1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Thronebreaker

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil MikeCZ21, 25 Říjen 2018.

1. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

Bude se někdy dělat překlad? Velmi bych to s mou omezenou angličtinou ocenil

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. aqu1la

aqu1la Člen

Viac by nás preklad ocenilo.
    Ale to by musela hra nadchnúť nejakého prekladateľa, kartovky nie sú asi veľmi hromadná záležitost.

3. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

chtělo by to oslovit tým fandů a každý z nich by přeložil něco. pokud se získají texty už to není problém realizovat

4. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

pak s tím třeba oslovit CD projekt red jestli to neimplementují oficialně.

5. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

6. Frantisek

Frantisek Člen

Hosi a neznate aspon nejakou podobnou hru se stejnou stylizaci a tak ? dekuji : )

7. Smrajdl

Smrajdl Člen

podobna hra je treba hand of fate 1 a 2, pak klasicky magicky, multiplayerovej gwent a gwent primo ve witcherovi

8. Frantisek

Frantisek Člen

Dekuji za typ , pro upresneni v cestine , jake je vubec sance ze to bude cesky? aůe dekuji za odpoved . jeste me zajima podobny styl treba i s tim vylepsovanim , vim ze chcu moc a proto taky od toho nic neocekavam :) Neco podobneho jako bylo treba hrdina kralovstvi neco v tom stylu ale s kartama a vylepsovanim ale hlavne cz :)

Naposledy upravil: 28 Říjen 2018
  9. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

Napsali mi že čeština ze strany CDpR nebude. Takže musíme my. Jen doufat. Je to škoda hra mě zaujala ale bohužel anglicky neumím

10. Frantisek

Frantisek Člen

Polstina se moc nelisi od cestiny ne? co to prelozit aspon translatorem ? nevim byl bych rad i za to nez to mit jen anglicky:)

11. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Pokud někdo vytáhne texty, rád se pustím do překladu. Ale tým RPGčeštiny teď nemá programátora.

Zaklínač je srdcovka. Jsem si jist, že se do projektu zapojí i další lidi. Například ti, se kterými jsem lokalizoval knižního průvodce "Zaklínač a jeho svět". A možná ukecám překladatele Sapkowského knih, aby nám udělal korekturu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  12. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

Já programátor bohužel nejsem takže vám v tomhle směru bohužel nepomůžu :/

13. Smrajdl

Smrajdl Člen

je to v unity, to bude pakarna vytahnout texty, jeste kdyz to ted budou patchovat

14. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Pak bude lepší počkat na několik aktualizací, než se to srovná. Protože dělat instalátor na každou novou verzi se nebude chtít už asi nikomu.

15. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

mě osobně nevadí počkat na překlad. ale je to pouze můj názor - za ostatní mluvit nemůžu

Sdílejte tuto stránku