• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Víkendová hlasovačka

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 9
  • Vytvořeno
S

Smazaný uživatel 9

Návštěvník
Nestává se to příliš často a tak by byla škoda, kdyby nám tahle iniciativa proklouzla mezi prsty.

@Mayki a jeho dokončovaná čeština Blair Witch, ke které mimochodem hledá testery, kteří by mu pomohli překlad odladit, byla předmětem včerejší novinky.

Nicméně si @Mayki zjevně položil otázku, co bych tak přeložil dalšího? Z jeho pohledu se nabízejí tři hry o kterých vás nechá hlasovat:

Close to the Sun
Apsulov - End of Gods
Fear the Dark Unknown


Svůj hlas můžete nechat v příspěvku:
Rozhodněte sami o další češtině...
 
Na výber máme samé krvavé vecičky. :D No u mňa víťazí Close to the Sun.
 
Hi, Darksiders 2 Deathinitive Edition by bol super . (tých 75 povinných znakom ma vie dosť vytočiť, ale čo už ... :eek: o:)
 
já bych bral češtinu do State of Decay 2 ;) .... 75 znaků ? co se tady mám rozepisovat, kvůli jedný odpovědí . boha moja
 
Apsulov - End of Gods vypada moc dobre :) :* :) --.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
 
Ja by som poprosil kľudne všetky preložiť :happy:
Close to the Sun
Fear the Dark Unknown
Apsulov - End of Gods
Song of Horror (čaká sa na 5 ep. 03/2020 )


Outlast 2 ( BONUS ) :eek:
 
Z moznosti Fear the Dark Unknown
Song of Horror by si tiez zasluzil pozornost :)
 
Já jsem rozhodně pro Close to the Sun. 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků
 
Jsem pro Close to the Sun.....................................................................................................................................
 
Fear the Dark Unknown ale jinak jakoukoliv z tohoto výběru...........................................................................
 
Close to the Sun......................................................................................
 
Zdravím, uvažujete o dokončení pozastaveneho překladu
No Man's Sky ?
 
[QUOTE="GA...[/QUOTE]
Ale verzia od Epic games ich nemá a samostatne nikde nie sú, žiaľ.
 
[QUOTE="GA...[/QUOTE]
Já třeba nemám. Teď jsem to stáhla, zapla, že si to zahraju a bum.. Čeština není. =D Na Steamu sice psaná je, ale já to mám z Epicu... myslíš, že to může být tím? o_O
 
Určite to bude tým kto vie aké dohody a podmienky tam boli a či vôbec tie verzie sú úplne totožné.
Aj Gog verzia má Cz
 
Naposledy upraveno:
Back
Top