• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Vampire the Masquerade: Bloodlines

Vampire the Masquerade: Bloodlines 1.2 (UP 10.0)

Práve sme testovali počeštenú verziu 10.2 už takmer pripravenú na zverejnenie, v tom Werner Spahl vydal UP 11.1 a pochválil sa, že presvedčil GOG, aby túto verziu zakomponovali do ich releasu.

Týmto sa moja práca na preklade predlžuje na update do verzie UP11.1
 
Chcel by som rozbehať VtMB na steam decku, kde však blbne diaktritika.

Môj predpoklad je, že Linux nemá distribuciu MS fontov a preto ich nevie správne načítať, resp. inštalator češtiny má problém nainštalovať potrebné fonty na Linuxe.
Ang verzia beží v poriadku a CZ verzia sa naišnataluje v poriadku, ale napríklad namiesto ž mi ukazuje ĺ.
Na PC to ide v poriadku.
(mám gog verziu.)
 
Tak zatiaľ som sa dopátral, že text hry je v kodovaní ANSI-1252 (iso-8859-1) a linux to nevie správne prečítať zatiaľ čo win v pohode.
Manuálne prepisanie znakov samozrejme tiež nepomôže, lebo linux to zobrazí inak.

Pomohlo by zistiť v akom kodovaní to zobrazuje a celé to konvertovať.
To jest teoria, ale možno ani toto nie je správna cesta...
...ak by mal niekto nejaký nápad bude len rád.
 
škoda, že tu není nikdo kdo by se toho ujal a udělal aktualizaci na nejnovější patch. :cry:
 
Back
Top