1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Trine 3: The Artifacts of Power

Čeština do launcheru a hry (titulky + popisky)

1. Martin005

Martin005 Člen

Martin005 přidal nový překlad:

Trine 3: The Artifacts of Power - Čeština do launcheru a hry (titulky + popisky)

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    Naposledy upravil moderátor: 26 Srpen 2015
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Super přeji hodně štěstí, rozhlásím na FB

3. Martin005

Martin005 Člen

4. Martin005

Martin005 Člen

Martin005 doplnil k překladu Trine 3: The Artifacts of Power nové informace:

Problémy vyřešeny!

Zjistěte víc o této aktualizaci...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Nejsem velký hráč ale Trine 2 jsem kdysi zakoupil v jedné akci a naprosto mě to uchvátilo. Když vyšla Trine 3 tak jsem byl nadšený a i přes nezvyklé ovládání mě hra moc baví. Na češtinu se moc těším.
    Doufám že až bude nějaká verze ke stažení že to nebude nějaký "exe" formát... Používám Ubuntu a hru hraji přes oficiální Steam, tuším že se jen překopíruje nějaká složka.

6. Už sa teším! :)

7. Už se taky moc těším

8. Hitme01

Hitme01 Člen

Mám otázku kdy bude hotov tento překla přibližné datum

9. hugozlata

hugozlata Člen

Dobrý den,
    kontaktovali jsme autora, abychom zjistili, jak to s překladem vypadá a ten nám oznámil že v září bude pokračovat v překladu Trine 3 The Artifacts od Power. Přeji hodně štěstí . :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. Martin005

Martin005 Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. Tak to je dobrá zpráva, je někde nějaká možnost průběžného stahování dosavadní verze překladu?

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  12. lama37

lama37 Člen

Zdravim chtěl jsem se zeptat kdy je předpokládáno dokončení překladu. Dík za odpověď

13. Pokud budete dělat instalátor, nezapomeňte prosím na instalátor pro všechny podporované operační systémy (Win/SteamOS/linux/macOS). Pouze instalátor pro Windows je málo. Pokud nebudete moci vytvořit instalátor pro všechny podporované operační systémy, potom bude lepší překlad zabalit (*.7z) s návodem, jak co a kde překopírovat! Děkuji.

14. Nějak se to zadrhlo co?

15. lama37

lama37 Člen

Stále žádný postup? :(

Sdílejte tuto stránku