1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Víkendová hlasovačka

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 31 Leden 2020.

1. Leffi

Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

Nestává se to příliš často a tak by byla škoda, kdyby nám tahle iniciativa proklouzla mezi prsty.

@Mayki a jeho dokončovaná čeština Blair Witch, ke které mimochodem hledá testery, kteří by mu pomohli překlad odladit, byla předmětem včerejší novinky.

Nicméně si @Mayki zjevně položil otázku, co bych tak přeložil dalšího? Z jeho pohledu se nabízejí tři hry o kterých vás nechá hlasovat:

Close to the Sun
    Apsulov - End of Gods
    Fear the Dark Unknown

Svůj hlas můžete nechat v příspěvku:
    Rozhodněte sami o další češtině...

2. KorinCZ

KorinCZ Člen

Je to Fear the Dark Unknown :greedy::joyful::stig::smug::doctor::hungover::inlove::brb::muted::notworthy::stop::inlove::depressed::mad::drowning::frown::barefoot::jawdrop::linkme::linkme::unsure::notworthy::nurse::oldman::meh::unsure::jimlad:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Aristarch

Aristarch Člen

Na výber máme samé krvavé vecičky. :D No u mňa víťazí Close to the Sun.

4. eliska

eliska Člen

Dobrý den, Song of Horror bych si přála, ale když nebude svět se nezboří.:) Hezký víkend.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  5. olapon

olapon Člen

Hi, Darksiders 2 Deathinitive Edition by bol super . (tých 75 povinných znakom ma vie dosť vytočiť, ale čo už ... :o o:)

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 2
  6. Raaf04

Raaf04 Člen

já bych bral češtinu do State of Decay 2 ;) .... 75 znaků ? co se tady mám rozepisovat, kvůli jedný odpovědí . boha moja

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 2
  7. GARUSS

GARUSS Člen

Neviem ale ja mám Dark2 Def s cz titulkami

8. Apsulov - End of Gods vypada moc dobre :) :* :) --.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

9. Ja by som poprosil kľudne všetky preložiť :happy:
    Close to the Sun
    Fear the Dark Unknown
    Apsulov - End of Gods
    Song of Horror (čaká sa na 5 ep. 03/2020 )

Outlast 2 ( BONUS ) :eek:

10. Z moznosti Fear the Dark Unknown
    Song of Horror by si tiez zasluzil pozornost :)

11. martinD

martinD Člen

Já jsem rozhodně pro Close to the Sun. 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  12. Sevca22

Sevca22 Člen

Jsem pro Close to the Sun.....................................................................................................................................

13. Fear the Dark Unknown ale jinak jakoukoliv z tohoto výběru...........................................................................

14. zdenek94

zdenek94 Člen

Close to the Sun......................................................................................

15. Jar

Jar

Zdravím, uvažujete o dokončení pozastaveneho překladu
    No Man's Sky ?

Sdílejte tuto stránku