1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tropico 6 SK 1.02

Slovenský preklad pre Tropico 6

 1. Gaunt

  Gaunt Člen

  Gaunt přidal nový překlad:

  Tropico 6 SK - Slovenský preklad pre Tropico 6

  Zjistěte více o tomto překladu...
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 2. Držím palce a díky, že jste se do toho pustili! Stagnace českého překladu mě optimismem zrovna neplnila.
   
 3. Gaunt

  Gaunt Člen

  Dnes vyšiel nový update a zároveň s ním aj prvé DLC. Samozrejme texty DLC sú zakomponované priamo v súbore s textami do základnej hry. Preklad to trochu rozhádzalo, takže mi teraz opäť chvíľku potrvá to dať dokopy, kvôli čomu sa preklad predĺži.
  O hru nejako upadol záujem, preto sa chcem opýtať, či vôbec je záujem aj o preklad DLC ? :D
   
 4. Zájem ( aspoň ) u mě neupadl. Potají doufám, že se podaří zdárně dokončit :D. Osobně bych zájem o překlad DLC měl , ale jak ostatní to netuším :).
   
 5. Gaunt

  Gaunt Člen

  Ďakujem za kladný ohlas :) preklad ďalej pokračuje, keďže som podopĺňal nové texty do prekladu a aktuálny preklad je tak dostupný pre testera. DLCčko nemám ani ja ani tester, takže neviem dopredu povedať, ako to bude s jeho prekladom. Buď ho preložím a zostane neotestované alebo zostane nepreložené do doby, kým sa bude dať zakúpiť za nejakú prijateľnú cenu.
   
 6. Gaunt

  Gaunt Člen

  Gaunt doplnil k prekladu Tropico 6 SK nové informácie:

  Ukážka prekladu

  Zistite viac o tejto aktualizácii...
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 7. Papouch242

  Papouch242 Člen

  Protože je čeština totálně mrtvá, tak samozřejmě s velkým očekáváním vyhlížím slovenčinu ;) Tenhle překlad vyzerá, že bude skutečný .... ;)
   
 8. Gaunt

  Gaunt Člen

  Gaunt doplnil k prekladu Tropico 6 SK nové informácie:

  Preklad bol dokončený - začína betatestovanie

  Zistite viac o tejto aktualizácii...
   
 9. No to je užasný ! :). Už se vážně moc těším. Po výplatě pošlu nějaký to euro , aby bylo na pivko :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 3
 10. Nechcete este jedneho testera. Momentalne mam dost casu............................................
   
 11. Gaunt

  Gaunt Člen

  Ďakujeme za ochotu pomôcť pri testovaní, vzhľadom k tomu, že sa nám nikto doteraz na testovanie neprihlásil tak aktuálny jediný tester @lichkangaxx sa tomu naplno venuje už od počiatkov alfa testovania a má v hre nahraných viac ako 100 hodín. Vzhľadom k tomu, že máme už otestovaný tutoriál a 6 misií, plus zrejme všetky ostatné herné texty, tak už vzhľadom k tomu koľko úsilia vynaložil na doterajšie testovanie, tak si zaslúži, žeby to dotiahol do konca aj sám (on sám to navrhol a ja s ním absolútne súhlasím). Pokiaľ by si mal záujem alebo niekto iný o hlásenie chýb a nezrovnalostí, tak to uvítame, ale až po uverejnení prekladu po dokončení testovania zvyšných 9 misií a dodatočnej misie z DLC.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 12. Jasne rozumiem, dik aj tak za info. Ked bude preklad verejny a narazim na nejaku chybu dam vediet. Zatial pekny novy rok.
  D.
   
