• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Tropico 6 SK

Tropico 6 SK 2.5

Děkuji za pomoc musel sem ten soubor dát nakonec do té složky ručně, protože tam vůbec nebyl. Takže dekuji za pomoc a především za super překlad.
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Tropico 6 SK novou aktualizaci:

Aktualizácia prekladu na verziu hry v.14 (379)

Dobrý deň,
pomerne nedávno vyšla nová aktualizácia pre Tropico 6, ktorá pridala len niekoľko nových textov do ponúk k surovinám. Používateľ @martinzzz začal preklad testovať (zatiaľ najmä režim voľnej hry) a objavil niekoľko chýb, ktoré som v tejto aktualizácii prekladu taktiež opravil. Okrem toho preklad má aktuálne v rukách aj @Iowerth, ktorý sa rozhodol urobiť v preklade dodatočné korektúry. Týmto chcem obidvom poďakovať za pomoc.
Okrem tých pár...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda tato verze překladu funguje i když to mám stažené přes mircosoft store popř.xbox store?
Děkuji
 
Ahoj, tento preklad a ani žiadne iné sa, bohužiaľ, nedajú použiť na hry nainštalované cez Microsoft Store, keďže má šifrované údaje a do priečinkov s nainštalovanými hrami sa nedá nič nakopírovať. Pokiaľ si chceš zahrať túto hru s prekladom, tak si ju budeš musieť kúpiť niekde inde.
 
Dobrý deň,
kým pracujem na preklade posledného DLC Festival, tak som si všimol, že Humblubundle zverejnili nový balíček, ktorý obsahuje Tropico 6 a všetky DLC okrem toho posledného. Takže pokiaľ ste hru dodnes nehrali alebo nevlastníte jednotlivé DLC, máte na to práve skvelú príležitosť.

 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Tropico 6 SK novou aktualizaci:

Aktualizácia prekladu na verziu hry 15 (516)

Dobrý deň,
včera @lichkangaxx dotestoval preklad pre najnovšie DLC Festival, za čo mu veľmi pekne ďakujem. Odteraz si tak môžete stiahnuť novšiu verziu prekladu, v ktorej sú preložené všetky texty z nového DLC (počas testovania sme narazili na 2 nepreložené riadky, ktoré však v textoch nie sú, takže sa nezľaknite, keď si všimnete, že nemáte preloženú továreň na balóny).
Taktiež by som sa chcel poďakovať @MixerX -ovi, že mi pomohol usporiadať texty, ktoré sa...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Tropico 6 SK novou aktualizaci:

Aktualizácia prekladu na verziu hry v.16 (610)

Dobrý deň,
mohli ste si všimnúť, že pred dvomi dňami vyšiel update na Tropico 6. Preklad bol aj naďalej funkčný, ale pribudli do hry dve nové budovy a pár riadkov bolo zmenených, preto som pre vás pripravil aktualizáciu slovenčiny. Plus opäť to vyzerá tak, že sa už pracuje na ďalšom DLC, takže práce na tomto preklade sa ešte stále nekončia.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Zdravím bude i aktulizace na novou verzi co teď vyšla.Rád bych si to zahrál s překladem SK

EN - Neni pro mě díky
 
Zdravím bude i aktulizace na novou verzi co teď vyšla.Rád bych si to zahrál s překladem SK

EN - Neni pro mě díky
Ahoj,
napriek tomu, že vyšla takmer 3 GB aktualizácia, tak v textoch nič nepribudlo. Zmenilo sa len označenie 7 riadkov v poslednom DLC Festival, ktoré sa zrejme budú teraz zobrazovať po anglicky. Takže len toto treba opraviť. Pokúsim sa k tomu dostať čo najskôr a preklad aktualizujem, ale základná hra aj staršie DLC by mali byť s aktuálnou verziou prekladu hrateľné.
 
Zdravím. Ve verzi hry 18 (817) po přidání překladu a přejmenování souboru s překladem (Linux), zmizí ze hry text. Nevím, zda-li je to způsobeno verzí hry nebo něčím jiným. Nesetkali jste se s tím někdo? Díky za info.
 
