Chtěli byste, aby se našel někdo, kdo by nabídl tvůrcům překlad?

• Rozhodně ano!

Hlasů: 7 100,0%
  • Rozhodně ne!

Hlasů: 0 0,0%

• Celkem hlasovalo
    7
Novinka 

Umbra - parádní diablovka na Kick Starteru

Na Kick Starteru se objevila parádně vypadající diablovka Umbra, kterou pohání CryEngine, a na které se pracuje údajně už 4 roky.
Tvůrci dosud jeli z vlastních zdrojů, ale na dokončení svého díla si vytyčili cíl v podobě 225 000 $. Vzhledem k tomu, že do konce kampaně zbývá ještě 27 dní a již mají vybráno 98,604 $, nezdá se, že by nedosáhli.

Nicméně, bude se jednat o diablovku s otevřeným světem, která bude mít stejně tak otevřený i systém tvorby vaší postavy, takže nebude žádný výběr class, tu si prostě určíte sami postupem během hraní. Velice mi to připomíná myšlenku Dungeon Siege, která dosud nebyla nikde zopakovaná a bohužel neměla otevřený svět.

K tématu dnes vyšel článek na Games.cz, kde si můžete počíst více detailů v českém znení.

Na prezentaci se můžete podívat zde:

A projekt podpořit můžete zde:

No a já si tak říkám? Chtěli byste, aby se zkusilo kontaktovat tvůrce s možností na spolupráci na lokalizaci? Vyjádřete názor v anketě.

Naposledy upravil moderátor:
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 219 novinky
  • To se mi líbí
Reactions: Nippo a Aki

GhostikCZ

Člen
Podpořeno a dle všeho už mají 100% :)

Woo-hoo!
You are now an official backer of Umbra (PC and Linux).

If this project is successfully funded, the creator will send you a survey to collect information needed to deliver your reward.