1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Vaporum 1.0

Čeština do steampunkového RPG dungeonu

1. Farflame

Farflame Člen

Farflame přidal nový překlad:

Vaporum - Čeština do steampunkového RPG dungeonu

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Vonter

Vonter Tým COTT Člen

Žádný herní žánr mi není cizí a na dungeonech jsem vyrostl, jsem už starej dědek.

3. Farflame

Farflame Člen

Aha, takže dungeony jsou pro tebe taková fajn nostalgie? Dobrá, pane Spocku. :) Mimochodem, hry jako Hellblade hraješ taky?

4. Vonter

Vonter Tým COTT Člen

Jak praví logika, žádný žánr mi není cizí, tudíž i Hellblade neunikl mé pozornosti. Už trůní na čestném místě v seznamu přání steamu a čeká, až na něj cena bude milosrdnější. Poté blaženě spočine v náručí mé knihovny her.

5. Farflame

Farflame Člen

No jo, zbytečná otázka. :)

Jinak kdo uvažuje o Vaporum, zrovna běží sleva:

A brzo se ještě na Prekladyher objeví jedna novinka.... zatím neřeknu jaká. Ale nebude jenom textová.

6. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Milost...Andromeda, Inkvizition, Elex.....kde na to mám ***** brát a nekrást a přitom to mám testovat áááááá (krom elex)

7. GARUSS

GARUSS Člen

Vaporum rozhodne stojí aj za plnú sumu čo je celku nízka na to že iné hry čo sú odpad pýtajú viac.
    A táto cena doslova krčí vezmi si ma :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. Farflame

Farflame Člen

Vyprdni se na ty slabší věci, stačí Elex a Vaporum. :) A buď rád, že tam není ječící ženská s mečem. :D

9. Barbar

Ti dík já už jím to slíbil :D

Jo a Fare, jdu teď na operaci, pokusí se mně zachránit ruku takže do ledna nemohu testovat poslal jsem to dnes všem tedy tobě tímto :) Od 1.1 ale budu zase v provozu tak na mně nezapomeň :)

Ps: jak je na tom délka hry u Vaporum?

Naposledy upravil: 29 Listopad 2017
  10. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

To ti drzim palce, a to jedes na operaci do Vysokeho nad Jizerou? Tam je nejlepsi doktor co se tyce operaci rukou v Cechach.
    Vyborna hra a jeste lespi preklad :) uzijl jsem si to. Skoda ze to mam dohrane. Ale 20h hraci doba neni zas tak malo :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  11. GARUSS

GARUSS Člen

Ty **** 20 hodín a to si hral 2x ?
    Ja som to pomalým tempom hral do kopy 9 hodín s tým že som objavil všetky dokumenty a aj tajné skrýše bez pomôcok.
    Oblek na začiatku som si vybral mága.

12. Barbar

Díky ne jdu do Boskovic ortopedie Clinky ma taky dobrou pověst tak snad se stane ještě zázrak :)

Takže hrá má deset hodin herní čas?

13. GARUSS

GARUSS Člen

Áno herná doba je od cca 7 Hod do max 12 Hod zaleží aký štýl a prieskum prostredia si vyberieš.
    Či budeš preskúmavať hľadať čítať atď. Ja som to prešiel na 3 záťahy.

• Informativní Informativní x 1
  14. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Osobně dohráno za 11 hod., ale někdy přibližně v půlce hry jsem musel začít podvádět při objevování tajných míst, přece jenom hledat miniaturní tlačítko po celé mapě, to není úplně hitparáda, i když jsem se podíval aspoň na přibližné místo tak mi to chvilku zabralo + jedna hádanka zkraje mě časově dost zbrzdila.

15. Farflame

Farflame Člen

Nemáš zač děkovat, však kvůli té ruce nemůžeš slib dodržet, to je jednoduché. :)

Tak hodně štěstí a dej se do kupy, ať zase můžeš mlátit lid... tedy šermovat jsem myslel. :) Nevím, jak jiní, ale do ledna tě potřebovat nebudu.

A kdo ještě zvažuje, jestli to stojí za to, Leffi zveřejnil další video:

Sdílejte tuto stránku