• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
This War of Mine

This War of Mine cz20210301

Koukám, pořád to tu žije. Už jsem se na to díval, že bych to dodělal. Původní texty, nástroje pořád mám, ale nepovedlo se mi rozbalit poslední patch.
...a ano, Merlinovi jsem psal...
 
@MerlinSVK rešil jsem s jedním típkem jak jsi vlastne rešil fonty do TWoM, tys to psal španelskou klávesnicí ?

mel bys nekdy čas na discord ?
 
Fonty z hotových prekladov na TWoM už nejdú? Čas na discord má, ale na preklady/techniku už nie.
A možno ti ušetrím čas, keď napíšem, že nerieš skripty, sú na nič. Na TWoM boli normálne nástroje, teda .exe aplikácie.
 
GOG
C:\Users\UserName\Documents\This War of Mine
 

Přílohy

  • GOG.rar
    6,2 MB · Zobrazení: 22
STEAM
C:\Steam\steamapps\common\This War of Mine\LocalizationBinFonts
v příloze posílám ty dva soubory
 

Přílohy

  • localizations.rar
    6,2 MB · Zobrazení: 40
EPIC
C:\Users\UserName\Documents\This War of Mine\LocalizationBinFonts
V prílohe posielam tie dva súbory

A ešte sa hra dá kúpiť na Origin ale to nemám v pláne, lebo nie je v zľave.
 

Přílohy

  • LocalizationBinFonts.rar
    6,6 MB · Zobrazení: 11
Tak když bude čeština i na všechny DLC, tak si to snad zahraju všechno znova. Tahle hra je fakt moje srdcovka ;)
 
Ahoooj, jsem rád, že se na tom pracuje! Hrozně se těším na CZ až si vychutnám komplet celou hru! :)
 
Je tu někde nějaký odkaz nebo ČÚ, na který bych mohl poslat něco málo jako poděkování? Teda jestli se na tom ještě pracuje :)
 
Čeština po instalaci nefunguje, chybí fonty i anglicky resp jiné tam nejsou, zkoušel jsem všemožné kombinace od znovuinstalace hry po smazání fontu nebo instalaci do jiného adresáře, smazání složky s fonty nebo lokalizecami a nic nepomohlo. Doufám že jsem pouze *****
 

Přílohy

  • THISWAR.JPG
    THISWAR.JPG
    434,4 KB · Zobrazení: 32
skorpikcom bohuzial preklad nieje aktualizovany asi preto ti to nejde cz :) Asi to nebude tak skoro aktualne.
 
No pan doktor z Ostravy Unread vydal 6.0.0. takže nová verze na poslední vydání ale mě nefunguje a jsem z toho smutný :D
 
Já mám GOG verzi a vše funguje. Zadal si správně cestu k adresáři?
 
už to řeším, když zadáš jinou než dobrou cestu, instalátor tě nepustí :p
skorpikcomovi se nevím proč nespustí soubor _zaloha.bat a nenastaví mu to správný soubor s cz fonty
takže trošičku boj s ručním přejmenováním...
 
Naposledy upraveno:
já stáhnul včera a čeština šlape jak má. Mám Steam verzi se všemi DLC. Zkoušeny všechny Story. i fonty ok. Jen mi to u poslední Story ohledně záchraně kulturního dědictví spadlo hned při prvním průzkumu domu. Ale znovu jsem zatím tuhle story nezkoušel. tak nevím zatím proč to spadlo. Ale ty ostatní 2 ok i klasický příběh ok.
 
děkuju za potvrzení funkčnosti instalace jak pro gog, tak i pro steam verzi
 
Back
Top