Dobrý deň,
po poslednej aktualizácii hry došlo k zmene fontov, takže aktuálna verzia prekladu spôsobí to, že v hre zmiznú všetky znaky. Tento problém sme vyriešili, len je potrebné preklad ešte aktualizovať. Vývojári pracujú na novom DLC, ku ktorému už pridali časť textov, pôvodne som ich chcel začať prekladať, no rozhodol som sa, že to zatiaľ nemá cenu, keďže mnohé riadky môžu ešte dosť pomeniť. Zatiaľ som teda doplnil novopridané texty pre 2 nové budovy a kreatívny režim. Upravený preklad som poslal kolegovi, aby ho pre istotu skontroloval. Verím, že v priebehu najbližších dní vydáme aktualizáciu prekladu.
 
Uživatel Gaunt vložil k překladu Tropico 6 SK novou aktualizaci:

Vydanie DLC New Frontiers

Dobrý deň,
na začiatku decembra vyšlo nové DLC pre Tropico 6 s názvom New Frontiers. To sa týka najmä vesmírneho výskumu. Opäť sme oslovili Kalypso, či nám poskytnú k prekladu 2 Steam kľúče, no zatiaľ sme od nich nedostali žiadnu odpoveď. Aj z tohto dôvodu sa vás chcem týmto opýtať, či vôbec niekto hrá tieto DLC? Na základe toho sa rozhodneme, akú prioritu bude mať pre nás tento preklad alebo či sa ešte vôbec uskutoční. Pýtate sa prečo? Oproti predošlým DLC obsahuje New Frontiers skoro 2x...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Dobrý den. Bude prosím překlad na verzi 1.19?
Dobrý deň,
po vydaní DLC sa zmenilo len pár riadkov v hre a pribudli 3 nové divy sveta. Kalypso s nami už nekomunikuje a záujem o preklad posledného DLC zo strany komunity nie je. Preklad by mal byť stále funkčný, akurát vyššie spomínaných pár riadkov bude zrejme v EN, možno časom to ešte doplníme.
 
Dobrý den. Bude prosím překlad na verzi 1.19?
Ja som včera pre istotu ten preklad vyskúšal a fungovalo mi to, asi si to nainštaloval do nesprávneho priečinka. Cez víkend asi vydáme novú verziu prekladu aj s preloženými tými novými divmi.
 
Dobrý den. Bude prosím překlad na verzi 1.19?
Dobře děkuji. No instaloval jsem to kam mi to nabídlo cestu přímo do hry. Nebo je nějaká složka do které se to má přímo nainstalovat? Je ale možný, že mi to stáhlo jinou verzi překladu. odkázalo mne to na jinou stránku a tam nebyl výběr jen pouze stáhnout. Klikl jsem v pravo nahoře na přejít ke stažení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dobrý den. Bude prosím překlad na verzi 1.19?
Presnú cestu ti teraz nepoviem, skús mi napísať na discord a večer sa na to pozrieme. Ešte je tu možnosť, že sa ti inštalácia prekladu nedokončila a zablokoval to antivírus. Ale ako som spomínal, cez víkend sa pokúsim nahodiť novú verziu prekladu.
Edit: Inštalátor ti ukáže navrhovanú cestu k hre, nevyhľadáva hru v tvojom PC, takže ak máš Tropico nainštalované na inom disku ako C, musíš pred spustením inštalácie upraviť podľa zobrazeného návrhu cestu k priečinku s hrou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Uživatel Gaunt vložil k překladu Tropico 6 SK novou aktualizaci:

Aktualizácia prekladu pre verziu hry 20 (971)

Dobrý deň,
pred pár dňami vyšiel ďalší update pre Tropico 6. Do hry pribudol aj nový bezplatný obsah v podobe 1 divu (Večný plameň), preto sme sa rozhodli preklad aktualizovať.
Okrem tohto máme pre vás ďalšie 2 novinky. Po dlhom čase sa nám opäť podarilo skontaktovať s Kalypsom a tí nám poskytli Steam kľúče pre DLC New Frontiers. Po dokončení prekladu pre Dead Space sa tak pustíme do prekladu tohto vesmírneho tropikánskeho dobrodružstva. Druhá novinka poteší najmä vás hráčov (my sme až tak...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Back
Top