1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Vampyr

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil vanhalf, 8 Červen 2018.

1. vanhalf

vanhalf Člen

Zdravím, měl by někdo zájem pustit se do překladu hry Vampyr? Texty mám již vytažené ale moje znalosti angličtiny bohužel nejsou na úrovni při které bych se cítil na samotný překlad. Ujal bych se tedy technické části překladu.

2. GARUSS

GARUSS Člen

Len sa opýtam a je všetko funkčné preloženie niečoho s menu a následní import do hry s diakritikou ide úplne v pohode ?

3. Pokiaľ by si mi tie texty poslal, tak by som to mohol skúsiť. Ale technickú stránku by si musel obstarať ty, vôbec sa do importovania textov nerozumiem.

4. GARUSS

GARUSS Člen

No a to je práve to že si písal Citujem Ujal bych se tedy technické části překladu. Preto som sa radšej opýtal či to vieš aj naimportovať a rozchodiť lebo to je pre mňa technická časť.

5. Godxon

Godxon Člen

Jede to na Unreal Enginu, který bere i rozbalené *.pak soubory, takže by s tím neměl být problém. Zkusím stáhnout a řeknu co a jak.

6. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Ani zapakovať to nie je problém.

7. vanhalf

vanhalf Člen

Ano export .pak souboru nasledne prevod .locros (soubory kde jsou texty ) na .txt, pak uprava ..prevod zpatky na .locros jiz mam funkcni.... aktualne resim prevod zpatky do .pak jelikoz standardni postup ktery jsem pouzival nefunguje korektne, nemel by to ale byt problem.

8. vanhalf

vanhalf Člen

vzdy jsem pozival na prevod dat zpatky do .pak nastroj u4pak ktery sice probehne, ale hra soubor ignoruje. Pokud by mel nekdo zkusenosti jak jinak upravene soubory dostat zpatky do hry, byl bych moc rad :D

9. dufam ze sa bude robit preklad hry Vampyr moc rad by som si to zahral cize ak sa niekto toho ujme budem rad

10. Godxon

Godxon Člen

S těmito nástroji to funguje.

Přiložené soubory:

11. vanhalf

vanhalf Člen

To ano .locres import export funguje. Problém mám ale vše upravené dát zpátky do .pak resp do .pak to dostanu ale hra upravený soubor ignoruje.

12. Godxon

Godxon Člen

Tak to nedávej do *.pak, ale soubor pouze uprav a nechej ho tam, kde byl.

13. vanhalf

vanhalf Člen

Soubory kde jsou veškeré texty jsou v souboru xxx.pak ten jsem rozbalil následně soubory .lokres jsem precedl na text, ten upravil zpátky převedl na .lokres tyhle soubory potřebuji ale dostat do původního stavu .pak a tam jsem se zasekl

14. vanhalf

vanhalf Člen

jo tak uz to chapu :D vezme to i nezapakovane soubory :D takze parada mam tedy funkcni i nahrani textu po uprave zpatky do hry :) dekuji za pomoc :)

15. vanhalf

vanhalf Člen

prohnal jsem to zatim jen translatorem abych testnul jestli se bude vse zobrazovat korektne a vypada to nadejne :) vse funkcni :)

Přiložené soubory:

Sdílejte tuto stránku