• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
No zatím opravdu ani zmínka...já o sobě bych je dokázal oželet. I když zpracování by bylo zajimavé. Inspirace by byla též viz deskový Dreadfleet od GW ;). Na hru už se nemůžu dočkat. Před dvěma týdny jsem si vytunil superdělo jen a jen pro wh :kiss::LOL:. Tak už aby tu byl...
 
uf námořní bitvy ve Warhammeru se řídí trochu dle jiných pravidel má na to vyjít samostatná hra. Ale mně osobně nikdy moc nezaujali :)
 
No já naštěstí HD taky na Ultra... ale chci co nejdřív 2K snad to půjde.. Nic než ultra nebrat :)
 
Upíří Knížata :vamp:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

..ááách tak se těším :wink:
 
..ta tam má být zatím jako nehratelná frakce.

total-war-warhammer-minor-factions-and-map-placement-revealed-500234-2.jpg
 
Tak konečně máme kompletní představení frakcí pro první díl :)

Říše
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Trpaslíci
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Armády Chaosu
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Orci
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Upírská knížata
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
citím že v druhem datadisku nebo dilu chces li budou elfove a tam by se mohla vyskytovat i Bretonka

Vidim to na lesni, temne, vznesene, Bretonka a Skaveny...plus asi neco s jednicky treba skreti nebo goblini

Otazka a zahada je co bude v tretim...
 
Jo gryfí jízda vypadá masakrozně a určitě to bude má oblibená jednotka :biggrin:
Jinak určitě budu zkoušet všechny národy, taky doufám že v datadiscích či ve druhém díle přibudou námořní bitvy, jejich zpracování by bylo zajímavé.
 
Tak ono ve dvojce pak bude stejný obsah co v jedničce jen se zvětší mapa a přibudou frakce...
---sloučeno---
Taky si myslím že mají prostor tam dát vše - Lizardmeny, Skaveny, všechny Elfy, Tomb Knights mumie, obří Ogry, Bretonku...Potenciál je tam obrovský ..i ty lodě by byli zajímavý..a taky se musí přes oceán ..takže by byli logické
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vypadá to celice pěkně. Ještě sice nevím jestli pořídím, protože pořád jedu ještě Roma II :D a chystám se na Attilu, ale moc se mi nelíbí ta jejich klasická politika, alá ... Dám za hru 1200, bude tam minimum hratelných frakcí a beztak i obsahu a pak dám ještě 2x tolik aby to bylo kompletní, akorát teď to snad vypadá, že to nebudou ani DLC, ale datadisky nebo dokonce úplně samostatný hry? To už mi příde totálně na palici. Zvlášť kdyby se CA zaměřilo jen na Warhammer teď.
 
Tak v prvním díle je frakcí myslím dostatek.. Zas universum Warhammera nemá tolik desítek národu jako Řím nebo Attila takže 5 frakcí na díl je optimum :) Za to bude hra silně asymetrická díky velkým rozdílům mezi frakcemi takže to bude zajímavé oživení ve srovnání s předchozími díly (nic teda proti nim miluji historické pozadí). Další dva díly mají být formou velkého datadisku.. Menší DLC mezi nimi je ve hvězdách. Mě osobně DLC nevadí - čím víc obsahu tím líp. Jinak k Attilovi, včera jsem si ho koupil a je moooc pěkný;) Gameplay je tam příjemnější a celkově je hra svižnější než Řím. Grafika je taky o dost dál (jen je velká škoda že pořád hra využívá jen 32 bit system). Ale Warhammer už bude na 64 bitech konečně!!! :cigar:
 
Tak jestli to budou datadisky, tak by to mělo bejt v pohodě, ale já z toho vyčetl že by to měly bejt snad samostatně spustitelný a stojící hry, prostě samostatný hry na Steamu s vlastním fungovaním, vlastními achievementy atd... což by byla teda ultra kravina :D Datadisk co vyžaduje základ se dá ještě zkousnout, i když rejžovnání peněz to bude pěkný, ale tak Sega a CA už v tom mají dobrou praxi.
 
A proč by to byla kravina? Samostatně spustitelný datadisk ničemu přece nevadí. Jestli znáš třeba Company of Heroes nebo Warhammer: Down of War tak ty byli složené vždy se samostatně spustitelných datadisků. Samotná hra při puštění byla jako celek a zahrnovala vše co jsi vlastnil.
 
Tak záleží na tom jak by to bylo řešený. CoH samozřejmě znám, mám na obou dílech stovky hodin a když třeba v jedničce byly samostatně spustitelný tak pořád to byla stejná hra, stejný menu, stejnej základ stejnej princip. To samý samozřejmě v případě dvojky. Ale tak jednička ještě nefungovala dřív na Steamu kde se to řešení her poměrně změnilo. Pokudby ten Warhammer teď jel na stejným principu tudíž pořád by to byla jen jedna hra na Steamu tak je to samozřejmě jedno.

I když za ty prachy co za to budou chtít tak aby ste si složili komplet, tak to bude pěkná ždímačka :D
 
Tak na kompletku si budeš muset nějaký ten rok počkat ;) Nj dnešní trend s DLC kdy nějaká blbůstka stoji třeba třetinu hry to je mor. Ale bohužel to funguje. Já jsem člověk co nikdy neodolá a u oblíbených titulů koupím vše co mě ty k.rvy naservírují :rage::woot::biggrin::biggrin::biggrin: Do CoH 2 jsem narval už pomalu 5ku :eek::biggrin: když spočítám vše.. Ale jsem spokojený.
 
Master Necromancer
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Back
Top