 13. zájem je pořád , už aby to bylo :) , ale snad za to čekání to stát bude
   
 14. Gaunt

  Gaunt Člen

  Vzhľadom k náročnosti angličtiny a množstvu textu v hre si osobne myslím, že tých 5 mesiacov nie je až taká dlhá doba, čo na preklad čakáte :D samozrejme beriem do úvahy len čas, odkedy sa začalo pracovať na slovenčine :D preklad prechádza postupne korektúrou a ostáva už len polovica misií, sponzori majú preklad už samozrejme k dispozícii :)
  Verím, že vaše očakávania nesklameme :)
   
 15. Zdravím poslal bych vám příspěvek ale chybí tam BIC kód banky když už to chci poslat
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 16. TheRikusj21

  TheRikusj21 Tým COTT Člen

  Zdravím @kuzel420,

  BIC kód banky je: TATRSKBX
  Ďakujeme....................
   
 17. Gaunt

  Gaunt Člen

  [QUOTE="ku...[/QUOTE]
  Ďakujeme za podporu, tak ako Vám napísal @TheRikusj21 tak SWIFT kód (BIC) mojej banky je TATRSKBX, pridal som to aj na úvodnú stránku prekladu.
   
 18. zdravim, ako to vyzera s prekladom? kedy bude uploadnuty? :) koľko treba prispiet aby som mal prednostný pristup?
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 19. Gaunt

  Gaunt Člen

  [QUOTE="As...[/QUOTE]
  Ahoj, aktuálne sa testuje 11. misia. Vzhľadom k tomu, že čím bližšie sa zdá, že sme na konci, tak sú tie misie aj náročnejšie, takže testerovi to zaberie dlhší čas, kým mám možnosť ich skontrolovať. Nechcem veľmi dopredu odhadovať, kedy by preklad mohol byť uverejnený pre verejnosť, lebo môže sa stať čokoľvek, ale najneskôr začiatkom marca bude preklad určite vydaný (pravdepodobne skôr, ale radšej poviem, neskorší dátum ako by ma mal niekto ukameňovať za oneskorenie :D ).
  Príspevok je dobrovoľný a teda aj to koľko chcete poslať :), sme vďační za hocijaký príspevok vrámci možností (už len vďaka takémuto záujmu vieme, že o preklad je záujem a podľa toho vieme, že sa ho budeme snažiť udržiavať stále aktualizovaný v čo najkratšom čase) a samozrejme prispievateľ má odo mňa záruku, že bude mať odo mňa k dispozícii aktuálnu verziu prekladu a v prípade, žeby bol extrémne rýchly pri hraní, tak mu pošlem vždy aj ďalšie verzie do momentu, kedy preklad vydáme aj pre verejnosť.
   
 20. Ahoj, právě jsem poslal drobný příspěvek, chtěl jsem se zeptat, jestli tedy mohu poprosit o beta přístup :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 21. Ahoj. Také zasílam nejaky ten drobny prispevek. Tak kdy bude hotovo? :) Diky moc ze jste se rozhodli prelozit zrovna tuhle hru :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 22. Zdarec, poslal jsem taky nejaky ten prispevek. Slo by kdyztak tu betu? Zkousel jsem to chvili v anglictine, ale to ja jsem ztraceny :D
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 23. guuga

  guuga Člen

  Prosim, bude slovencina fungovat i na Tropico 6 El-Prez Edition ? Diky predem za odpoved.
   
 24. Gaunt

  Gaunt Člen

  Ahoj, El Prez Edition obsahovala len dodatočné kostýmy pre El Presidentea a myslím, že tí, čo si zakúpili danú edíciu dostali zdarma prvé DLC. Texty sú v jednom súbore, takže preklad by mal fungovať na hocijakú verziu hry, taktiež podľa všetkého preklad by mal byť funkčný aj pre novšie verzie s tým, že hra si načíta chýbajúce texty zo sekundárnych zdrojov, spätnú kompatibilitu sme však nemali možnosť ako otestovať.
   
 25. Macapek

  Macapek Člen

  Dobrý den, kdy bude prosím překlad ke stažení koukám pravidelně že už je delší dobu hotov. Hrozně se na něj těším a nemůžu se dočkat :)
   

Sdílejte tuto stránku