1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Vaporum – čeština dostupná na Steam a GoG + video

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 26 Listopad 2017.

?

Jakou hru mi to ještě připomíná?

Hlasování bylo ukončeno v 29 Listopad 2017.
 1. Bioshock

  5 hlas(ů)
  62,5%
 2. System Shock

  3 hlas(ů)
  37,5%
 3. Heroes of Monkey Tavern

  0 hlas(ů)
  0,0%
 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  V nedávné době jsme se dostali k licenci hry Vaporum, která je v současné době oficiálně lokalizovaná ve službách Steam a GoG. O oficiální překlad se postaral Farflame a jeho tým, který se dal do hromady se Slovenským studiem Fatbot Games, které za dungeon crawlerem stojí.

  K této příležitosti jsem se rozhodl udělat krátké video, které je doufám první z mnoha dalších, a tak odpusťte smělé začátky a kvalitu zvuku. Jak budou finance, tak na kvalitě vstupu ještě zapracuji.

  Hru jsem za účelem natáčení pustil poprvé, takže jak jistě uvidíte, i mě samotného některé zákeřnosti hry překvapily. Video je mimo úvodních řečí natočeno od samotného začátku hry, který se ukázal na konec být lákavější, než jsem čekal.

  Doufám, že se vám video bude líbit, a když mi to u něj dáte najevo lajky, pokusím se v nejbližší době udělat nějaké pokračování. Klidně si i řekněte, zda od místa, kde jsem skončil, nebo od pokročilejší fáze, kam bych se případně zkusil dostat. S případnou kritikou také nešetřete, abych se do budoucna mohl zlepšovat.

  Tak konec řečem a tady je samotné video:
  Co jsem zapomněl ve videu zmínit:

  Hra je normálně dostupná za cca 19.99 €, ale v současné chvíli běží na Steamu a GoGu, kde se dá zakoupit v rozmezí 12.99 € až 14.99 € (GoG je dražší).
  Odkazy na zmíněné hry jsou i v popisu videa.

  Na začátku videa odkazuji i na to, že kromě velké inspirace Legend of Grimrock, tam cítím zásadní inspiraci i jinou sérií her. Ve videu jsem to už nerozvedl, ale dalo mi to téma pro hlasovačku výše.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
  Naposledy upravil: 29 Listopad 2017
 2. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Pokračování! Copak se skrývá za dveřmi které odemyká stříbrný klíč?


  Výsledek ankety mne potěšil. Zjevně nejsem sám komu to Bioshock připomnělo. Zajímavé je, že jsem se obecně s touto příměrou nesetkal a nejsem si jist jestli je to záměr nebo to jen nikdo z recenzentů nepovažoval za dostatečně zajímavé?
   
 3. Kamil

  Kamil Čestný člen Člen

Sdílejte tuto stránku