• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
A kua máme tu Tomb Knihts :) :) :) ..huaaaaaaaaaaaaaaaa
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Konečně je oznámili, když už se týden zpátky objevil uteklý screen :) jedna z mých nejoblíbenějších frakcí :)
 
Je to domaaaaa mé předpovědi se naplnili :) Teď je jen otázka co bude ta poslední frakce :)
 
Co nám ještě teda zbývá? Já nejvíc doufám v chaos dwarfs ale ty budou spíš ve III.
 
No jestli CA neotočí o 180 stupnů tak na trojku zbyde přepracovaný chaos/démoni, chaos dwarf, ogři a asi i Kislev protože nejsou na obou mapách dvojky.
Teoreticky by mohli přidat hratelné:1) Araby-má dost modelů vč. pár fakt hodně unikátních,
2) TEB (Tilea,Estalia,Border Princess)/Dog of War - modelů maj taky dost a expedice do Lustrie se přímo nabízí,
tyhle dvě jsou myslím hodně pravděpodobné kor když je hratelná Norsca
další možnosti co se tak vyčetl z ofic.fora:3)Albion (kelti+obři,)-pár modelů ostrov je na obou mapách
4)Zombie pirates of Vampire Coast-pár modelů a unikátních věcí (nemrtví s pistolemi a děly) a minimálně 2 LL
5)amazonky-v podstě jeden model a jejich ostov na velké mapě není..
 
Pakliže uvážíme jak jede Sega čeká nás jedno ještě placené DLC minimálně do Warhammeru 2 tak to bude Tomb of Knighta dalšíé bude možná Org Kingdom nebo Dog of War nebo Araby...pakliže by to mělo být něco nového tak jen tyhle dva národy zbývají co se týká polohy ve Warhammeru 2. Dog of War jsou všude . Je tu ještě divoká Spekulace že hodí jeden národ co už je a to by mohl být Kyslev, ale to se mně zdá jako hodně nepravděpodobné. To bych viděl spíše, že ho použijí jak Nocska pro příchod Warhamemr 3. Je hodně oblíbený a každý chce hrát ku*va za medvědy :)

Takže co Warhammer 3 ? Určitě to bude Deamons Chaos a Chaos Dwarf, proti ním bych to viděl právě Ogr Kingdom. Tím vypotřebováváme všechny oficiální rasy a co nám zbývá do balíčku?

Máme tu Araby které se nejvíce hodí ke dvojce . Méně pravděpodobní jsou Albion (Irové s monstrama ) a Cathay (Čína) a Nippon (Japonci) neboť by to vyžadovalo úplně nové modely a dodělat Lore...jako další uvedu Kingdoms of Ind kterou považuji za pravděpodobnou asi tak jako že Trump dostane rozum.(Indové, ale ty sem snad nikdy neviděl ani modely ani nic )

A jako poslední by mohlo být velice zajímavá Dog of War, žoldáci Warhammeru.

(ano jsem si vědom států jako Tilea a Estelia neboli hraničních knížectvích, ale to se mně zdá jako blbost neboť mají více méně stejné jednotky jako Říše)
 
WH3 - z toho co potvrdili (zaměření na chaos a dark lands) jsou jasní Deamoni,Chaos Dwarf a Ogři a nejspíš i Kislev- přece jen ta kampan ve 3. určitě nebude jen Dark lands ale i kus Starého světa tipuju.
Dog of war můžou přijit jak ve dvojce tak ve trojce-hlavně když přijdou :)
Jižní království těžko říct jsou hodně podobné Říši, ale idea Conquistadorů se mi dost líbí a mohli by dostat nějáké jednoty z DoW pocházející z nich dle lore.
Araby je do dvojky nejpravděpodobnější.
Ostatní -Albion,Pirátia východní říše- nemají moc lore ani jednotek a vých.říše mají ještě problém ze vzdáleností -mapy ve 3. by musely jít hrozně moc na východ...
 
