1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Vítáme Zhiliana, jeho češtiny a novou funkci portálu

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 8 Listopad 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

V dnešní bleskovce se budeme věnovat více věcem najednou, a tak se pohodlně usaďte a pojďme se do toho pustit.

V uplynulém týdnu naše překlady rozšířil překladatel Zhilian, který na našem portálu zveřejnil dlouho očekávaný překlad “Batman: Arkham Origins”, který tedy v současné době můžete stahovat zde.

Jedná se o betu překladu, která je určena k veřejnému testování a pokud byste tedy našli nějakou chybku, byli bychom rádi, kdybyste využili nové funkce portálu a nahlásili ji přes příslušný formulář pro hlášení chyb. Tuto funkci v současné době využívá Zhilian jako první, ale další překlady, které se budou testovat, budou jistě přibývat.

Zhilian na tuto funkci odkazuje přímo v profilu překladu hry.

Nicméně vstoupit do formuláře můžete i v panelu “Formuláře”, který se Vám zobrazí mezi Vašim profilovým info a “Nedávnými příspěvky”.

Jak jsem již zmínil, je to funkce nová a může se stát, že projde ještě nějakými drobnými úpravami. Kdyby ano, budeme Vás informovat.

Aby toho nebylo málo, Zhilian se rozhodl doplnit i další překlady, které vytvořil, a tak už můžete stahovat:

Batman: Arkham Asylum
    Batman: Arkham City

Secret Files: Sam Peters
    Secret Files 2: Puritas Cordis
    Secret Files 3: Code Archimedes

Back to the Future - Double Visions
    Back to the Future - Citizen Brown
    Back to the Future - Get Tannen!
    Back to the Future - It's About Time
    Back to the Future - OUTATIME

Lost Horizon

No a dvě češtiny, které Zhilian vytvořil pod nátlakem jeho dětí:

Castle of Illusion
    DuckTales Remastered

Máme i potvrzeno, že i přes fakt, že se Zhilian zmítal v časových potížích a dokončení poslední češtiny, bylo tak trochu osobní zkouškou, kterou procházel velmi těžko, na překlady nezanevřel a chystá se vyrobit další překlad hry, jejíž název si tedy zatím nechává pro sebe, ale hned jak nám to práskne, rozhodně si to pro sebe nenecháme.

Tímto tedy Zhiliana vítáme na našem portálu a doufáme, že nám zachová dlouhou přízeň.

Obracíme se i na Vás fanoušky her, pokud se chystáte hrát Batman: Arkham Origins, abyste neváhali poslat jakoukoliv chybku v překladu a pomohli tak nejen otestovat novou funkci portálu, ale i doladit překlad k dokonalosti!

No a už Vás nebudu déle zdržovat a pokud máte před obědem, tak dobrou chuť a pokud po obědě, tak dobré zažití.

• To se mi líbí To se mi líbí x 9
  2. Zemla

Zemla Člen

welcome zhilian prajem ti vela vela energie a radosti v tom co robis.Dakujeme.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  3. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Vítám a děkuji za skvělé češtiny

4. theseus

theseus Člen

Hodne stesti Zhiliane, diky za vsechny super cestiny ..

5. DarkhenCZ

DarkhenCZ Člen

Vela štěstí jseš machr :). Pod nátlakem dětí to mě dostalo.

6. Cryptic

Cryptic Člen

Rešpekt , tiež ma dostala veta "Pod nátlakem detí"

Sdílejte tuto stránku