1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tropico 6

Právě probíhá překlad hry Tropico 6: El Prez Edition

1. woytman

woytman Člen

woytman přidal nový překlad:

Tropico 6 - Právě probíhá překlad hry Tropico 6: El Prez Edition

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Díky za zahájení překladu. Tropico 6 vypadá zase moc dobře a na pohodovou atmosféru banánového ostrova se opravdu hodně těším. Případně jsem ochoten pomoci s korekturou. Držím palce ;)

3. Macapek

Macapek Člen

Super že překládáte Tropico 6. Jste SUPER přeji hodně štěstí a překládaní bez problémů

4. Jespi

Jespi Člen

Právě jsem odevzdal vedoucímu překladu první část a musím říct, že se máte na co těšit! :D
    Jedna věta za všechny, "Drahý Penultimo, váš ostrov Tropico je k smíchu! Na mém vlastním Prezidentském ostrově, Bahía de la Política Estúpida, jsme zakázali plavky, tím pádem jsme vytvořili více rovnější rovnosti než vy!"

Jsem rád, že ani šestý díl neztratil nic ze svého absurdního humoru.:biggrin::biggrin:

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    Naposledy upravil: 7 Duben 2019
  5. Juhůůůů těším se:)) v češtině se to bude hrát daleko lépe :):D Takže se určitě těším! A snad bude překlad brzy:)

6. Úžasný!
    Chlapi , jestli tohle dotáhnete do konce a pojedete někdy kolem Plzně tak u mě máte pár točených ! :)

7. Frantisek

Frantisek Člen

Ste borci o tom zadna :)))) pathway je tahove rpg? jen davam tip jestli by byla moznost :) a jestli ne tak ne :) pekny vecer: )

8. pánové nevite někdo prosím jak je to se steam verzí ? jinak super práce a spousta zajímavého čtení respekt!!

9. ahoj, rád vypomůžu týmu - prosím o kontaktování, abychom se mohli víc domluvit

10. Zdravím, moc se těším na překlad, za CZ jsem ochoten zaplatit mohu někam poslat nějaké drobné? Aby to šlo lépe od ruky..

11. Jéžiš, já se také moc těším, bez překladu jsem marnej.... Také klidně pošlu korunky, když to pomůže....

12. Ahoj, rád bych se připojil k týmu jako překladatel. Prosím tedy o kontakt. Díky.

13. woytman

woytman Člen

14. Mohu se zeptat, jak to zatím vypadá?:) :D.... už se nemůžu dočkat až si to zahraju s českými titulky:) :D

15. woytman

woytman Člen

@LukynN Ahoj, vidím to tak na 10% překladu hotové, ale připravuje se nový způsob překládání, který by nás měl trochu zrychlit :)

Sdílejte tuto stránku