• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Transistor - fonty

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
J

Jvee

Návštěvník
Zdravím,
všiml jsem si, že tu byl nedávno vyjádřen zájem o překlad hry Transistor. Hru jsem už i dokonce překládal, zhruba v době kdy vyšla (2014), jen tak pro sebe. Původně jsem zde na fóru pátral po něčem jiném, ale když jsem náhodou zde narazil na vlákno s Transistorem, tak jsem si řekl, že to dodělám. Přeložené soubory jsem si od té doby neustále uchovával, kdybych se k tomu chtěl náhodou vrátit. Nicméně jsem zapomněl, na čem to tehdy ztroskotalo a to byly ty zatracené fonty. Bohužel se nemají rádi s naší diakritikou. Hra má fonty v souborech .XNB a to je pro mě konečná, jelikož nevím jak s tím pracovat. Snažil jsem se prohledat net, ale nedošel jsem k žádnému řešení.
Je tedy potřeba nahradit tyto fonty v XNB nějakými, který si porozumí s naší úžasnou češtinou. V tomhle směru bych tedy potřeboval poradit, zdali někdo neví jak to provést.
Koukal jsem, že jeden uživatel už zde tuto hru překládal, ale nedokončil jí. Nicméně přiložil screeny, kde bylo zřejmé, že se mu povedlo nahradit nějakým způsobem fonty ve hře. Bohužel, už je delší dobu neaktivní, takže od něj pomoci se nedostane.

Předem děkuji za případnou pomoc :)

J

Jvee

Návštěvník
Super. Já to tedy raději nechám na něm tu češtinu :) Každopádně děkuji za ten odkaz, pokusím se ho kontaktovat ohledně těch fontů. Možná poradí. Kdybych náhodou se s tím ještě někdy střetl, tak ať vím jak na to. Třeba při překladu jiné hry od Supergiant Games :)

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.