1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tropico 5

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil UNKOWN14300, 3 Červenec 2015.

1. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Vím ze se tahle hra prekladala na komunitnicestiny.cz. Ale akosi tam je mrtvo.
    Ujal by se toho nekdo ?

2. Godxon 1

Godxon 1 Host

Zkusím Skyfovi (admin komunitnicestiny.cz) napsat, jestli to dokončí, nebo jestli nezpřístupní přeložené texty...

3. Godxon 1

Godxon 1 Host

Tak jsme se se Skyfem domluvili, tak by snad čeština měla vyjít co nejdřív.

4. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Ahoj zase.
    No trochu se to posunulo,ale zas to je na bode mrazu.
    Muže prosím vás někdo říct,či to ještě překládají.
    Děkuji.

5. Chronos

Chronos Čestný člen Prémiový člen Tým COTT

Koukal jsem na stránky překladu a pročítal i nějaká další vlákna kolem toho a vidím to s překladem dost bledě. Sice tam píšou, jak mají přeloženou něco kolem 1/4 hry, ale když jsem koukal na verzi, kterou vypustili jako poslední, tak mám pocit, že byla ta čísla poněkud nadhodnocená a reálně je přeložena mnohem menší část. Tudíž i kdyby přepustili to co už přeložili, tak by potenciální překladatel stejně překládal skoro celou hru. :) Navíc dle hodnocení tahle hra zklamala dost skalních fanoušků série, stejně jako Port Royal 3. Tudíž i to snižuje šanci na přeložení...

• Informativní Informativní x 1
  6. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

V pořádku.
    Ale i tak je to sprostý,že vela lidí do toho vložili svuj čas a nic z toho. :bl:

7. Mordrull

Mordrull Člen

Zdravím, bude se na češtině pokračovat ? nebo se toho někdo ujme ? bylo by to super :)

8. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

@Mordrull sleduji Tvé příspěvky a prakticky všechny jsou typu "Hledám překlad, chci přeložit, kdy to bude" apod. Kdyby tento překlad pokračoval, tak by to jistě bylo super, jak píšeš. Ale také by super bylo, kdybys zdejší komunitě něco přispěl, třeba svou činností, nebo se stal se sponzorem, nebo jsi přispíval překladatelům na konkrétní překlady (pokud se tak stalo, tak OK), namísto psaní "bude se v překladu pokračovat". Zkus to prosím zvážit.

9. Mordrull

Mordrull Člen

Přispívám na překlady her rovnou na jejich učet .. tak proto i žádám o překlady :D

10. gagun

gagun Člen

Ona čeština je z většiny přeložená, jen nejsou odsouhlasené texty, bohužel na komces je už měsíce mrtvo a ani admin mi neodpovídá. S češtinou jsem se tam jebal pár měsíců a napřekládal 3000 řádků té krásné Tropicánské hatmatilky, bohužel to do zádele. Stačilo by jen získat ty přeložené texty a nebylo by to na zas až tak dlouhou jízdu....

Bohužel jsem u Tropica 5 ztratil naději, že se se svojí prací ještě shledám.

• Informativní Informativní x 1
  11. gagun

gagun Člen

Tak jsem během bezesných nocí nad ztrátou hodni práce vymyslel plán, jak češtinu dát rychle do chodu, jen potřebuji někoho kdo mi vytáhne texty, a jak přeložím Vikingy, dám se na Tropico, které by snad mělo jít rychle.

Sdílejte tuto stránku