• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
trošku ujsme doufal že rozšíří mapu....je to totiž hodně natěsnané mně příjde :(
 
Já bych řekl že ji rozšíří až s druhým dílem. Přece jen se pořád fragmentují národy/rasy co tam zatím jsou. Nebo by byla fajn regionální kampaň jako za Beastmeny.
 
Tááák a jedem dál :)

Lesní Elfové !!!!!!! :)
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
tak to by mne zajimalo kam je narvou v te velke kampani bud ji rozsiri nebo nevim...
 
Každopádně nebude to nomádský národ jako Beastmeni to psali v diskuzi na FB. To lesní prostředí bude paráda :)
ss_f8527d952ddc291e9af5fa3b0abecccffdbac33e.jpg


jinak už je tu pre-order
http://store.steampowered.com/app/534331/
 
Podle screenu ze hry a mapy z Warhammeru od GW je Athel loren někde tady -

zCgb.jpg


Navíc i plánovaná lednová Bretonia sousedí s Lorenem takže myslím že designéři vypracovali podrobnější bojiště právě v té oblasti...

Jinak za Elfy bude jak mini-kampaň tak budou zahrnuti do velké kampaně (jak u Beastmenů) :)
 
Naposledy upraveno:
no doufma ze ty seie dalsi spolu protnou sic vanzne nevim..elfove nemaji mco na velke mape kam jit a otazka je jestli za ne bude moznost vubec hrat ve velke kampani:(
 
Ano bude jak v mini kampani (ta bude víc příběhová) tak normální klasické velké.
 
Acch perte to do mě ! :D

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Ty **** kdy přesně přidali to nemrtvé království vedle Bretonky??? Já byl celkem překvapen co to tam dělá za paseku :D
 
Introducing... Glade Lord & Forest Dragon
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
A je to tady!!! :)
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Teď jsem to chtěl postnout :D :D masakr co :) A v diskuzi na FB uz CA oznámilo ze se bude mapa komponovat do původní :)
 
vsázím na skaveny jako hratelná a chaos jako nehratelná...
 
Kluci je tu někdo pamětník Warhammru 4 edice ?

Jde mně o to že si nemohu vzpomenout dokázal Skavení zvon co používali na rušeníé kouzel a modliteb zrušit požehnání paní jezera u Bretonky ? Když hráč za bretonku se rotzhodl nezačínat a místo toho udělal modlitbu měl ochrnau proti střelbě...ale nejsme si jist zda to nerušil Skaveni zvon....
 
Total War: WARHAMMER 2 – Lizardmen In-Engine Trailer

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Total War: WARHAMMER 2 – Dark Elves In-Engine Trailer
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Ach, konečně něco pro mě:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Vážení příznivci Warhammru prosím Vás o podporu pro team Radius (kde dělá i jeden Ostravák) . Jedná se team který dělá největší modovou základnu vůbec, a který prosí hráče o příspěvek ve formě min jednoho dolaru aby mohl dále pokračovat co se týče velkého updejtu Warhammer 2

S mého pohledu jsou to zasloužené peníze neboť jejich práce je naprosto dokonalá (až na politiku Elfů ehm) a i za sebe mohu říci že jsme jim ten dolar dal.

https://www.patreon.com/Team_Radious

Najde se někdo ještě ?
 
Já jim poslal 5 dolaru :) O Radious modech jsem četl v diskuzích že jsou to nej mody pro každý TW ale žádný jsem ještě nezkoušel. Jen tak otázka co módy přesně ve WH dělají a není problém s českou lokací?
 
není, přidávají jednotky dle loru (asi 200), mnění ekonomiku i dynamiku hry, přidávají trochu pohyb, expy, body atd a ke konci je to obrovská řežba velkých armád :)

Osobně doporučuji.
 
Back
Top