1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Total War: WARHAMMER

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Ascalon, 22 Duben 2015.

1. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 25 Duben 2015
  2. Cimmeran

Cimmeran Člen

Video vypadá moc pěkně otázka jaká bude hra :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Panny

Panny Člen

Jako obrovský fanda Warhammerů,vlastnící všechny gamesy a skoro všechny knihy jsem na tuto hru velice zvědav.

4. Ascalon

:D
    Když jsi to načal, tak jsem si uvědomil, že teda tak obrovský fanda jako ty asi nejsem, ale knih mám taky hodně, hlavně všechny Gotreky :) a když jsem žil v Anglii tak jsem i silně uvažoval o tom si Gotreka koupit v originále. :D

Ale z5 k tématu, jako podle videa to vypadá moc pěkně a série TotalWar zaručuje i poměrně kvalitní hraní, takže snad to bude dobrá hra.

Jinak ještě trochu OT: Jako obrovský fanda, co říkáš na osud Warhammer Online? :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Panny

Panny Člen

No jestli máš na mysli Warhammer Online:Age of Reckoning tak toho je škoda.Hrál jsem to cca 2 -3 roky.Samo nejlepší začátek,poznávání světa poté byla i česká komunita,ale jak to tak bývá vše upadalo a upadalo až do hořkého konce.Minutu ticha za Felixe a Gotreka už s nima neposedím v hospůdce. :)

K těm knížkám bral bych kdyby se vyráběli jako anglickočeské,asi víš jak to myslím.Byli by tlustší a dražší,ale pro nás obyčejné angličtináře dobrá forma vzdělávání.Samo že jsem fanda všech Warhammerů i 40.000.Hvězdní mariňáci jsou prostě týpci :)

6. Cimmeran

Cimmeran Člen

Otázka já když vidím TotalWar automaticky se mě vybaví hry jako Empire: Total War, Total War: shogun 2 atd.. a jestly to bude jako tahle serie bude to fakt nářez :)

7. Ascalon

Přesně tak, TotalWar styl hraní (boje, ekonomika, diplomacie, špionáž, apod.) zasazené do fantasy světa Warhammeru, hmm už jenom tohle samo o sobě zní úžasně. :)

8. Cimmeran

Cimmeran Člen

Já si slintám na tričko :D tak to bude fakt nářez :)

9. Ascalon

Hned jsi mi připomněl jedno moc povedené video a hlavně jeho konec :D :D :D

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  10. Panny

Panny Člen

No uvidíme čím nás překvapí.Se světa 40.000 miluju Dawn of War 2 + datáče.Ani moc totiž nemusím moc jednotek jako taktiky s malým počtem různě editované vyzbrojí a výstrojí a na největší obtížnost to byl mega opruz.Jediný Total War byl Rome:Total War u toho jsem proseděl dnů až to hezký není :)

A u mě samo 10 letá zavislost na Warcraftu dnešním rokem ukončená.

11. Otázka jak to opravdu bude.Warhammer je stolní hra,která má speciální pravidla.(příklad:nebojuje celá jednotka pouze přední řada nebo dvě řady atd).

Jsou dvě možnosti.
    1)Bude to hra ve stylu TOTAL WARS bez pravidel nebo s velkým omezením?
    2) Bude to hra podle pravidel Warhammeru pak zapomeňte na TOTAL WARS,kde bujují všechny jednotky :)

P.S.Těším se jak malé děcko :)

12. Sierpe

Sierpe Dárce překladyher.eu Člen

Nádherně propracovaná 3D mapa ;)

13. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

14. Barbar

jinak záznam s bitvy

15. Barbar

Hodně mně zajímá jestli tam bude Bretonia a jak bude řešena jestli jako časem národ nebo jen přídavné jednotky nebo vůbec...

Sdílejte tuto stránku