1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Umbra - parádní diablovka na Kick Starteru

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 18 Květen 2015.

?
  1. Rozhodně ano!

7 hlas(ů)
    100,0%
  2. Rozhodně ne!

0 hlas(ů)
    0,0%
  1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Na Kick Starteru se objevila parádně vypadající diablovka Umbra, kterou pohání CryEngine, a na které se pracuje údajně už 4 roky.
    Tvůrci dosud jeli z vlastních zdrojů, ale na dokončení svého díla si vytyčili cíl v podobě 225 000 $. Vzhledem k tomu, že do konce kampaně zbývá ještě 27 dní a již mají vybráno 98,604 $, nezdá se, že by nedosáhli.

Nicméně, bude se jednat o diablovku s otevřeným světem, která bude mít stejně tak otevřený i systém tvorby vaší postavy, takže nebude žádný výběr class, tu si prostě určíte sami postupem během hraní. Velice mi to připomíná myšlenku Dungeon Siege, která dosud nebyla nikde zopakovaná a bohužel neměla otevřený svět.

K tématu dnes vyšel článek na Games.cz, kde si můžete počíst více detailů v českém znení.

Na prezentaci se můžete podívat zde:

A projekt podpořit můžete zde:

No a já si tak říkám? Chtěli byste, aby se zkusilo kontaktovat tvůrce s možností na spolupráci na lokalizaci? Vyjádřete názor v anketě.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    Naposledy upravil moderátor: 21 Květen 2015
  2. Nippo

Nippo Tým COTT Člen

3. Vilge

Vilge Čestný člen

Zajímavej Kickstarter projekt, asi podpořím :)

4. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

Podpořeno a dle všeho už mají 100% :)

Woo-hoo!
    You are now an official backer of Umbra (PC and Linux).

If this project is successfully funded, the creator will send you a survey to collect information needed to deliver your reward.

Sdílejte tuto stránku