• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Vaporum

Vaporum 1.0

Farflame

Překladatel
Příspěvky
1.731
Řešení
1
Skóre reakcí
2.005
Bodů
0
Žádný herní žánr mi není cizí a na dungeonech jsem vyrostl, jsem už starej dědek.
 
Žádný herní žánr mi není cizí a na dungeonech jsem vyrostl, jsem už starej dědek.

Aha, takže dungeony jsou pro tebe taková fajn nostalgie? Dobrá, pane Spocku. :) Mimochodem, hry jako Hellblade hraješ taky?
 
Aha, takže dungeony jsou pro tebe taková fajn nostalgie? Dobrá, pane Spocku. :) Mimochodem, hry jako Hellblade hraješ taky?
Jak praví logika, žádný žánr mi není cizí, tudíž i Hellblade neunikl mé pozornosti. Už trůní na čestném místě v seznamu přání steamu a čeká, až na něj cena bude milosrdnější. Poté blaženě spočine v náručí mé knihovny her.
 
Jak praví logika, žádný žánr mi není cizí, tudíž i Hellblade neunikl mé pozornosti. Už trůní na čestném místě v seznamu přání steamu a čeká, až na něj cena bude milosrdnější. Poté blaženě spočine v náručí mé knihovny her.

No jo, zbytečná otázka. :)

Jinak kdo uvažuje o Vaporum, zrovna běží sleva:

A brzo se ještě na Prekladyher objeví jedna novinka.... zatím neřeknu jaká. Ale nebude jenom textová.
 
Milost...Andromeda, Inkvizition, Elex.....kde na to mám ***** brát a nekrást a přitom to mám testovat áááááá (krom elex)
 
Vaporum rozhodne stojí aj za plnú sumu čo je celku nízka na to že iné hry čo sú odpad pýtajú viac.
A táto cena doslova krčí vezmi si ma :)
 
Milost...Andromeda, Inkvizition, Elex.....kde na to mám ***** brát a nekrást a přitom to mám testovat áááááá (krom elex)

Vyprdni se na ty slabší věci, stačí Elex a Vaporum. :) A buď rád, že tam není ječící ženská s mečem. :D
 
Vyprdni se na ty slabší věci, stačí Elex a Vaporum. :) A buď rád, že tam není ječící ženská s mečem. :D

Ti dík já už jím to slíbil :D

Jo a Fare, jdu teď na operaci, pokusí se mně zachránit ruku takže do ledna nemohu testovat poslal jsem to dnes všem tedy tobě tímto :) Od 1.1 ale budu zase v provozu tak na mně nezapomeň :)

Ps: jak je na tom délka hry u Vaporum?
 
Naposledy upraveno:
To ti drzim palce, a to jedes na operaci do Vysokeho nad Jizerou? Tam je nejlepsi doktor co se tyce operaci rukou v Cechach.
Vyborna hra a jeste lespi preklad :) uzijl jsem si to. Skoda ze to mam dohrane. Ale 20h hraci doba neni zas tak malo :)
 
Ty **** 20 hodín a to si hral 2x ?
Ja som to pomalým tempom hral do kopy 9 hodín s tým že som objavil všetky dokumenty a aj tajné skrýše bez pomôcok.
Oblek na začiatku som si vybral mága.
 
To ti drzim palce, a to jedes na operaci do Vysokeho nad Jizerou? Tam je nejlepsi doktor co se tyce operaci rukou v Cechach.
Vyborna hra a jeste lespi preklad :) uzijl jsem si to. Skoda ze to mam dohrane. Ale 20h hraci doba neni zas tak malo :)


Díky ne jdu do Boskovic ortopedie Clinky ma taky dobrou pověst tak snad se stane ještě zázrak :)

Takže hrá má deset hodin herní čas?
 
Áno herná doba je od cca 7 Hod do max 12 Hod zaleží aký štýl a prieskum prostredia si vyberieš.
Či budeš preskúmavať hľadať čítať atď. Ja som to prešiel na 3 záťahy.
 
Osobně dohráno za 11 hod., ale někdy přibližně v půlce hry jsem musel začít podvádět při objevování tajných míst, přece jenom hledat miniaturní tlačítko po celé mapě, to není úplně hitparáda, i když jsem se podíval aspoň na přibližné místo tak mi to chvilku zabralo + jedna hádanka zkraje mě časově dost zbrzdila.
 
Ti dík já už jím to slíbil :D

Nemáš zač děkovat, však kvůli té ruce nemůžeš slib dodržet, to je jednoduché. :)

Jo a Fare, jdu teď na operaci, pokusí se mně zachránit ruku takže do ledna nemohu testovat poslal jsem to dnes všem tedy tobě tímto :) Od 1.1 ale budu zase v provozu tak na mně nezapomeň :)

Tak hodně štěstí a dej se do kupy, ať zase můžeš mlátit lid... tedy šermovat jsem myslel. :) Nevím, jak jiní, ale do ledna tě potřebovat nebudu.


A kdo ještě zvažuje, jestli to stojí za to, Leffi zveřejnil další video:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Zdravim, chci se zeptat jestli se čeština objevi i ve switch verzi?! Je nejaka sance, ze by se dostala do nejaly aktualizace?
Edit: tak cestina a slovenstina je konzolovych verzich. Dekuji omlouvam om za spam
 
Naposledy upraveno:
Novinka - vývojáři pracují na prequelu tohoto dungeonu. Hlavním hrdinou bude (tuším) vědkyně Lisa Teller, která se objevila v jedničce, nicméně má mít nový vlastní příběh, který se v jedničce nedozvíte.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
mne je moc ľúto že slovenská hra a nemá ani vlastný jazyk a musí sa robiť preklad, kúpil som tú hru ale viac bohužiaľ do takého obchodu nejdem
 
Back
Top