1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Vampyr

Překlad upírského RPG

1. Spid3rUL

Spid3rUL Člen

Spid3rUL přidal nový překlad:

Vampyr - Překlad upírského RPG

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Zdravím, kdybys chtěl pomoc s překladem dej vědět. Umím výborně gramatiku. Kdybys měl zájem o opravy textu či test napiš emailem sandwarriors@email.cz diky

3. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Rád pomohu s testem kdyby jsi potřeboval. :) ..........................................................................

4. Farflame

Farflame Člen

Mimochodem... pokud někdo váhá, jestli Vampyr stojí za to, nebo naopak už čeká na češtinu, může si trochu ukrátit čas tímhle rozhovorem o Vampyrovi a vývojářích ze studia Dontnod, kde se uvádí pár zajímavostí. Jmenuje se to provokativně "Kam londýnští asasíni radši nechodí". :)

http://mujweb.cz/farflame/clanek11.htm

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 10 Srpen 2018 v 22:30
  5. TheRikusj21

TheRikusj21 Tým COTT Člen

Ďakujem za vašu snahu :) Táto hra si to zaslúži. Trošku som ale na ňu zabudol pri hre iných titulov a nechce sa mi paradoxne k nej vrátiť. Ale určite ma presvedčí čeština.

6. Solid

Solid Člen

S češtinou si hru konečne budem môcť zahrať, JEDNO VELKÉ ĎAKUJEM! Bez češtiny si žiadnu hru ani nezapnem, niežeby som nevedel po anglicky, ale ide mi hlavne o príbeh v každej hre a chcem rozumieť každé jedno slovo a vychutnať si tak dej

7. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Jsem rád, že se toho někdo ujal. Náš tým na tohle už opravdu nemá síly. Držím palce, ať to jde od ruky.

8. Lilly

Lilly Člen

Prej jsem slyšela, že je to velice dobra hra, ale počkam si na slevu, když bude na steamu ve vyprodeji. S češtinou by nebyl problem jenom by to chtělo autorum zafinancovat jako poděkovani.

9. Hra mě velmi zaujala a jsem vděčná za připravovanou češtinu :red rose:

10. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Financování fanouškovských překladů bez výslovného povolení distributora je dost problematické a může týmu ve skutečnosti způsobit dost problémů. Viz starý článek, který byl napsán okolo aféry s úvahami na financování překladu Dragon Age Inquisition, který pokračuje zcela bez jakéhokoliv financování zcela zadarmo.

11. Farflame

Farflame Člen

Myslím, že Lilly myslela dobrovolný příspěvek autorovi, ne fanouškovské financování celého překladu.

Sdílejte tuto stránku