1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Transistor

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Swayvill, 14 Listopad 2015.

1. Swayvill

Swayvill Čestný člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. dickers84

dickers84 Člen

taky se primlouvam :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. DarkhenCZ

DarkhenCZ Člen

Také se přimlouvám.

4. Pilda

Pilda Člen

5. Jurgen82

Jurgen82 Dárce překladyher.eu Člen

Na Steamu je teď zajímavá sleva 75% z 18.99 na 4.74 euro (124 korun).
    Určitě to stojí za to...
    Momentálně tvořím češtinu (s diakritikou), kterou bych rád do vánoc zmákl.
    Teď je otázka, zda vánoční slevy na Steamu nepřinesou větší % slevy.
    Záleží...

6. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Neskutečně dobrá hra. A ta atmosféra.....mňam. A díky za tip na slevu. Koupil jsem to dvěma lidem jako dárek.

7. GARUSS

GARUSS Člen

Taká otázočka bavila by ma tá hra keď ma baví x-com ?
    Alebo to nie je moc dobré porovnanie lebo s YT videa to moc neviem posúdiť.
    + jurgene určite si vytvor v téme Vaše překlady Topic aby to tu nezapadlo prachom že pripravuješ Cz :)

8. Jurgen82

@GARUSS : Ano, v brzké době vytvořím Téma. Jen si musím pořádně přepočítat kolik % už mám hotových, abych poté informoval s přesnými čísly...

9. GARUSS

GARUSS Člen

Včera som tú hru teda skúsil a je to zatiaľ pecka hral som to asi 2 hod a paráda.

10. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Je to skvělá hra, ale pozor. Tranzistor je RPG jen částečně. Žádný hardcore jako X-Com. Postava má ( pro příklad ) 15 schopností a z nich sestavuje kombinace. 1 je rychlost. 2 je heal. 1+2 je rychlejší pohyb u kterého se lehce healuješ. když to obrátíš a dáš 2+1 tak máš velmi rychlou regeneraci. A takhle si sestavuješ komba podle chuti nebo podle protivníků. Ale gró hry je příběh, hudba a level design ( nádherné ART DECO ). Je to především atmosférická posmutnělá adventura s výborným ale celkem jednoduchým bojem. + MLUVÍCÍ MEČ !! : )

Výběr ze soundtracku jako příklad, co vám bude znít při hraní

Naposledy upravil: 30 Září 2017
  11. Jurgen82

Tak jsem právě obdržel oficiální povolení k překladu všech her od Supergiant Games. Ovšem napsali mi, že nemůžu očekávat žádnou oficiální podporu, což mi stále vrtá hlavou, co tím mysleli. Mohli tím myslet oficiální podporu ve smyslu techniky (extrakce/import textů včetně fontů)?... Nebo tím mysleli umístění hotového překladu mezi ostatní oficiální jazyky? No, nechám si to uležet v hlavě a až překlad dodělám tak se lehce zeptám, jak to mysleli... Čili dříve než překlad pustím volně ke stažení tak jim napíšu že jsem hotov a zda by to nechtěli umístit mezi další jazyky přímo na Steamu, pokud ne, tak to bude volně ke stažení... Mimochodem dosáhl jsem 51% překladu tak zatím se mi daří, ale ohlášení dokončení překladu vánoce 2017 bych zatím nechal, nevím, jak se mi může dařit v dalších dnech...

12. GARUSS

GARUSS Člen

Dúfam že ale ak by to pridali k ďalším jazykom tak by to neostalo iba pri Steame nakoľko ja mám GoG verziu :)

13. Jurgen82

Aha to mě nenapadlo. Je to dobrý argument, budu na to myslet. Děkuji. x

14. martanius

martanius Člen

Ve zkratce zřejmě to, že jim sice nevadí, že děláš češtinu, ale ať od nich nic nečekáš. Žádné zoficiálnění češtiny, žádnou technickou podporu, nic.

Naposledy upravil moderátor: 20 Říjen 2017 v 11:25
  15. Jurgen82

Je to přesně tak, jak říkáš.
    x

Sdílejte tuto stránku