• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Giants
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
to bych jim radil!!!

Ale ne ted vazne hodne se mluvi o tom ze kdyz byla Bretonia v trailerech i jako Old Word tak tam 100% bude docela men ale zajima jak budou resit modlitby pred bitvou nebot tam je sila Bretonky a taky Green Knighta ...
 
:)
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
a tohle se povedlo :D

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Už jsem psal na videačesky ale nevím jestli se toho chytnou... Ale šaman je brutální :D

,,sega..what's sega??,,
¨
:D
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
škoda že tam není ten upravený co měl dělo a hell blaster na sobě to by bylo teprve KABOOM!
 
Moji favoriti Trpaslíci :inlove:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
to já si o tom mohu jen zdát....vyjde totiž zaklínač a CZ do Gothic Army...aaaaaaaaaaaaaaa
 
Už jen týden !!!!! Waaaagh

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
:woot:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Tak děcka už zítra :) dnes asi neusnu jak se těším :D

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Je to boží hra, jen ta čeština mě občas dost zabijí..... :D Orčí válečník rly ? :D :D Ale jinak po dlouhé době hra při které jsme hráli nonstop přes noc až do poledne dalšího dne :D Prostě stoprocentní koupě a povinnost pro hráče co milují strategie. :)
 
Mě nejvíc odrovnali moji milovaní Dwarf Slayers - zabíječi :eek: o::arghh::confused: Nj když je člověk zvyklý na názvy tak počeštění je pak krkolomné.. Jenže chápu důvody překladu jmen. A v angličtině bych tu hru asi nedal.. Takže to chce přivřít očka ..protože tahle hra je brutální.. Už se nemůžu dočkat na všechny ty DLC ..klidně ať jich jsou tuny.. moje love mají jistý ! :D Doufám že to trošku zdvihne popularitu i u potencionálních barvičů figurek :)
 
Tak hra je perfektní.
Jsem u 120 tahu drtí mě chaos a to tak, že docela dost :nailbiting:, což je jen a jen dobře :D
Nákazu chaosu způsobují jeho hrdinové na vašem území že ? Nebo to způsobuje ještě něco dalšího ? Nejsem si tím docela jistý. Nevíte někdo ?
Jediný co bych vytknul je rychlost bitev. Ta rychlost je fakt extrémní a když máte na bojišti 30 jednotek, tak se to absolutně nedá zvládat, nejdelší bitva mě trvala tak 10 minut max, ale snad to opraví nějaký peatch.:(
 
ujakmile se probudí chaos tak za prve je permantni udalost ze ti dava +1% na vsechny uzemi nákaza a jinak to dělají hrdinove a sampioni...

Branit se tomu da 1) v plnych mestech vyhlaseni sigmarova dogma ,2 sigmarova kaple, 3, výzkum sigmara 4) schopnosti hrdiny a asi tma jen ejlepsi ta kdyz povysis odstranovani chaosu pouhou pritomnosti je sice za dlouho ale to neva.
 
Back
Top