• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Vítání nového týmu

Je mou milou povinností oznámit těm, kteří si ještě nevšimli, že naše řady rozšířil další tým, který na našich stránkách doplnil informace o svých češtinách.

Je to asi týden, co se tu vyskytli pánové z RK-Translations, kteří se zaměřují na J-RPG. Jejich hlavním bodem zájmu je série Final Fantasy, což je opravdu velmi hardcore oblast, která si ale jistě i mezi vámi najde své příznivce.
V současné chvíli se zde nachází celkem 10 překladů tohoto týmu s doplněnými informacemi a odkazy na stažení.

Informace v jejich zdejších profilech překladů jsou mnohdy velmi vyčerpávající, ale pokud by to bylo pro někoho málo, může se podívat i na jejich domovský web, kde toho nalezne o trochu více. Například bio Raziela a tajemného Kruciho v sekci "O nás".

Kolega Swayvill pro vás připravuje podrobnější představení týmu v rozhovoru, který zveřejníme v neděli někdy odpoledne.

Doufáme, že se novému týmu u nás bude líbit a že jim fanoušci náležitě ohodnotí jejich češtiny a budou zde o nich hojně diskutovat.

Tedy vítejte, děkujeme za současné i budoucí češtiny a přejeme pevné nervy do budoucna!
 
  • To se mi líbí
Reactions: MicroZ
Top