• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Soutěž 

Vánoční soutěž

Cože? Vánoční soutěž v polovině ledna, kdy už mají všichni ty starosti, veselice, zažívací potíže a jiné za sebou? No a proč, kruci, ne?

V prosinci jsem svedl souboj s volným časem a bohužel jsem ho prohrál na plné čáře, nicméně když už je právě všechno výše zmíněné za námi, tak jsem si říkal, že by vůbec nebylo od věci udělat si takové malé soukromé Vánoce ještě jednou, které, narozdíl od těch hektických původních, budou sloužit k obveselení Vás všech zapeklitými otázkami a na konci pak třech z Vás, kteří si za svou snahu odnesou svůj klíč k nějaké té hře, ale o tom později.

Teď si pojďme říci, jak bude soutěž probíhat.

Je na Vás připraveno pět soutěžních otázek, které se postupně objeví v tomto příspěvku formou odkazu na formulář.
Soutěž tedy bude probíhat 5 dní, kdy se zde každý den objeví jedna otázka. První bude zveřejněna 18.1. a pak následující dny jedna další, tedy poslední otázka bude zveřejněna 22.1. Otázky budou zveřejněny ten den vždy ráno (kolem 8. hodiny) a uzavřeny večer (kolem 23. hodiny), takže příležitost dobře si promyslet a poslat odpověď bude mít každý.

Podmínky soutěže jsou však následující:
- Soutěžící musí mít registraci na našem portálu a přezdívku uvést u otázky.
- Do slosování se dostanou pouze ti, kteří správně zodpoví všech pět otázek.
- Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo ze zdejších moderátorů.

A o co budeme hrát?
Ceny budou tentokrát rovnou tři, a protože sem Vás o Vánocích tak zanedbal, rozhodl jsem se jako hlavní cenu zařadit novou Rise of the Tomb Raider, která je v současné době v předprodeji a vyjde 28. 1. 16, takže budete mít příležitost zahrát si jej hned, jak bude zpřístupněn široké veřejnosti a nejen to! Součástí balíčku je i první díl Tomb Raider z téhle nové série, takže se jedná o balíček 2v1!

To tedy první místo.

Jako druhé a třetí místo, pak zastoupí na místě druhém Heroes of Might & Magic III - HD Edition a na místě třetím Botanicula.

Všechny ceny jsou ve formě Steam dárku nebo Steam klíče, takže výherci by jej měli vlastnit.

Slosování proběhne pomocí random.org, kde budou slosováni všichni, kteří správně odpoví na všech pět soutěžních otázek. Soutěž bude ukončena v pátek 22.1.16 ve 23:00 ukončením hlasování u poslední z otázek. V sobotu 23.1.16 proběhne vyhodnocení a ke zveřejnění výsledků dojde v neděli 24.1.16 během odpoledne.

Takže dejte vědět všem, že už se to blíží a zůstaňte naladěni. Čeká nás pěkná jízda!

Otázka 1
18.1. - Uzavřena
Otázka 2
19.1.
- Uzavřena
Otázka 3
20.1.
- Uzavřena
Otázka 4
21.1.
- Uzavřena
Otázka 5
22.1.
- Uzavřena
 
Naposledy upraveno:
L

Largo

Návštěvník
Tak to já určitě taky. přeji všem hodně štěstí.
 

Cryptic

Člen
Človek je tvor súťaživý , tak že jednoznačne to skúsim . Láka ma Rise of tomb raider (nechcem zabrdať , ale máš tam chybu "Raise" je to Rise of tomb raider ) . Prajem veľa šťastia všetkým .
 
A

Angelo7091

Návštěvník
dotaz .... keď niektorý z titulov ktoré sa dajú vyhrať vlastním a čírou náhodou ho vyhrám dá sa nejako vymeniť? alebo je to len dohoda medzi výhercami?
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
To už je pak na každém ze soutěžících, jak se svou výhrou naloží. Nahrazujeme výhry pouze v případě, že by byl problém s aktivací klíčů.
 

Ravenja

Člen
Nazdar. Možeš Leffi, ak ti to nieje proti srsti nahadzovať o odpovede z predchádzajúcich dní? Nech vieme, či sa nám oplatí ďalej hrať alebo nie.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Jen hrajte dál ;) Odpovědi, se zveřejní po skončení soutěže.
 

Krabath

Člen
Tak, na všechny otázky jsem odpověděl, doufám, že správně. Teď už jen čekat, jak to dopadne. Pokud nevyhraji, výhercům přeji jejich výhru a předem gratuluji. :)
 
Top