1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

This War of Mine 2.0.+

Překlad hry, ve které ochutnáte válku v kůži civilisty.

1. unread

unread Člen

unread přidal nový překlad:

This War of Mine - Překlad hry, ve které ochutnáte válku v kůži civilisty.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Velká gratulace a děkujeme, ihned to jde do novinek na FB a uděláme ti i propagaci:)

Naposledy upravil: 28 Září 2015
  3. JXP

JXP Člen

Planujes dalsi aktualizace? Dnes vysla nova verze a nektere stringy ted nemaji spravne zarazeni (Nastaveni).

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  4. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Konvertor textov po update 1.4.0 nefunguje správne. Takže aktualizácia CZ/SK prekladu nebude, kým sa tento problém nepodarí nejako vyriešiť.

5. unread

unread Člen

Tak tak, Merlin pravdu dí. Dnes jsme nad tím špekulovali a dokud se nevyřeší problém viz v příspěvku výše, tak se s tím nedá nic dělat. Ale pokud by to klaplo, tak jdu hned na aktualizaci.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. JXP

JXP Člen

Dobra, diky za info.

7. theseus

theseus Člen

jo díky za snahu zavalcit s tou aktualizaci .. dnes jsem to nainstaloval(steam) a trosku chaoz s temi tlacitky, je to dost matoucí .. zkusim zatim v anglictine

8. škoda že jsem neměl tuhle hru s vaší češtino už dříve než vyšla v1.4, těším se na každou vaší zprávu a moc díky všem co tu překládají jen tak dál! (všem vás doporučím)

9. unread

unread Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. JXP

JXP Člen

Diky za aktualizaci :).

11. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Už stihol vyjsť patch 1.4.1, ktorý opravuje nejaké bugy s textúrami a chyby v prekladoch, no nič nové tam nepribudlo, takže sa dá použiť preklad pre verziu 1.4.0 :)

12. Tom a Jerry

Tom a Jerry Člen

Inac uz je 1.4.1 aj pre GOG verziu, neupravil by si preklad? Diky.

13. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Myslím, že si stačí přečíst první větu na stránce s překladem... ;)

14. Tom a Jerry

Tom a Jerry Člen

Aha. Dik. ok.

Naposledy upravil moderátor: 20 Říjen 2015
  15. Sierpe

Sierpe Člen

Ahoj všichni :) Tak jsem si dnes koupil tuhle hru ve skvělém podzimním výprodeji na steamu. Ale zjistil jsem že hra je už ve verzi 1.4.2 a čeština nejde :( Bude někdo aktualizovat i češtinu? Hra mě moc láká. Děkuji a pěkný den

Sdílejte tuto stránku