1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Trine 3: The Artifacts of Power

Čeština do launcheru a hry (titulky + popisky)

1. Martin005

Martin005 Člen

Martin005 přidal nový překlad:

Trine 3: The Artifacts of Power - Čeština do launcheru a hry (titulky + popisky)

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    Naposledy upravil moderátor: 26 Srpen 2015
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Super přeji hodně štěstí, rozhlásím na FB

3. Martin005

Martin005 Člen

4. Martin005

Martin005 Člen

Martin005 doplnil k překladu Trine 3: The Artifacts of Power nové informace:

Problémy vyřešeny!

Zjistěte víc o této aktualizaci...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Nejsem velký hráč ale Trine 2 jsem kdysi zakoupil v jedné akci a naprosto mě to uchvátilo. Když vyšla Trine 3 tak jsem byl nadšený a i přes nezvyklé ovládání mě hra moc baví. Na češtinu se moc těším.
    Doufám že až bude nějaká verze ke stažení že to nebude nějaký "exe" formát... Používám Ubuntu a hru hraji přes oficiální Steam, tuším že se jen překopíruje nějaká složka.

6. Už sa teším! :)

7. Už se taky moc těším

8. Hitme01

Hitme01 Člen

Mám otázku kdy bude hotov tento překla přibližné datum

9. hugozlata

hugozlata Člen

Dobrý den,
    kontaktovali jsme autora, abychom zjistili, jak to s překladem vypadá a ten nám oznámil že v září bude pokračovat v překladu Trine 3 The Artifacts od Power. Přeji hodně štěstí . :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. Martin005

Martin005 Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. Tak to je dobrá zpráva, je někde nějaká možnost průběžného stahování dosavadní verze překladu?

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  12. Zdravim chtěl jsem se zeptat kdy je předpokládáno dokončení překladu. Dík za odpověď

13. Pokud budete dělat instalátor, nezapomeňte prosím na instalátor pro všechny podporované operační systémy (Win/SteamOS/linux/macOS). Pouze instalátor pro Windows je málo. Pokud nebudete moci vytvořit instalátor pro všechny podporované operační systémy, potom bude lepší překlad zabalit (*.7z) s návodem, jak co a kde překopírovat! Děkuji.

14. Nějak se to zadrhlo co?

15. Stále žádný postup? :(

Sdílejte tuto stránku