Pořád doufám že trošku přidají lodě. Nemuseli by to být nějaký šílený námořní bitvy. Ale v tabletopu jsou vážně krásný lodě bylo by fajn to trošku převést na moře...
 
2 menší "úniky" kdo nesleduje ofic. forum- 1)CA má kromě Tomb Kings rozpracované dle databazí steamu ještě minimáně 2 DLC mají označení Royal Blue a Spaghetti tak muzeme tipovat co to bude.. K prvnímu mně napadl Lord pack a u druhého první Tilea.
2)koluje screen databáze Tomb Kings na kterém jsou kromě jejich jednotek i Shadow warriors elfů a skavenský lord Tretch -asi FreeDLC.
 
****** jsem doufal že se Tilie vyhnou :(

Každopádně určitě bude lord pack stejně jako ve warhammru jedničce ale tne bych vyděl spíše free .

Napadla mně frakce Blue Vipers......do dvojky.
 
No ono těch možností moc nemají pokud budou dál chtít dělat hodně DLCček, ale klidně to může odkazovat i na něco jiného-lord na S nebo tak něco.
Ale zase by Tilea aspol. nedalo moc práce takže jako Free Frakce dobrý.
A těch frakcí s modrým znakem je ve 2 hodně ale Royal mi nejvíc sedí na HE
 
Tak nám vydají Čínu což je asi první díl co vynechám. Sice je kultůra a historie Číny nesmírně bohatá, ale mně prostě nebere:(

Ale pořád jsem neslyšel nic nového co se týká ve světě Warhammru ....co vy?
 
To já se těším na Chinu víc než na Warhammer, už mě ty draci tam moc neberou, ale nejlepší by bylo kdyby vydali nový empire nebo něco podobnýho jako byl Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurail, nemuselo by to být přímo z Japonska, ale něco z tý doby by bodlo.
Ve Warhammeru mě hodně chybí námořnictvo.
 
Taky mne tohle téma moc nezajimá doufal sem v třicetiletou valku nebo Empire 2.... Pokud budou dobré recenze možná někdy po velké slevě.
Holt letos jen Thrones of Britannia a DLCčka do W2.
W3 vypadá až 2019, aspon pořádně odladí dvojku, což znamená i hodně DLCček...takže by se mohlo dostat i na méně profláklé rasy.
 
Klidně i víc , není vidět konec takže klidně můžou přidat další.
Jinak dle databáze steamu je 6 neoznámených dlcček- z toho první bude asi Norska, další dvě asi ten map pack a nový LL pro Lizardmeny.
https://steamdb.info/app/594570/dlc/
V tech zbývajících by mohla být další rasa a určitě aspon jeden Lord pack, tipuju HE/DE podle toho že v těch viditelných FLC není nikde videt nic co by připomínalo Free lorda pro elfy.
 
Norska je celkem logická tam. Jako fakt by mně zajímalo jestli udělají ty Araby nebo ne.
 
No araby je myslím dost pravděpodobná - z těch propracovanějších národů co jsou na obou mapách dvojky zbývají už jen oni a Dog of War/TEB. A podle pár náznaků o nich vývojáři přinejmenším uvažují.
Trojka nebude dřív jak za rok tak počítám bude jěště dost DLCček.
 
No teoreticky org Kingdom ne ? Ale to by pak asi neměli moc pro trojku...
 
Org kingdom/chaos dwarf sem nepočítal protože nejsou ani na jedné mapě. A Kislev je v mortal empires ale podle jejich blogu o dlc mají přidávat do hry jen národy co jsou na obou mapách.
 
Tááák máme tu updejt co o něm víme ?

K tomu nějáké zdarma DLC trochu mně mrzí že už nedávají nové jednotky do Warhammeru základního :(
 
Tady je přehledně to hlavní z nadcházejícího updatu:
6lfhqdpuvlys.png

Jednička už je nespíš mrtvá ale od vydání mortal empires jsem ji neměl důvod zapnout.
 
Back
Top