• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park 1.1

Ahojte předem děkuji za výbornou práci a chci se zeptat jak zjistím o jakou verzi hry se jedná ? Nikde to nepíšou na GOGu ani Steamu ale když sem tam dal tu češtinu tak mi fungovala i na verze 1.0.957 a 1.0.958 i ze Steamu ale cedule a úvod pro ovládání je v němčině. Takhle to má být ? Děkuji vám
 
VanBrok pracuje na konverzi do dalsich verzi hry ala Steam a Epic. Je mozne ze nektera grafika tam zustala puvodni, vsechnu jsem neprekresloval.
 
VanBrok vstal z mrtvych a rozhodl se dodelat TWP pro zbytek verzi, nyni muzete hrat TWP na GOG + STEAM + EPIC .. je to aktualizovano. Dobre ctete instrukce v txt/rtf !
 
narazil jsem na několik nepřeložených vět. jsem na začátku u koronera, a už jsem jich napočítal 5
půlka vět je v ženském rodě a půlka v mužským (ale hádám že to jinak udělat nešlo. tyhle hry asi nemají standartní věty ale celé pokryté <if> že?)
 
Naposledy upraveno:
[QUOTE="Mi...[/QUOTE]
Muzu je zkusit vyhledat v dokumentu, ale pokud tam nebudou, muze to byt jinou verzi ktera ma treba vic vet. Rozdeleni zenskeho a muzskeho rodu v anglictine bohuzel neni, pokud teda neni oslovena primo on (he) a ona (she).

Kterou verzi hrajete?
 
ta co je napsaná v readme pro epic.
.............................................limit slov
 
[QUOTE="Mi...[/QUOTE]
Snazime se to s VanBrokem nyni opravit, tak to snad vyjde.
 
není preklad. kdyztak dodám kdyz najdu
........................limit znaku
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky (21).png
    Snímek obrazovky (21).png
    312,7 KB · Zobrazení: 25
tady je další snímek. další je u klauna (ten jsem nestihl vyfotit)
......................................................limit znaku
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky (22).png
    Snímek obrazovky (22).png
    367,7 KB · Zobrazení: 23
Naposledy upraveno:
[QUOTE="Mi...[/QUOTE]
Vety jsem v textu nasel i několik dalších a opravil, pokud jich najdete vice klidne mi je posilejte. Update ale udelame az treba v Unoru.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, mám verziu na Epic, len som chcel ohlásiť malú chybku. Keď sa bavíte strýčkom Chuckom, tak vám radí použiť prach a benzín, malo byť popol (popel) a benzín - ash and gasoline. Díky za preklad.
 
Zdravím, dnes jsem hru instaloval z Epicu je tam ovšem verze 1420.955 tak čeština nefunkční :ai:
 
Pokud mate zajem opravovat tuto hru, mame online text, ktery muze upravovat nekolik lidi najednou. Mate-li zajem a chcete si tuto hru doladit / vylepsit, nyni mate moznost. Musite byt osoba, ktera tomu bude 100% venovat cas, alespon behem vaseho dohrani cele hry.
 
Prosím, pokud používáte naše češtiny, přídejte nám hodnocení hvězdičkami. díky.
 
Back
Top