• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
This War of Mine

This War of Mine cz20210301

Jo, tam je to trochu komplikovanější. Soubory se musí přejmenovat (podle staženého překladu přímo ze hry) a zkopírovat přímo do složky s hrou.
 
Jetro: Nějaký lehčí návod pro blbce by nebyl? :) Rád bych si hru opět zahrál v češtině ale opět v kompletní.
 
Základná hra + DLC preložené sú. Ale Stories nie. Ani nie sú texty dostupné na prekladateľskom Babel webe, takže na "kompletne kompletný" preklad si ešte počkáš.
 
Presne tak aj ja som sa tam už pozeral a stále nič čiže musíme čakať.
A toto nemá byť údajne posledné DLC ani a má ešte do hry dačo pribúdať.
 
Koukám že na babel. Naskočila verze 4.0.0. :) . Kdyby to někdo přeložil byl bych vděčen, díky moc (y)
 
Dobrý den,
děkuji za češtinu, jen bych rád poprosil, šlo by pro Steam udělat i balíček, který není vázán na Windows? Steam podporuje i jiné platformy, a je velká škoda, když už čeština je, že ji nelze nainstalovat třeba pro Linux...
 
Zdravím,
autoři plánují nové dlc, plánujete k té příležitosti přeložit to staré (fathers promise), popřípadě se vrhnout na to nové? Děkuji za odpověď.
 
Také bych byl vděčen kdyby to někdo dopřekládal. Byla by to velká škoda kdyby ne. ;)
 
Chybí kontrolní soubor. Zkontrolujte cestu k adresáři se hrou. - jak to mám nainstalovat? Díky.
 
[QUOTE="Co...[/QUOTE]
Na najnovšiu verziu čeština pravdepodobne nebude fungovať nemám to ale odskúšané
 
Zdravím. Když spustíte hru a najedete do menu (kde je např. možnost Pokračovat v příběhu, Zkusit znovu atd.), tak v pravém dolním rohu naleznete ikonu "babel". Klikněte na ni, otevře se vám "babel menu" a tady klikněte na Refresh. Vyhledají se vám různé překlady, mj. i čeština. Vyberte ji a stáhněte. V menu hry pak při klasickém výběru jazyka už budete mít i češtinu. ;) Funguje i diakritika po posledním updatu. :)
 
Jakmile máte ale DLC, tak se vše rozbije a čeština nefunguje, protože DLC upravují i některé věci základní hry. Čeština je max pro verzi 3.0, teď je verze 5.0
 
A Babel bol minulý rok vypnutý, takže doprekladať to oficiálnou cestou nebude možné.
 
Nevím jak je to s DLC, ale základní verze hry se mi i po novém updatu s pomocí "babel" opravila.
 
Jo mohu potvrdit, že základní hra s Babel češtinou šlape vpohodě. Jen ten použitý font je jakýsi divný. Strašně malé písmo a ještě takové zubaté. Není to moc dobře čitelné.
Nevěděl by někdo, jak by se to dalo upravit? Aspoň když už nic, tak trochu zvětšit písmo?
 
Na verzi, která je aktuálně zdarma v Epic Games funguje čeština z "babel"... Nemusíte tedy stahovat nic odsud... Kliknete v hlavním menu na "babel", dáte refresh list, nalistujete "czech", dáte download a pak v nastavení mezi jazyky už bude na výběr i čeština...
 
Tak tahle čeština na epicu mi nejde, (chybí kontrolní soubor) a babel vůbec nechápu co tím myslíte, protože na té stránce není nic o registraci. Něco dělám špatně?

edt. tak jsem to už našel ve hře...ty jo to je schované (ono to nebylo schované, jen jsem to tam neměl a potom se to tam objevilo)
 
Naposledy upraveno:
Super moc děkuji za info. Funguje skvěle. Zde u stažené verze nešla diakritika a bylo to úplně rozhozené.
 
A zkoušel jsi, Jestli to není přes "Babel" přeložené??? V hlavní menu je vpravo dole položka "babel"... Klikneš na "babel", dáš refresh list, nalistuješ "czech", dáš download a pak v nastavení mezi jazyky už (možná) bude na výběr i čeština...

V základní hře to tak je... Complete Edition nemám, ale předpokládám, že by to mohlo fungovat stejně...
 
Na Babel je přeložena základní hra bez dlc. Tuším že je označena jako verze 3.0.0
 
Zdravím ,

aká je šanca že sa toho niekto ujme a doprekladá sa to do finálnej podoby ?

Ďakujem
 
A je to po technické stránce vůbec možné? Přes ten Babel už to nejde, ne?
 
Back
Top