Novinka 

Víkendová hlasovačka

Nestává se to příliš často a tak by byla škoda, kdyby nám tahle iniciativa proklouzla mezi prsty.

@Mayki a jeho dokončovaná čeština Blair Witch, ke které mimochodem hledá testery, kteří by mu pomohli překlad odladit, byla předmětem včerejší novinky.

Nicméně si @Mayki zjevně položil otázku, co bych tak přeložil dalšího? Z jeho pohledu se nabízejí tři hry o kterých vás nechá hlasovat:

Close to the Sun
Apsulov - End of Gods
Fear the Dark Unknown

Svůj hlas můžete nechat v příspěvku:
Rozhodněte sami o další češtině...

Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 219 novinky

olapon

Člen
Hi, Darksiders 2 Deathinitive Edition by bol super . (tých 75 povinných znakom ma vie dosť vytočiť, ale čo už ... :eek: o:)

Raaf04

Člen
já bych bral češtinu do State of Decay 2 ;) .... 75 znaků ? co se tady mám rozepisovat, kvůli jedný odpovědí . boha moja

wd2014

Člen
Ja by som poprosil kľudne všetky preložiť :happy:
Close to the Sun
Fear the Dark Unknown
Apsulov - End of Gods
Song of Horror (čaká sa na 5 ep. 03/2020 )

Outlast 2 ( BONUS ) :eek:

martinD

Člen
Já jsem rozhodně pro Close to the Sun. 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků 75 znaků

Sevca22

Člen
Jsem pro Close to the Sun.....................................................................................................................................

Fear the Dark Unknown ale jinak jakoukoliv z tohoto výběru...........................................................................

[QUOTE="GA...[/QUOTE]
Já třeba nemám. Teď jsem to stáhla, zapla, že si to zahraju a bum.. Čeština není. =D Na Steamu sice psaná je, ale já to mám z Epicu... myslíš, že to může být tím? o_O

GARUSS

Člen
Určite to bude tým kto vie aké dohody a podmienky tam boli a či vôbec tie verzie sú úplne totožné.
Aj Gog verzia má Cz

Naposledy upravil: