1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Thimbleweed Park

Téma ve fóru 'Nabízím pomoc' založil Jurgen82, 17 Listopad 2017.

1. Jurgen82

Jurgen82 Host

Ahoj komunito,

* nabízím technickou pomoc při překladu hry Thimbleweed Park (83 Metacritic) od studia Terrible Toybox, kterou založil známý programátor Ron Gilbert.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ron_Gilbert
    https://thimbleweedpark.com/
    https://www.gog.com/game/thimbleweed_park

Má pomoc sestává z extrakce/importu textů + fontů. Obrázek doloží, že technika je prolomena (na obrázku vidíte zatím jen texty, fonty upravím později):

* sháním skutečně dobrého angličtináře, který by rád tuto hru přeložil do češtiny. Já osobně bych velmi rád, ale bohužel nemám tolik času a hlavně mám rozdělané jiné projekty, které potřebuji dokončit do konce tohoto roku.

Zájemci nechť se hlásí zde, nebo na emailu vanbrok zavináč centrum.cz.

2. TheWarton

TheWarton Člen

Je zde stále zájem pomoc? Mohu hru zkusit přeložit co nejdříve, pokud je stále nabídka platná.

3. WOW překlad této skvěle vypadající adventury. Pracuje se na překladu, bude čeština?
    Bylo by naprosto fenomenální, kdyby tu hru někdo přeložil.
    Držím palce!
    Děkuji.

4. gerri

gerri Člen

Překlad by byl super... hra je plná frází a vtípků, který by řadě lidí (mezi ně se řadím) utekly.

5. Hudson

Hudson Člen

Od 21. Února bude na Epic Store zdarma, překládáte to někdo?

6. patrikspacek

patrikspacek Člen

Mam od vanbroka vyexportovany text i obrazky, prelozil jsem uz dost textu, ale nemam ten tool od nej, abych mohl dal prekladat a testovat to ve hre.
    Pokud ho nekdo mate, nebo vite jak to importovat zpet do hry, ozvete se. patrikspacek@yahoo.com

diakritika ani obrazky pro me nejsou priorita.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Dal som vanBrokovi do pozornosti toto forum, snad si najde cas dokoncit techniku importu a fonty. :)

8. patrikspacek

patrikspacek Člen

Uz jsem na tom zacal pracovat s nekym jinym. Uz toho mam hodne hotovo a chtel bych tu zalozit novy post, jenze to mam omezene. Udelal jsem i video s cestinou TWP

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  9. patrikspacek

patrikspacek Člen

Zde je video s cestinou verze 0.1:

Hra ma kolem 15 000 radku :eek:(

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  10. Hudson

Hudson Člen

Tak tohle je AWESOME! :bi:

Napiš někomu z adminů, ať Ti s tím pomůžou, tohle tady nesmí chybět

11. patrikspacek

patrikspacek Člen

[QUOTE="Hu...[/QUOTE]
    Nebo zaloz v Prekladech novy post "Thimbleweed Park cestina" , prihod tam tohle video a ja budu pak pod tim pridavat updates.

12. Kde sa dá prosím stiahnuť tá čestina?? Ďakujem pekne :)

Naposledy upravil moderátor: 1 Březen 2019
  13. Bargud

Bargud Člen

Vážně moc díky. Zrovna adventury si dle mě překlady opravdu zaslouží. Respektive ty hry si zaslouží dostat se i mezi ne angličtináře.

14. KyZk0

KyZk0 Člen

Super pecka, verím že ten preklad dojde do úspešného konca :) Ďakujeme

15. Paráda, držím palce a MOC se těším na překlad, který, jakožto NE-Angličtinář moc cením! Přece jen, kdybych to hrál se slovníkem a dělal si doslovné překlady, asi bych si to moc neužil :)

Sdílejte tuto stránku