• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

This War of Mine

This War of Mine cz20210301

Mohl by jste tu někdo postnout ten váš soubor English.lngp ? já už zkoušel přejmenovat a přepsat vše co tam bylo odinstalovat i nainstalovat a nic.
 
Problém vyřešen, špatně jsem přepsal soubory, aktuálně už funguje. Děkuji za pomoc
 
U té CZ mám takový problém, neukazuje mi to háčky. Je to nastavením hry nebo něco se systémem? Jedná se o GOG verzi.
Díky za odpověď.
 
Tak vyřešeno. Smazal jsem úplně celou hru i složky v dokumentech a nainstaloval jsem to znovu přes správce :) Vše funguje jak má. DÍKY ZA ČEŠTINU!!!
 
Vie mi niekto pomoct...mam Macbook a chcem si to zahrat v cestine ale je tam poistka ze ked je nespravna cesta tak mi to nechce rozbalit...mozem sa spytat aka ma byt cesta na windowse aby som to mohol skontrolovat, ale na macu bude asi ina...da sa to extrahovat nejako ak sa cesta nezhoduje s windoswom...dakujem
 
ďakujem "UNREAD" že si mi to pomohol spojazdnit to na macbooku...skvelá práca...všetko funguje ako má
 
Velká gratulace, poděkování a uznání těm co rozjeli zase češtinu do tohoto diamantu her....
 
Ahoj. Nejde mě to nainstalovat a už nevím co s tím. Mám EpicStore. Zkoušel jsem odinstal a nový instal hry. Pořád to háže toto.
 

Přílohy

  • war.jpg
    war.jpg
    112,7 KB · Zobrazení: 54
Zdravím. Mám asi stejnou verzi hry jako GRAB,také EpicStore a při instalaci češtiny mám stejný problém jako je na screenu war.jpg který zde poslal.
 

Přílohy

  • TWofM.jpg
    TWofM.jpg
    112,7 KB · Zobrazení: 52
Zdravím a moc děkuji za skvělou práci, je nějaká možnost rozchodit i češtinu na android verzi hry (moje nejoblíbenější hra na androidu pro dlouhé večery)?
 
Ahoj. Už to jde. DLC jsem ještě nehrál, čekal jsem na češtinu. Tak jdu na to. Děkuji převelice.
 
bylo by prosím možné udělat instalaci češtiny i pro ne-Windows systémy?
 
Pro ne windows, jakože android? To jsem tu debatil s jedním fandou, já to neumím. Schválně nepíšu nejde to, bo nevím, jestli by to šlo nebo nešlo. Co jsme zjistili, tak kopírovat/vložit nehrozí. :D Což se dalo čekat. Jestli se najde někdo, kdo by to uměl, ať se klidně ozve :)
 
Spíš bych řekla, že má na mysli macOS a Linux.
 
Moc děkuji za překlad, je to super. Češtinu se mi bez problémů podařilo pomocí Wine nainstalovat i na Linux verzi. Čeština i diakritika funguje.
 
Perfektní práce. Myslel jsem, že finální upgrade už nikdy nevyjde. :)
 
Hele, za ty nekoretní informace o překladu v popisku instalace češtiny posílám malé díky. :) A samo za češtinu taky. ;)
 
Ahoj,
může mi někdo pomoc. Instalace proběhla, ale po spuštění není vidět žádný text. Takto vypadá i menu ve hře.

Děkuji


1.png
 
Back
Top