• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Kamile to je Total War klasika. Kombinace RTS a Tahovky/Budovatelské. S Warhammerem ta přibývají ještě RPG prvky. Klasicky se jede na 3D mapě na tahy kde se pohybuješ s hrdiny/armádami, zabíráš a vylepšuješ města, budovy. Řešíš diplomacii, obchod různé postranní úkoly atd. Kdykoliv se nějaké armády potkají a dojde ke konfrontaci přepne se to do RTS klasické bitvy.
 
Hm, jsem spíš na tahovky, RTS mě většinou zběsilým klikáním odrazují, mám své roky :). Nejdou ty RTS části přeskočit automatickým bojem, jak to občas bývá?
 
Jdou a z části se to používá ale kdyby si měl vynechat úplně tu bojovou část tak se daleko nedostaneš :D Jelikož automatický vyhodnocení bývá často v neprospěch hráče vůči AI. Zpravidla se automatika používá při velmi jasných výsledcích boje (šetří čas). Každopádně boj v TW je přehledný a skvělý. Vyžíváš teren..přesuny jednotek. Navíc je tam regulace času vše si můžeš zpomalit nebo naopak zrychlit. Třeba i pauznout a rozmyslet se, vydat rozkazy a teprv pak pustit. Myslím že by ti to nemuselo dělat problémy. Total War je skvělá série. Máš na výber mnoho historických témat a teď jako třešínku na dortu i Warhammer který mě baví z celé serie asi nejvíc (skalní mě asi ukamenují :D)

jinak tu máš český Let's Play za Upíři Hrabata aby jsis udělal malou představu -

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

a tady trošku OT náhled třeba na Attilu -

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
plast roztaveneho kovu ***** co se po mne chce v tom questu ??? Mam poslat nekoho k trapslikum ale kdyz jsme tma dolitl s tim sampionem tak se nic nedeje..
 
Tak to nevím, tenhle qvest jsem snad ještě nedostal, mám spoustu jiných problémů a obávám se, že moje kampaň skončí neúspěchem :arghh: Asi začnu novou :biggrin: Zase za říši.
Co bych ještě dodal, snad jen to, že gryfí jízda je ta nejkrásnější jednotka jakou jsem snad kdy ve strategii viděl, prostě kulervoucí :D Když s ní najedete do psů chaosu je to radost se dívat jak je ničej. Zato šermíři s obouručáky se dali dle mého názoru udělat mnohem lépe, vypadají jako šašci s těma kloboukama, pírkama a barevnýma kalhotama.
 
Za koho je pro BFU nejednodušší kampaň, je tam někdo extra silný?
 
Mě trochu mrzí že je omezení pro obsazování sídel pro rasy... Já chci obsadit vše !! :D
 
Za koho je pro BFU nejednodušší kampaň, je tam někdo extra silný?

Nevím co myslíš tím BFU ?
Jinak každá rasa má své výhody a nevýhody. V taktice hraní jsou značné rozdíli, těžko říci který národ je nejjednodušší.
 
Kamile těžko říct ale kampaň za Trpaslíky je doporučená jako začáteční a je o něco snazší. Jinak se dá nastavovat obtížnost a kratší nebo delší kampaň.
 
Záleží Kamile co máš rád.( vše má své pro a proti) :) Já osobně doporučuj aby jsi si zkusil vše :) A vyber si podle sebe. :) Mě zajímali upíři, takže hraji za ně a poté zkusím i jiné frakce, až dohraji za upíry. :)
 
Za říši dohráno ufff hodně těžké docela mně ***** diplomaci viz trpaslici jako hlavní rasa s ničeho nicu točila na Bretonii i Kyslev..tohle je hodně proti konceptu zakladni hry :( Dost mne to ****.....

Jinak ted si dame pohov vu tery mne dorazi zaklinac ale dalsi rasa bude bretonka nebo trpaslici , tpaslici men prijdou neuveritelne lehci diky ekonomice a defensivnim jednotkam...Rise ma zase super armadu kterou si ruzne muzes adaptovatn a co potrebujes (ale dost mne zklamal hell blaster, v orginalni deskove hre dela vetsi bordel)
 
....masakr

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
To jo taky bych to čekal.. Ale možná ji zvětší vždy s dalším dílem. Ono i třeba v Rome II byla přece mapa mini-kampaně ,,Caesar in Gaul,, menší ale podrobnější a byla moc fajn. Takže něco podobného má byt i teď s Beastmenama. Jinak jako nepřátelé mají byt i ve velké mapě.
 
Introducing... Cygor
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Total War WARHAMMER - Beastmen Campaign Gameplay Walkthrough
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Grim & The Grave
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
The King & The Warlord
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

od 20. řijna - Konečně Gobbla!!! :tongue::sneaky:
 
Tak jsi se Barbare dočkal :) V únoru vychází Edice Total War: Warhammer - Old World a s nová herní rasa Bretonia :) Pro všechny dřívější majitele bude ke stažení jako Free - DLC :)


14976580_1226097520798779_712924986291267431_o.jpg
 
Budou tam ještě další změny ??? třeba rozšířenější mapa nebo něco ??
 
Zatím netuším ..

Jinak nedávno vyšli dva Free DLC kampaňový hrdinové -

Orčí Wurrzag
Wurrzagupdate.jpg


A trpasličí Grombrindal (který je teď exkluzivně v magazínu od GW White Dwarf) který bude uvolněn po novém roce.. Já si koupil White Dwarf a mám ho a je skvělý :)
14889796_1216071258468072_5787284258815205350_o.jpg
 
Back
Top