1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tropico 6 SK 1.02

Slovenský preklad pre Tropico 6

1. Gaunt

Gaunt Člen

Gaunt přidal nový překlad:

Tropico 6 SK - Slovenský preklad pre Tropico 6

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Držím palce a díky, že jste se do toho pustili! Stagnace českého překladu mě optimismem zrovna neplnila.

3. Gaunt

Gaunt Člen

Dnes vyšiel nový update a zároveň s ním aj prvé DLC. Samozrejme texty DLC sú zakomponované priamo v súbore s textami do základnej hry. Preklad to trochu rozhádzalo, takže mi teraz opäť chvíľku potrvá to dať dokopy, kvôli čomu sa preklad predĺži.
    O hru nejako upadol záujem, preto sa chcem opýtať, či vôbec je záujem aj o preklad DLC ? :D

4. Zájem ( aspoň ) u mě neupadl. Potají doufám, že se podaří zdárně dokončit :D. Osobně bych zájem o překlad DLC měl , ale jak ostatní to netuším :).

5. Gaunt

Gaunt Člen

Ďakujem za kladný ohlas :) preklad ďalej pokračuje, keďže som podopĺňal nové texty do prekladu a aktuálny preklad je tak dostupný pre testera. DLCčko nemám ani ja ani tester, takže neviem dopredu povedať, ako to bude s jeho prekladom. Buď ho preložím a zostane neotestované alebo zostane nepreložené do doby, kým sa bude dať zakúpiť za nejakú prijateľnú cenu.

6. Gaunt

Gaunt Člen

Gaunt doplnil k prekladu Tropico 6 SK nové informácie:

Ukážka prekladu

Zistite viac o tejto aktualizácii...

7. Papouch242

Papouch242 Člen

Protože je čeština totálně mrtvá, tak samozřejmě s velkým očekáváním vyhlížím slovenčinu ;) Tenhle překlad vyzerá, že bude skutečný .... ;)

8. Gaunt

Gaunt Člen

Gaunt doplnil k prekladu Tropico 6 SK nové informácie:

Preklad bol dokončený - začína betatestovanie

Zistite viac o tejto aktualizácii...

9. No to je užasný ! :). Už se vážně moc těším. Po výplatě pošlu nějaký to euro , aby bylo na pivko :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  10. Nechcete este jedneho testera. Momentalne mam dost casu............................................

11. Gaunt

Gaunt Člen

Ďakujeme za ochotu pomôcť pri testovaní, vzhľadom k tomu, že sa nám nikto doteraz na testovanie neprihlásil tak aktuálny jediný tester @lichkangaxx sa tomu naplno venuje už od počiatkov alfa testovania a má v hre nahraných viac ako 100 hodín. Vzhľadom k tomu, že máme už otestovaný tutoriál a 6 misií, plus zrejme všetky ostatné herné texty, tak už vzhľadom k tomu koľko úsilia vynaložil na doterajšie testovanie, tak si zaslúži, žeby to dotiahol do konca aj sám (on sám to navrhol a ja s ním absolútne súhlasím). Pokiaľ by si mal záujem alebo niekto iný o hlásenie chýb a nezrovnalostí, tak to uvítame, ale až po uverejnení prekladu po dokončení testovania zvyšných 9 misií a dodatočnej misie z DLC.

12. Jasne rozumiem, dik aj tak za info. Ked bude preklad verejny a narazim na nejaku chybu dam vediet. Zatial pekny novy rok.
    D.

13. zájem je pořád , už aby to bylo :) , ale snad za to čekání to stát bude

14. Gaunt

Gaunt Člen

Vzhľadom k náročnosti angličtiny a množstvu textu v hre si osobne myslím, že tých 5 mesiacov nie je až taká dlhá doba, čo na preklad čakáte :D samozrejme beriem do úvahy len čas, odkedy sa začalo pracovať na slovenčine :D preklad prechádza postupne korektúrou a ostáva už len polovica misií, sponzori majú preklad už samozrejme k dispozícii :)
    Verím, že vaše očakávania nesklameme :)

15. Zdravím poslal bych vám příspěvek ale chybí tam BIC kód banky když už to chci poslat

Sdílejte tuto stránku