• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
This War of Mine

This War of Mine cz20210301

info jsi četl? v instalátoru? nečetl, protože jsi nečetl ani co je napsáno na stránce se hrou, že? protože tam je napsáno, že v případě problému mi máš poslat soukromou zprávu a nespamovat v diskuzi. tak má cenu ti něco psát? když nic evidentně nečteš? asi abych nastartoval auto a přijel, co ty na to? kolik ti je? jestli miň jak dvanáct, tak se omlouvám, jinak ne.
nevím, co máš, jestli steam nebo gog, ale poradím ti nejjednodušší způsob: odinstaluj hru, nainstaluj ji znova, nespouštěj ji, v instalátoru vyber gog nebo steam, vyber cestu a nainstaluj cz.

případné "doučování" v soukromé zprávě.
 
omlouvám se,. Instalátor jsem četl, info jsem nečetl, je mi 37 let a pardon, že jsem se slušně zeptal.

Děkuji
Pěkný večer přeji
 
Pánové, je to pecka. Mám aktuální verzi z Epicu 6.0.7.1 a Vaše čeština frčí naprosto perfektně. Instalace, překlad hry, příběhy, diakritika! Všecko šlape. Díky.
 
Cawko. Je tvoja cestina kompatibilna z This war of mine final cut aj zo vsetkymi DLC ? Chcem si to akurat na steamu kupit ale radsej sa opytam . DIky za info . Este nemozem pisat sukromne preto pišem sem do diskusie
 
Naposledy upraveno:
Dekuji za cestinu, skvela prace.
Potvrzuji, ze bez problemu funguje se Steam vezi This War of Mine Final Cut 6.0.0.
 
Naposledy upraveno:
Bylo by možné prosím jen aktualizovat font písmen?

Vyšla totiž nějaká drobná aktualizace, verze je pořád 6.0.0, ale přidali tam reklamu na Frostpunk 2 a česká písmena s háčky a čárkami se změnila.

Moc děkuji za odpověď.
 
Vyzkoušel jsem stávající češtinu na mé verzi GOG 6.0.7.5 a funguje s diakritikou.
Tvůj problém s "rozhozenou diakritikou" se tu řešil velmi často. Je to ošetřené v instalátoru. (návod, jak to opravit je tam popsán) Můžou to způsobovat právě různé aktualizace. Nejjednodušší postup je: odinstalovat hru - nainstalovat znovu - nespouštět ji - nainstalovat češtinu a pak spustit.
 
Díky moc za pomoc, funguje ;)

Jinak jen info pro ty, kteří by snad nevěděli hned z první, hlavně po odinstalaci hry nezapomeňte separe i odinstalovat češtinu, jak je i v instalátoru uvedeno, protože jinak vám to nepůjde. Když jen dáte odinstalovat hru, a následně ji nainstalujete, tak to nebude stačit...
 
Ahoj,
mám problém s instalací. Už během instalace mám špatné fondy. Ve hře to stejné . Viz fotky.

Mám verzi hry 6.0.7.5
Operační systém Windows 8.

Zkoušel jsem poprvé odinstalovat a nainstalovat hru a stejně nic. Už si nevím rady. Četl jsem fórum a komentáře. Přímý kontakt na Unreada jsem nenašel. Nemohl jsem tu za boha najít tlačítko na soukromou zprávu.

Děkuji

1.JPG
2.png
 
zdravím,
je to divné. fonty v instalátoru nemají nic společného s fonty ve hře. proč máš guláš v instalátoru, když ten, tuším, bere fonty přímo z Windows, nevím. hra má svoje fonty. a tohle se ve hře stává po neúplné odinstalaci. zkus to ručně... odkazuju na popis s pomocí z instalátoru:


DULEŽITE: Esli se ti bude zdat, že si z tvojeho majestata diakritika robi *****, budu ti před očiskami chybět znaky, budu vypadat divně, budu nečitelne, cele to bude vypadat jak šmakulada, něrob paniku, promni očiska a zrob tak:

1. Pro Steam: di do adresařa s hrou, najdi adresař LocalizationBinFonts, stisni zuby, zaklop vika a smaž ho.
2. Pro GOG, EpicStore: tu se narobiš trochu vic, bo se musiš (nemusíš, ale potym neřvi) proklikat do adresařa podle tu te cesty C:\Users\UserName\Documents\This War of Mine, tu stisni zuby, zaklop vika a smaž dva adresaře - LocalizationBinFonts a LocalizationPacks.
 
V aktuální Steam verzi to bohužel vždycky rozbije diakritiku ve hře. Používám aktuální verzi AMD ovladačů, windows 10 x64.

Po instalaci češtiny ve složce hry žádný adresář LocalizationBinFonts ani nebyl, nicméně s každým spuštěním hry se tam znovu vytvoří a ve hře je pak rozbitá diakritika. Zkusil jsem to i spustit jako administrátor, ale nic to nemění.

Ještě mě napadla jedna věc? Hraje v tom nějakou roli jestli hru spouštím 32 nebo 34bitovým exáčem?
 
zdravím, tohle se tady řešilo kvadrilionkrát a nikdy to nebyla vina instalace češtiny. nemají na ni vliv ovladače, verze win ani nic hardwarového, softwarového. nemá na to vliv ani 32 nebo 64 bitové spouštění. vyzkoušej ale. jde o to, že hra si musí začít načítat fonty z toho LocalizationBinFonts, které se vytvoří při instalaci. a musí tam být.
nejlepší způsob, jak to opravit, je odinstalovat hru, smazat všecko, co zanechala, třeba i ručně. nainstalovat čistou instalaci, nespuštět hru, naistalovat češtinu a pak spustit.
já mám origo GOG verzi
nejsem autorem techniky a způsobu, jak čeština funguje, ale výše napsané vždycky pomohlo
ještě mě napadá, u steamu není nějaká automatická kontrola integrity dat...nepřepisuje něco steam automaticky?
další věc je tisíc hráčů, tisíc počítačů a tisíc různých levelů uživatelské zdatnosti...všechno se obsáhnout nedá.
 
V aktuální Steam verzi to bohužel vždycky rozbije diakritiku ve hře. Používám aktuální verzi AMD ovladačů, windows 10 x64.

Po instalaci češtiny ve složce hry žádný adresář LocalizationBinFonts ani nebyl, nicméně s každým spuštěním hry se tam znovu vytvoří a ve hře je pak rozbitá diakritika. Zkusil jsem to i spustit jako administrátor, ale nic to nemění.

Ještě mě napadla jedna věc? Hraje v tom nějakou roli jestli hru spouštím 32 nebo 34bitovým exáčem?
Nakonec pomohla jen kompletní odinstalace a nespouštění hry v originále před instalací češtiny. Ono by možná nebylo na škodu napsat to přímo do toho infa v instalátoru.
 
Zdravíčko, nevím jestli nějak přehlížím něco, ale po každém vypnutí jsem bez češtiny a nejde ani znovu nainstalovat, můžu tomu nějak zabránit? Hrál jsem asi 3 hodinky, pak musel vypadnout a po zapnutí jsem to měl anglicky
 
Back
Top