• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Vytvoření zakládního instalátoru (CZ i SK) s vlastní ikonou

PredatorV

Překladatel
Příspěvky
1.602
Skóre reakcí
1.818
Bodů
0
Tvorba a výroba vlastního instalátoru pro CZ i SK jazyk

Váš překlad či soubor lze umístit do efektního instalačního procesu, který sám automaticky nainstaluje, přepíše či aktualizuje soubory.
Instalátor může být v češtině nebo slovenštině. Součástí takového instalátoru je i vlastní ikona.
Dle vašich požadavků lze měnit jak texty ve všech oknech instalátoru - v celém procesu, tak i obrázky v oknech či obrázek ikony.

Stačí poslat požadované texty - někdy jsou jen omezeny délkou textu či velikostí písma...
Zaslat požadované obrázky, pokud chcete své vlastní - lze měnit okno dle obrázků nebo obrázky dle okna... A obrázek na ikonu. Obrázky najdete např. veřejně na internetu... záleží jen na vás, jaké se vám budou líbit.
Jinak obrázky zařídím sám - dle náhledů níže.

Náhledy některých výtvorů:
Začátek:
01.png , proces: Zobrazit přílohu 5, zakončování: Zobrazit přílohu 4. Obrázky ikonZobrazit přílohu 6
Kliknutím na obrázek se zobrazí ve větší velikosti.

Pokud má někdo zájem o instalátor, stačí napsat soukromou zprávou (nepište sem, ale do SZ!)
PredatorV
 
Naposledy upraveno:
Tak a je to tu. První instalátor na zakázku a pro mě. Nevím jak to ten PredatorV dělá, ale je nějakej až moc výkonej. Kromě toho, že mi za jeden den udělal korekturu mého překladu, tak ještě večer stihl udělat i instalátor. Posuďte sami, jak se mu to povedlo.;) Ne vážně, je to super díky za pomoc.A vůbec ve všem. Nahodil jsem dotaz a téměř hned se mi tu snaží pomoci prakticky s čímkoli. Máte tu slušně našlápnuto a jestli vydržíte chlapy tak tu bude slušný web s komunitou co dost zkvalitní hráčskou scénu česka. Takže vydržet a díky.

Tak už to máme skoro dva a půl roku od mého prvního požádání o instalátor a pořád jste tu. (y)
A pořád skvělí.
 

Přílohy

  • Woolfe.jpg
    Woolfe.jpg
    89,1 KB · Zobrazení: 417
Naposledy upraveno:
Zdravím, rád bych požádal o instalátor k Zombie Solitaire2 druhý díl info a soubory se pokusím poslat přes SZ. Děkuji.
 
Díky překladateli @TheRikusj21 mám instalátor vyladěn i pro SK jazyk.
Slovensky sice umím, ale od rodilého je to přeci jen jistější :)

Tudíž je nyní možno vytvářet instalátor i ve Slovenské verzi.
 
To taky není... :) A protože to tady každý řešil, promazalo se to.
Tohle téma je tu o vytvoření instalátoru jako pomoci těm, co to neumí a ne řešení v čem...
A odhadovaný čas instalace, která trvá 5 sekund je naprosto nepotřebná věc :)
 
ok mažu předešlý příspěvek, díky za info
 
Po čase jsem zavítal do tohoto svého tématu...
Opravím chybky (zmizely ze záhadného důvodu některé obrázky, takže nafotím a doplním).

Samozřejmě nabídka stále platí - kdo má zájem o instalátor - pište na SZ.
 
Back
Top