• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Jako obrovský fanda Warhammerů,vlastnící všechny gamesy a skoro všechny knihy jsem na tuto hru velice zvědav.
 
:D
Když jsi to načal, tak jsem si uvědomil, že teda tak obrovský fanda jako ty asi nejsem, ale knih mám taky hodně, hlavně všechny Gotreky :) a když jsem žil v Anglii tak jsem i silně uvažoval o tom si Gotreka koupit v originále. :D

Ale z5 k tématu, jako podle videa to vypadá moc pěkně a série TotalWar zaručuje i poměrně kvalitní hraní, takže snad to bude dobrá hra.

Jinak ještě trochu OT: Jako obrovský fanda, co říkáš na osud Warhammer Online? :)
 
No jestli máš na mysli Warhammer Online:Age of Reckoning tak toho je škoda.Hrál jsem to cca 2 -3 roky.Samo nejlepší začátek,poznávání světa poté byla i česká komunita,ale jak to tak bývá vše upadalo a upadalo až do hořkého konce.Minutu ticha za Felixe a Gotreka už s nima neposedím v hospůdce. :)

K těm knížkám bral bych kdyby se vyráběli jako anglickočeské,asi víš jak to myslím.Byli by tlustší a dražší,ale pro nás obyčejné angličtináře dobrá forma vzdělávání.Samo že jsem fanda všech Warhammerů i 40.000.Hvězdní mariňáci jsou prostě týpci :)
 
Otázka já když vidím TotalWar automaticky se mě vybaví hry jako Empire: Total War, Total War: shogun 2 atd.. a jestly to bude jako tahle serie bude to fakt nářez :)
 
Přesně tak, TotalWar styl hraní (boje, ekonomika, diplomacie, špionáž, apod.) zasazené do fantasy světa Warhammeru, hmm už jenom tohle samo o sobě zní úžasně. :)
 
Hned jsi mi připomněl jedno moc povedené video a hlavně jeho konec :D :D :D

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
No uvidíme čím nás překvapí.Se světa 40.000 miluju Dawn of War 2 + datáče.Ani moc totiž nemusím moc jednotek jako taktiky s malým počtem různě editované vyzbrojí a výstrojí a na největší obtížnost to byl mega opruz.Jediný Total War byl Rome:Total War u toho jsem proseděl dnů až to hezký není :)

A u mě samo 10 letá zavislost na Warcraftu dnešním rokem ukončená.
 
Otázka já když vidím TotalWar automaticky se mě vybaví hry jako Empire: Total War, Total War: shogun 2 atd.. a jestly to bude jako tahle serie bude to fakt nářez :)
Otázka jak to opravdu bude.Warhammer je stolní hra,která má speciální pravidla.(příklad:nebojuje celá jednotka pouze přední řada nebo dvě řady atd).

Jsou dvě možnosti.
1)Bude to hra ve stylu TOTAL WARS bez pravidel nebo s velkým omezením?
2) Bude to hra podle pravidel Warhammeru pak zapomeňte na TOTAL WARS,kde bujují všechny jednotky :)

P.S.Těším se jak malé děcko :)
 
Nádherně propracovaná 3D mapa ;)

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
jinak záznam s bitvy
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Hodně mně zajímá jestli tam bude Bretonia a jak bude řešena jestli jako časem národ nebo jen přídavné jednotky nebo vůbec...
 
Ty souboje vypadají úchvatně, hrozně se mě ta hra líbí. Nejvíc se mě líbí gryfí jízda :ag:
Mapa je určitě skvělá a největší plus pro mě je, že hra bude v češtině :bp:
Co jsem slyšel, tak prý bude za každý národ příběhová kampaň, což je u Total waru novinka. :)
 
Po Empire by Bretonia v nějakém DLC být mohla. Vůbec těch národů je tam hodně a potenciál obrovský...
 
Má být prý trilogie....

První je jasný empire, dwarf, undead, orc a chaos.

Pokud je to tak tipuji si ze druhý díl budou elfové...wood, hige, dark vs jejich sousedé (orc a lizárdi??) možná Bretonia...

Co do třetího netuším
 
No ještě jsou tam pak ty Lizardmeni a Skaveni ;):) a na jihu strážci hrobek - Tomb Kings- Takže jako vždy za nějakou dobu vyjde pokračovaní typu velký díl?
 
Hodně staré forum kdysi jsem ho pomáhal zakládat a byl člen černých přileb :) to bylo ještě za Aliase rád na to vzpomínám byli to dobré časy , navíc forum kdysi obsahovalo neuvěřitelně mnoho informací historických a kronik díky Raptorovy a dalším.....bohužel nakonec padlo i se zálohami viru a pak se znova obnovovalo....jenže po čase jsme zjistil že už mně to nedrží a tak jsem nakonec odešel. Přeji klukům do teď mnoho štěstí a obdivuji Methoza že po tolika letech to drží.
 
Tak přemýšlím, myslíte že budou v ve Warhammeru lodě a námořní bitvy ? Nikde se o tom nepíše. Podle mě by tam chyběli.:(
 
Back
Top