• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

This War of Mine

This War of Mine cz20210301

unread

Překladatel
Příspěvky
84
Skóre reakcí
580
Bodů
0
unread přidal nový překlad:

This War of Mine - Překlad hry, ve které ochutnáte válku v kůži civilisty.

Fonty byly převzaty ze slovenské verze překladu se svolením jejich autora.

Překlad: unread
Fonty, tech. konzultace: MerlinSVK
Nástroje pro export/import: Ekey, momo

Upozornění: ve hře jsou použity vulgarismy a neslušná mluva!

Jak se čeština instaluje?
Čeština se instaluje standardně. Nijak nemodifikuje originální soubory pouze přidá vlastní, ze kterých si hra češtinu "načítá"....

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Velká gratulace a děkujeme, ihned to jde do novinek na FB a uděláme ti i propagaci:)
 
Naposledy upraveno:
Planujes dalsi aktualizace? Dnes vysla nova verze a nektere stringy ted nemaji spravne zarazeni (Nastaveni).
 
Konvertor textov po update 1.4.0 nefunguje správne. Takže aktualizácia CZ/SK prekladu nebude, kým sa tento problém nepodarí nejako vyriešiť.
 
Tak tak, Merlin pravdu dí. Dnes jsme nad tím špekulovali a dokud se nevyřeší problém viz v příspěvku výše, tak se s tím nedá nic dělat. Ale pokud by to klaplo, tak jdu hned na aktualizaci.
 
  • To se mi líbí
Reactions: JXP
jo díky za snahu zavalcit s tou aktualizaci .. dnes jsem to nainstaloval(steam) a trosku chaoz s temi tlacitky, je to dost matoucí .. zkusim zatim v anglictine
 
škoda že jsem neměl tuhle hru s vaší češtino už dříve než vyšla v1.4, těším se na každou vaší zprávu a moc díky všem co tu překládají jen tak dál! (všem vás doporučím)
 
Už stihol vyjsť patch 1.4.1, ktorý opravuje nejaké bugy s textúrami a chyby v prekladoch, no nič nové tam nepribudlo, takže sa dá použiť preklad pre verziu 1.4.0 :)
 
Už stihol vyjsť patch 1.4.1, ktorý opravuje nejaké bugy s textúrami a chyby v prekladoch, no nič nové tam nepribudlo, takže sa dá použiť preklad pre verziu 1.4.0 :)
Inac uz je 1.4.1 aj pre GOG verziu, neupravil by si preklad? Diky.
 
Myslím, že si stačí přečíst první větu na stránce s překladem... ;)
 
Aha. Dik. ok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj všichni :) Tak jsem si dnes koupil tuhle hru ve skvělém podzimním výprodeji na steamu. Ale zjistil jsem že hra je už ve verzi 1.4.2 a čeština nejde :( Bude někdo aktualizovat i češtinu? Hra mě moc láká. Děkuji a pěkný den
 
Nejde, pretože vývojari zmenili uloženie textov. Rozsekali ich na menšie súbory a strčili ich do nového archívu. Z prvého dojmu sa mi zdá, že sa chystajú podporovať mody. Teda aspoň tie prekladateľské. Pribudol totiž archív "custom_localizations.idx/.dat". Spolu s unreadom sa snažíme nájsť spôsob, ako preklady znova rozbehať.
Dovtedy ti ale neostáva nič iné, len čakať, resp. hrať anglicky.
 
Aktualizácie hry? Po poslednom update určite :D A asi aj DLC vyjde. Plus vývojári sľúbili modovacie nástroje, takže predpokladám, že sa ďalších aktualizácii ešte dočkáme.
A tým pádom aj aktualizácii prekladov.
 
A dalsi update je venku, tentokrat verze 2.0 :). Zase nemusi to delat takhle casto, ze :D
 
Ahoj, je to skvela prace, ale mohl bych vas poprosit o ne-exe soubor? Nejsem schopnej to na win10 pustit. Minulej jsem si musel spustit na win7 a adresar pak prekopirovat. Kdyz spustim exe, ohlasi mi to nebezpeci a i kdyz to povolim spustit, tak se nic nestane. Presneji, zatuhne mi to okno a musim na restart. Mozna je na to nejaka finta, kterou neznam. Diky za odpoved.
 
for Case:

hoj,

tohle není Win10 - mám Win10Pro x64 a exe bez problémů spustím a nainstaluji (ani nemusím spouštět jako Správce)
Spíš máš "divnej" antivir, nebo nějak nabořenej systém - takhle na dálku těžko soudit a radit...

Takže jen na rychlo 2 možnosti:
1.)
buď si jen pro tu instalaci sniž UAC na minimum (pokud nevíš, co to je a kde - použij strejdu Googla)
2.)
zkus vypnout na chvíli Antivir a spusť ten exe
(normálně antivir neradím vypínat, tady ale opravdu není se čeho bát...)
 
Back
Top