• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Total War: WARHAMMER

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Tento díl bude hodně barevný a psycho :D Mě se nejvíc líbí Nurgle :D jen ten jedno Nurgleho monstrum co má ty mechanické krabí nohy to mě nějak do toho celku moc nesedí ale nevím možná tabletop předlohu má.. Každopádně doufám že nějak víc poladí Dx12 a pojede to líp.. Asi nejvíc se těším na budoucí Chaos Dwarfs :)
jo nurgle je nejlepší co na to říct:)oproti ostatním bohům chaosu a super že půjde hrát a chaos za všechny bohy a pořádně na to se čekalo od 1 dílů snad
 
Hoj lidi, brzo to vychází, jen se chci optat jsou nějáké infa o mapě o Immortal Empires jestli bude se nějak měnit mapa říše ? Když je tam teď Kislev?
 
No v souborech hry se našel seznam provincií IM mapy (samozřejmě nemusí být aktuální) a je v něm skoro 200 provincíí a přes 500 regionů... WH3 kampaň jich má 71/226. Jinak už někdo hraje ? Já sem pracovně v Praze tak až zítra :confused:
 
tak už skoušel někdo zahrát si třetí díl když už je venku a pokud ano jaký je váš názor zatím na hru:)
 
je to rozbitý :(
jak to je rozbité.:cry: blbne spuštění přes steam. bugy. že hra je nehratelná díky tomu špatná hratelnost .asi budu muset počkat s koupí v tom případě a já se na to těšil hlavně hraní za Nurgla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No já to nainstaloval.. chvíli hrál a nenarazil na žádný bugy jen jsem zhodnotil že HW nároky jsou teda o poznání vyšší než u II.
 
a skoušel už někdo hrát za papá nurgla a bohy chaosu jaké v tom vidíte rozdíly krom zvhledu jednotek hlavně hratelnostně a kterého boha preferujete u mně nurgl
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No já to nainstaloval.. chvíli hrál a nenarazil na žádný bugy jen jsem zhodnotil že HW nároky jsou teda o poznání vyšší než u II.
takže Bug stará dobrá klasika s HW nároky zase o něco vyšší a já se bál že by to mohlo být jinak od posledně:)
 
No já to nainstaloval.. chvíli hrál a nenarazil na žádný bugy jen jsem zhodnotil že HW nároky jsou teda o poznání vyšší než u II.
Nevím mě I a II přišli HW náročný stejně ale tady to stouplo asi o 40% což je celkem dost. Ve 4K to dává i 3080Ti tak tak :( což mě pěkně s.re.. HW nároky II. jsou ideál..
 
CA konečně oznámila plány pro WH3 na letošek:
Total War: WARHAMMER III 2022 Roadmap

2022-Roadmap-1920x1080-1.jpg
 
První větší info k Immortal Empires (v betě Q3):
-86 LL při startu + Be’Lakor bude hratelný s vlastní frakcí
-Vlastní frakce pro Volkmara, Ghorsta a Grombrindala a další
-Nové startovní lokace pro 29LL
-Upravené frakční mechaniky pro některé původní LL (např. Volkmar)
-‘Sea Lanes’ - mechanika z TW:Empire pro rychlý přesun po moři z jedné strany mapy na druhou
-upravitelné dynamické výzvy pro konec hry (např. invaze orků nebo povstání nemrtvých)
-předělané podmínky vítězství - prý by měly být zábavnější a lépe navržené
-překopání korupce - k jejímu zvýšení či snížení se mohou použít i armády atp.

První blog IE:
Total War: WARHAMMER III – The Immortal Empires Map

wh3_dlc_ie_parchment_map_english.jpg
 
Takže to chtějí udělat jak Total War Empire mapu rozdělit na více zon? Nevíš o kolik se sníží počet regionu? :(
 
Právěže naopak - ta mapa je tak velká že dají na moře body pro rychlé cestování. Regionů bude o 150 víc + pár větších (zatím) nehratelných oblastí (Kuresh,Ind).
Z blogu: WH2 - 401 regionů/ WH3 - 554 regionů, s tím že do budoucna počítají s tím že mapu budou rozšiřovat/vylepšovat.
 
Pokud by to někoho zajímalo, tak tady jsem natočil video ze závěrečné bitvy v kampani za Kislev :cool::
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Tak příští DLC představeno, vyjde společně s Immortal Empires a Blood packem na konci sprna :)
Součástí aktualizace bude i rework Válečníků chaosu - můžou se usadit všude, darovat obětiny, v některých lokacích stavět spec. pevnosti a jejich jednotky se mohou upgradovat od marodérů až k šampionům.
Každý týden budou představovat jednu postavu první je Azazel (další dle všeho Vilitch, Valkia a Festus).
Všichni budou mix Válečníků chaosu a jednotlivých bohů chaosu.
Nové jednotky budou smrtelníci ( 36+8hrdinů/lordů) pro jednotlivé bohy chaosu (od marodérů přes vyvolené až k rytířům chaosu) a 5 variant svatyní.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Nové blogy:
Total War: WARHAMMER III - Introducing the Champions of Chaos
Total War: WARHAMMER III – Immortal Empires Starting Positions
Total War: WARHAMMER III – Immortal Empires Dedicated Factions
Total War: WARHAMMER III – Immortal Empires Race Updates
 
