1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tvorba zakládního instalátoru s vlastní ikonou

Téma ve fóru 'Nabízím pomoc' založil PredatorV, 12 Duben 2015.

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Nabízím pomoc při tvorbě a výrobě vlastního instalátoru

Vaši češtinu či soubor lze umístit do efektního instalačního procesu, který sám automaticky nainstaluje, přepíše či aktualizuje soubory.
    Součástí takového instalátoru je i vlastní ikona.
    Dle vašich požadavků lze měnit jak texty ve všech oknech instalátoru - v celém procesu, tak i obrázky v oknech či obrázek ikony.

Stačí poslat požadované texty - někdy jsou jen omezeny délkou textu či velikostí písma...
    A zaslat požadované obrázky - lze měnit okno dle obrázků nebo obrázky dle okna... A obrázek na ikonu.
    Obrázky najdete veřejně na internetu... záleží jen na vás, jaké se vám budou líbit.

Náhledy některých mých výtvorů:
    Začátek: 01.jpg , proces: 03.jpg , zakončování: 02.jpg . Obrázky ikon Ikony.jpg
    Kliknutím na obrázek se zobrazí ve větší velikosti.

Pokud má někdo zájem o instalátor, stačí napsat soukromou zprávou.
    PredatorV

2. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Tak a je to tu. První instalátor na zakázku a pro mě. Nevím jak to ten PredatorV dělá, ale je nějakej až moc výkonej. Kromě toho, že mi za jeden den udělal korekturu mého překladu, tak ještě večer stihl udělat i instalátor. Posuďte sami, jak se mu to povedlo.;) Ne vážně, je to super díky za pomoc.A vůbec ve všem. Nahodil jsem dotaz a téměř hned se mi tu snaží pomoci prakticky s čímkoli. Máte tu slušně našlápnuto a jestli vydržíte chlapy tak tu bude slušný web s komunitou co dost zkvalitní hráčskou scénu česka. Takže vydržet a díky.

Tak už to máme skoro dva a půl roku od mého prvního požádání o instalátor a pořád jste tu. :thumbsup:
    A pořád skvělí.

Přiložené soubory:

• Woolfe.jpg
      Woolfe.jpg
      Velikost souboru:
      89,1 KB
      Zobrazení:
      199
    Naposledy upravil: 9 Listopad 2017
  3. Hudson

Hudson Člen

PredatorV je třída :) Díky za instalačku! :)

Výstřižek.PNG Výstřižek2.PNG

4. bezdus

bezdus Člen

Jen se chci zeptat, ten instalátor děláš v innu? nebo používáš něco jiného. Díky za odpověď. PM mi psát nejde, podle stanovených pravidel. Tak se omlouvám

5. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Inštalátory z obrázkov boli robené v Clickteam Install Creator 2.

6. bezdus

bezdus Člen

Díky za odpověď

7. RoboZilina

RoboZilina Člen

8. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Aktuální je, ale tvůj problém je naprosto odlišný od tvorby instalátoru :) viz SZ.

9. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Zdravím, rád bych požádal o instalátor k Zombie Solitaire2 druhý díl info a soubory se pokusím poslat přes SZ. Děkuji.

Sdílejte tuto stránku