1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Vampire the Masquerade - Bloodlines GOG 1.2 (UP 9.7 BASIC)

Aktualizovaný překlad pro češtinu vydanou původně na http://www.bloodlines.cz/

1. miracleflame

miracleflame Člen

miracleflame přidal nový překlad:

Vampire the Masquerade - Bloodlines - Aktualizace češtiny do vampiristické immersive-sim RPG tentokrát i s diakritikou

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Vonter

Vonter Tým COTT Člen

Chvíli jsem přemýšlel, jak zareagovat na zprávu, že nějací dobří lidé upravují češtinu na tuhle jedinečnou hru a nakonec jsem se rozhodl, místo rozsáhlého poděkování, vytapetovat tuto zprávu zběsilým HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. miracleflame

miracleflame Člen

Dostal som za úlohu vyzvať vás, aby ste napísali motivačno-urgovací mail na soulcharmer@gmail.com :D totiž na ňom záleží, kedy to bude. Vážne, sám si to vyžiadal s tým, že to pomôže.

4. bekovka

bekovka Člen

Tak to bude paráda. Ať to vyjde a překladateli se daří jak v životě, tak i s češtinou.:)

5. Tak to je bomba. Zrovna před asi rokem jsem jí po dlouhých letech zase rozehrál. Avšak přesně jak se píše na Unofficial patch 3.5 na který je CZ delaná je hra v dnešní době nehratelná (nemožnost nastavit Full HD rozlišení atd). Po aplikaci Patche 9.x už vše šlo OK ale CZ přepsala soubory, takže se to hodilo zpět do 3.5. Tak proto me to moc těší, že se našel nekdo kdo se pustí do tohodle projektu. Držím palce at se daří!

6. strelok

strelok Člen

Náááářez! Na tohle jsem čekal hodně dlouho. Už to bude? Už? Teď? Hned?

7. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

kdyby jste k tomu přeložili i nefociální patch a textury new asi vam urvou lidi ruce:)

8. miracleflame

miracleflame Člen

Ako to myslíš? Tento preklad je robený na neoficiálny patch aj s jeho textúrami. O tom tento projekt presne je.

9. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Kruci tak to sorry :)

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk

10. Niel

Niel Člen

Zdravím, zdá se mi to nebo se překlad zastavil. Rád přispěju když budu vědět kam. Kdysi to byla srdcovka, ale stará verze mi nějak se starou češtinou nejde na novém PC nainstalovat.

11. miracleflame

miracleflame Člen

Na základe čoho sa vám zdá, že na preklade nepracujeme? Sledujete stránku vývoja?

12. Niel

Niel Člen

Vím, že překlad je pouze dobrovolný, ale už více jak měsíc procenta neposkočili. Chtěl bych se jenom zeptat zda se pokračuje nebo to nedopadne. Na nikoho nechci tlačit, jenom zda se mám těšit či ne.

13. miracleflame

miracleflame Člen

Pokračuje.

14. bekovka

bekovka Člen

Nemám s tím problém počkat. Nechápu, co to všichni tak řeší...

15. strelok

strelok Člen

Na překlad tohoto klenotu se vyplatí počkat. Buďte trpěliví

Sdílejte tuto stránku