JJ nových, tady je seznam všeho co bude v DLC:

4LL Nejspíš Azazel, Vilitch, Valkia a Festus

Šlechtici:
  • Chaos Lord of Khorne
  • Chaos Sorcerer Lord of Nurgle
  • Chaos Lord of Slaanesh
  • Chaos Sorcerer Lord of Tzeentch
Svatyně chaosu:
  • Chaos Warshrine (Undivided)
  • Chaos Warshrine of Khorne
  • Chaos Warshrine of Nurgle
  • Chaos Warshrine of Slaanesh
  • Chaos Warshrine of Tzeentch
Hrdinové:
  • Exalted Hero of Khorne
  • Exalted Hero of Nurgle
  • Chaos Sorcerer of Slaanesh
  • Chaos Sorcerer of Tzeentch
Jednotky:
  • Chaos Marauders of Khorne
  • Chaos Marauders of Khorne (Dual Weapons)
  • Chaos Marauders of Nurgle
  • Chaos Marauders of Nurgle (Great Weapons)
  • Chaos Marauders of Slaanesh
  • Chaos Marauders of Slaanesh (Hellscourges)
  • Chaos Marauders of Tzeentch
  • Chaos Marauders of Tzeentch (Spears)
  • Chaos Warriors of Nurgle
  • Chaos Warriors of Slaanesh
  • Chaos Warriors of Tzeentch
  • Chosen of Khorne
  • Chosen of Khorne (Dual Weapons)
  • Chosen of Nurgle
  • Chosen of Nurgle (Great Wepons)
  • Chosen of Slaanesh
  • Chosen of Slaanesh (Hellscourges)
  • Chosen of Tzeentch
  • Chosen of Tzeentch (Halberds)
  • Forsaken of Khorne
  • Forsaken of Slaanesh
  • Marauder Horsemen of Khorne (Throwing Axes)
  • Marauder Horsemen of Nurgle (Throwing Axes)
  • Marauder Horsemen of Slaanesh (Javelins)
  • Marauder Horsemen of Tzeentch (Javelins)
  • Chaos Knights of Khorne
  • Chaos Knights of Khorne (Lances)
  • Chaos Knights of Nurgle
  • Chaos Knights of Nurgle (Lances)
  • Chaos Knights of Slaanesh
  • Chaos Knights of Slaanesh (Lances)
  • Chaos Knights of Tzeentch (Lances)
  • Chaos Chariots of Khorne
  • Chaos Chariots of Nurgle
  • Chaos Chariots of Slaanesh
  • Chaos Chariots of Tzeentch
Proslulé jednotky:
KNIGHTS OF THE BRAZEN THRONE (Skullcrushers of Khorne) - KHORNE
BILIOUS THUNDERGUFF (Chaos Giant) - NURGLE
SIBILANT SLAUGHTERCADE (Chaos Chariots) - SLAANESH
SEVERED CLAW (Aspiring Champions) - TZEENTCH

Další tři jednotky budou jako FLC:
  • Chaos Warriors of Nurgle (Great Wepons)
  • Chaos Warriors of Slaanesh (Hellscourges)
  • Chaos Warriors of Tzeentch (Halberds)
Navíc Tzeentchovi rytíři dostanou nový model, takže zmizí nejodfláknutejší jednotka ve hře.
 
86 legendárních lordů, 23 ras, 533 krajů, 278 počátečních frakcí, 4 námořní cesty......Immortal Empires!:love::p:p:p:love:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
zajímalo by mě dá se někde dohledat kolik jednotek ve hře vlastně je? :D
 
Chmmm 533 kraju to je dost orezane bohužel :(

Nevím jak se to změnilo ale předtím bylo
Vortex 225
Old World 142
Mortal Empires 295


což je o 72 méně.....kolik bylo v trojce a nakolik je ořez...to je otázka pokud to vezmu jen dle udaju co mám tak 238 připadá na třetí díl v Mortal Empires
 
Pro srovnání: WH2- Mortal Empires 295 v první verzi, finální verze prý 401. (Vortex 225)
WH3 - při startu Realm of Chaos - 210 (vypadá to že min. kolem 10 přibude s příští aktualizací), Immortal Empires - 554.
Rozdíl mezi WH2 a WH3 153 osad, oproti dvojce přibyly Dark Lands+Cathay na východě, jižní pustiny chaosu a západ mapy se posunul- hl. Lustrie se výrazně zvětšila.
Koukal sem na video porovnávající mapy a k ořezům moc nedošlo v podstatě jen Cathay a Dark lands mají pár ubraných regionů, ale jinak celkem odpovídají Realm of chaos mapě.
 
Back
Top