejněny následující den, vždy po uzavření příslušné otázky.

Podmínky soutěže:
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze fanoušci registrovaní na portálu prekladyher.eu.
  • Soutěže se nesmí zúčastnit žádný z administrátorů nebo moderátoru portálu prekladyher.eu a facebookových stránek Překlady her.
  • Každý účastník soutěže musí provozovateli portálu prekladyher.eu udělit svůj výslovný souhlas s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“), se zpracováním poskytnutých osobních údajů a dalších dat za účelem této soutěže.

O co se bude hrát?

1. místo:
  • Bílé tričko XL (100% bavlna) s logem D:oops:S a Larian Studios.
  • Plakát s tématikou D:oops:S a Larian Studios - POZOR! - podepsaný všemi členy Larianu!
  • Soundtrack CD D:oops:S.
  • Plátěná textilní mapa světa D:oops:S.
  • Kniha Art of Divinity - 40-ti stránková kniha s grafickými návrhy světa D:oops:S.

2. místo:
  • Plakát s tématikou D:oops:S a Larian Studios - POZOR! - podepsaný všemi členy Larianu!
  • Herní karty s tématikou D:oops:S (klasické herní karty, káry, srdce, piky...) - originál zabalené v krabičce s logem D:oops:S.
  • Herní manuál k D:oops:S (anglicky, 55 stran)
  • Kniha Art of Divinity - 40 stránková kniha s grafickými návrhy světa D:oops:S.

3. místo:
  • Plakát s tématikou DO:S a Larian Studios - POZOR! - podepsaný všemi členy Larianu!
  • Nápovědové karty na kombinace předmětů ve hře (stejné rozměry jako výše herní karty s anglickými popisky).
  • Sada samolepek s tématikou DO:S (Arhu, Icara, Astarte, Logo Larianu a Logo D:oops:S).

4. místo: (cena útěchy)
  • Plakát s tématikou DO:S a Larian Studios (bez podpisů)

Nezapomeňte, že v každé otázce budete mít jen jednu jedinou šanci na odpověď.

Přejeme Vám mnoho štěstí!

Odkazy na otázky (zveřejnění vždy mezi 8:00 - 10:00):

Otázka č. 1 na 4.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: 1996 | do soutěže vstoupilo 46 soutěžících a úspěšnost byla 100%
Otázka č. 2 na 5.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: PredatorV | v soutěži pokračuje 44 soutěžících a úspěšnost byla 100%
Otázka č. 3 na 6.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: Divine Divinity | odpovídalo 37 soutěžících a úspěšnost byla 89,5 %
Otázka č. 4 na 7.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: Během ztroskotání lodi přišel o diamantový náhrdelník, kterým chtěl svést kočku cysealského starosty, kterou miluje. | odpovídalo 32 soutěžících a úspěšnost byla 96,9%
Otázka č. 5 na 8.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: Icara | Odpovídalo 32 soutěžících a úspěšnost byla 43,8%
Otázka č. 6 na 9.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: Krab Klepeťák | Odpovídalo 18 soutěžících a úspěšnost byla 61,1%
Otázka č. 7 na 10.4.2016 - ukončena | Správná odpověď byla: Démon Trif přesvědčil bohyni Astarte, že strážci potřebují pomoci a ta, ač s dobrým úmyslem, rozptýlila strážce a truhlu otevřela. | Odpovídalo 15 soutěžících a úspěšnost byla 73,3%

Naposledy upraveno:
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 233 novinky
  • To se mi líbí
Reactions: WidlCZ a Godxon 1

Leffi

Redaktor Novinek & Streamer
Tým překladyher.eu
Otázka č. 2 je venku.

Včera to byl medíček, tak schválně, jak dnes :)

Leffi

Tým překladyher.eu
Otázka č. 3 je venku.

Troufám si tvrdit, že se jedná o poslední zahřívací :)

Leffi

Tým překladyher.eu
Otázka č. 4 je venku.
Tak zahřívání bylo dost a teď začíná ta správná prověrka.

Leffi

Tým překladyher.eu
Otázka č. 5 je venku.
První prověřovací prošla celkem úspěšně, tak se ukažte dneska.

Barbar

Čestný člen
Každej přece ví že Starostu zabila ovce která je následně zakopaná na hřbitově a můžete ji vykopat tsss amatéři.

Leffi

Tým překladyher.eu
Otázka č. 6 je venku.
Tentokrát nám v tom otázka 5 udělala pěkný vítr a dle všeho v soutěži pokračuje již jen 14 soutěžících.

(omlouvám se za pozdní příspěvek, zapomněl jsem kliknout na odeslat, když jsem to tu upravoval)

PredatorV

Překladatel
Člen
POZOR! Velký spoiler pro ty, kteří to nehráli... pokud to chcete hrát, nečtěte dál :)

Já na vysvětlenou - pro ty, kteří si prostě věřili u jiných postav - upřesním:
Jakea zabila Icara - Černokněžnice, známá také pod jménem Bílá Čarodějnice z Lucullského lesa. Je na straně dobra, a s vámi v příběhu po svém osvobození spolupracuje...

Esmeralda je Jakeova manželka - je podezřelá, ale důkazy jí prokáží nevinu.
Evelyn je temná Černokněžnice - je v kontaktu se zombie Jakea, pracuje pro Leandru, ale Jakea nezabila - pomohla oživit Braccuse...
Cassandra je Lich - temná nesmrtelná čarodějka, sestra krále Braccuse Rexe. O Jakea neměla nejmenší zájem - jde jí o mága Arhua...
Leandra je její sestra (rovněž Černokněžnice, ale na straně zla). Svoji sestru zabít nechce - snaží se ji přesvědčit na svoji stranu.
Nicméně mají společného milence - mága Zandalora... a pod heslem - co nemůžu mít já, to nebude mít nikdo... se ho pokusila zabít...
Využila radního Jakea k nalákání Zandalora do hostince U Královského Kraba (místo činu v hostinci) a očarovala ho, aby Zandalora zabil.
Icara to zjistila, ale přišla na místo schůzky pozdě. Zahlédla oknem, jak Jake zabil Zandalora, vtrhla dovnitř a z Jakea vysála životní energii, kterou vložila do Zandalora, čímž mu vrátila život...

Obětovala tak Jakea pro záchranu svého milého... :)
Po jejím osvobození v mrazivém Boreasově vězení pod Hiberheimem se vám k tomu sama přizná a popíše příběh...

Martuk

Člen
Dárce překladyher.eu
nakoľko som ****** 5. a 6. otázku, tak už je jedno, ako odpoviem na poslednú a tak som chcel triko!!!!!!

Leffi

Tým překladyher.eu
Poslední otázka je skutečně zákeřná, ale o to víc platí: dvakrát měř, jednou řež :) Není to soutěž s časem :)

Leffi

Tým překladyher.eu
Tak poslední odpověď a přibližná bilance byla zveřejněna.

Děkuji všem za účast, bylo to bezva. Dejte mi chvilku na vyhodnocení, kdy se vítěze, shrnutí otázek a další dozvíte v souhrnném článku a to nejpozději do středy. Tentokrát toho bylo více, tak si beru trochu více času na vyhodnocení, abych něco nepopletl.

Barbar

Čestný člen
Musím říci že jsem překvapen..Když jsme otázky dělal myslel jsem že právě pětka bude snadná a hodně jsem vsázel na kraba klepeťáka.....a ono opak byl pravdou :)